Šta je novo?

Assassin's Creed Full Screen 16:9 AND 5:4 Support!

Kul.thx for the info.... E stawi .jpg slichicu,dugo uchitawa : )
 
Evo i slicica i jpg formatu... Kome je potreban program nek se javi ostavicu link!
 

Prilozi

  • assassinscreed_dx9 2008-04-24 16-08-04-98 1280x1024.jpg
    assassinscreed_dx9 2008-04-24 16-08-04-98 1280x1024.jpg
    230.6 KB · Pregleda: 178
Poslednja izmena:
Pa ostawi odmah,kad si wecj naprawio takaw post : ) Narawno,ako je po PS-u : )
 
Pa cekao sam da neko zatrazi...Mozda to vec neko ima tj siguran sam da ima ali cuva za sebe i ne zeli da podeli sa drugima....E a program sam nasao posle 10 min googlanja i resio patnju!Sta ti je engleski jezik..Hheheheh!Evo upload-ovao sam ga na rapid...

Link:

http://rapidshare.com/files/1100600...rect_Aspect_Ratio_Support_Resolution.rar.html

Zasto svako nebi imao priliku da igra u uzivanju i punom zadovoljstvu!
 
Update:

Kako koristiti program:

Kliknete na programcic,on se otvori...Upisete zeljenu rezoluciju tj. rezoluciju svog monitora...Program spustite u task bar,znaci ne iskljucuje se..

Pokrenete igru,program se aktivira pritiskom zvezidice * sa desne strane tastature a iskljucuje / takodje sa desne strane tastature...Kad se slika iskoriguje bice malo razvucena ako je upitanju recimo 1280x1024 rezolucija kao kod mene onda ici na corect ratio tj. plus i minus tastere takodje sa desne strane tastature...Lepo sve na oko podesis i igras kao covek..Prosto kao pasulj!

P.S.Program drzati na desktopu-u!
 
E a jel taj programchic radi samo za ovu igru ili za svaku? Znash shto pitam; meni se nasuprot bash svidja kad imam te crne trake gore i dole, potsecame na cinema aspect ratio, a obichno nema tih crnih traka na tft wide monitoru, a ja bi njih.. :)
 
E a jel taj programchic radi samo za ovu igru ili za svaku? Znash shto pitam; meni se nasuprot bash svidja kad imam te crne trake gore i dole, potsecame na cinema aspect ratio, a obichno nema tih crnih traka na tft wide monitoru, a ja bi njih.. :)

Brate ti si prvi koji to tako voli,tj . koji se izjasnio mada na neki nacin mogu da te razumem...Mislim da je to samo za ovu igru mada vredi pokusati i na ostalim mada mrka kapa!
 
Poslednja izmena:
Ja sam probao ali nece da radi. Izbaci mi gresku kad pokrenem igru i pritisnem *
 
Nazad
Vrh Dno