Šta je novo?

Assassin's Creed:Unity

ConventionCenter2014_08.jpg
 
Poslednja izmena:
Jedan od komentara na koje sam se valjao od smeha

"Should have been named Assasins Creed White Flag,since it's based in France".
 
uzasan je kvalitet ali izaci ce svi video snimci u true-hd do sutra.
 
U prvom komentaru na ovom klipu imas link za kvalitetniji klip...
 
TOO Kobayashi (Y) zaista lijepo izgleda, i onaj 4 coop je prava stvar :)
 
Meni je gamersyde u speed dial-u u browseru, tako da trejlere i gameplay klipove gledam samo kod njih.

Kad neki novi klip izađe na youdupetu :d, znam da će se za dan dva na gamersydu pojaviti isti klip, ali u daleko boljem kvalitetu, tako da se strpim i gledam posle ko' čovek.

Isto kao što za svaku igru sačekam da lepo izađu svi mogući pečevi, dlc-ovi, trte mrte, pa se onda i igram ko' čovek...
 
Ko da igra nije dovoljno laka, pa su morali da ubace jos i co-op?!
Ja ovo uopste ne kapiram...
Lepo sve ovo izgleda na oko, ali to je Ubisoft i sio mi ga Djura da cu da poverujem da ce igra ovako da izgleda kad izadje (pri tome mislim na PC naravno)
 
Upravo sam odgledao live stream sa E3, je*em ti sunce, kad je lik poceo da skace sa one zgrade, ispametio sam se koliko dobro izgleda.Izgleda da je ceo endzin pecnut iz korena, a pop style je zesce dobro ispao. :D
 
Ovo je strasno kakav je ovo skok u grafici sto se tice svih igara, to je to nexfen je krenuo od wd pa do witchera :D
 
Mene samo zanima da li ce to zaista da bude tako ili samo ovako izgleda po trailer-ima a uzivo gameplay sto se kaze corak. :)
 
Jako dobro izgleda, ali nema sanse da bude ovakva grafika, kontam da nece biti ni blizu ovog sto su sad prikazali.
 
Ovo zaista izgleda predobro,pomalo i nerealno,ali ako bude ovako,ja nzm sta ce trebati za ovo da se tera u nekim visim setovanjima.Primera radi,ja ono sto vidim ovde i novom Witcheru moja gtx 660 ti(koja je i kod AC IV pokazala polako da pocinje da kaska)nema sta da trazi,ali realno.
 
Jako dobro izgleda, ali nema sanse da bude ovakva grafika, kontam da nece biti ni blizu ovog sto su sad prikazali.

Sto kaze Kal-El u jednoj temi "ja im vise nista ne vjerujem dok je sam ne isprobam" bas tako, ubisoft lazovi, dokazano u vise navrata .
 
Ceo ovaj sajam E3 mi deluje kao neka zajebancija.:trust:
Ovde kakve su sve igre predstavili i na kom grafickom nivou, ( i to sve na konferencijama za konzole, gde lik na bini uhvati kontroler i igra ) ispade da su ove konzole sposobnije od racunara koji kostaju dva i vise puta od tih istih konzola. Tipa AC Unity izgleda odlicno, a lik cepa na xbox one ili ps4, cod advanced warfare nebo i zemlja u odnosu na prethodne delove, lagano radi na xbox one, a ovamo ac IV jedan titan ne moze da pokrene na najvisim setovanjima u full hd-u ili cod ghosts koji je od pocetka bio katastrofa optimizovan. Ne kontam, jel se ispod negde kriju bolesne masine ( nenormalno jaki racunari ), a ovamo nas foliraju kao koznole su u pitanju?
 
Ceo ovaj sajam E3 mi deluje kao neka zajebancija.:trust:
Ovde kakve su sve igre predstavili i na kom grafickom nivou, ( i to sve na konferencijama za konzole, gde lik na bini uhvati kontroler i igra ) ispade da su ove konzole sposobnije od racunara koji kostaju dva i vise puta od tih istih konzola. Tipa AC Unity izgleda odlicno, a lik cepa na xbox one ili ps4, cod advanced warfare nebo i zemlja u odnosu na prethodne delove, lagano radi na xbox one, a ovamo ac IV jedan titan ne moze da pokrene na najvisim setovanjima u full hd-u ili cod ghosts koji je od pocetka bio katastrofa optimizovan. Ne kontam, jel se ispod negde kriju bolesne masine ( nenormalno jaki racunari ), a ovamo nas foliraju kao koznole su u pitanju?

Vrlo verovatno. Negde sam procitao da je onaj gameplay iz Batman: Arkham Knight-a, koji je prikazan na PS konferenciji, ustvario bio PC demo.
 


Ovako se postaje delom Evrope ;)
 
Toni je stvarno crtački genije, nisam još uvek prežalio što je tako brzo napustio rad na TWD stripu :)
 
Dakle, ubijaće revolucionare, zašto li me to ne čudi.
 
I jedne i druge kao što je to i Altair radio... Tako je i najbolje, nema crno/belo.
 
samo mi nije jasno da li je ovo standalone van price iz ostalih igara ili je pravi nastavak.
sa obzirom na postavku sa animusom, prica u sadasnjosti moze da se ubaci bilo kako dok se nasumicna secanja redjaju po potrebi, ali bih ipak zeleo malo doslednosti kao u prvih nekoliko igara.

btw, onaj ko se nada kuli, ne mora da ocajava jer u svakoj igri oni i napisu da nije istorijski precizna i da namerno mesaju likove koji nisu iz istog doba. ne treba se vezivati za godine. vrlo lako moze da se desi da vidimo i izgradnju kule i da se priblizimo, mada ne bih ocekivao previse jer ne nudi ono sto je kreatorima zanimljivo, a to su katakombe i stare lokacije kojima obicno ljudi nemaju pristup.


hvale se sada novim combat sistemom i sistemom kretanja. u prethodnim delovima su do zaglupili skroz. cini mi se da smo u dvojci (ili mozda brotherhood) imali one izazove za trke sa preprekama u virtuelnim sobama. tada je sistem bio dobar zato sto je bilo potrebno izabrati sledeci korak dugmetom, a ne samo drzati action. nadam se da bi mogli da ubace tako nesto. borba opet deluje prelako, ali ajd da se andamo da samo deluje tako. u novijim igrama je prestalo da bude bitno i koje se oruzje koristi jer se sve vrtelo oko kill streka sa instant kill funkcijom. prestao sam i mac da nosim, samo hidden blade je bio dovoljan.
 
Wtf: izlazi josh jedan deo za PS3 i Xbox360:
 
Verovatno zato sto Unity ne izlazi za PS3 i X360.
 
Pa pominjali su nesto da ce imati dva AC u istoj godini, jedan PS4 i Xbon, drugi PS3 i 360, a koliko se secam oba dela ce biti za PC. Sad kako brzo i "dobro" rade optimizaciju zvuci logicno da ce oba izbaciti na PC-u.

Predpostavljam da ce verzija za PS3 i 360 biti koncentrisana na pomorske bitke tj za one kojima se AC4 dopao zbog toga, a unity da ce malo vise da vuce na starije delove, tipa dvojku.

Ma pod tim za borbu misle samo na animacije i poteze, cisto sumjam da ce borba biti iole izazovnija od zadnja dva dela. Nadam se za unity potajno da ce nabavljanje jaceg close combat oruzija i armora imati neku poentu kao u kompletnoj dvojci, tj da ce lova igrati bar neku ulogu.
 
Nazad
Vrh Dno