Šta je novo?

Assassin's Creed: Brotherhood

haha,pa nije bitno,posto na max koci,stavi za jedan ispod,ako koci smanjujes jos.
 
Ovo se samo za senke,smanjuje detalje senki,razlike skoro i da nema. Ukljuci vsync ;)
 
nesto nije u redu sa ovom igrom izbaci me cesto izgleda da je los ovaj skidrow crack ima li neki bolji?
 
Najverovatnije je da je do tebe, mene za ovih 15h igranja nijednom igra nije izbacila.
 
izbaci me i posalje poruku acb.exe has stop working i ubaguje,pa moram restartovati ceo komp?u cemu je stvar???
 
Ne mogu da verujem da ama bas niko nije pazario original... Nemate pojma sta propustate u MP, ovo ce duuugo drzati paznju i isplatiti svaku ulozenu paru. Onima koji su se (kao ja) vise smorili od MP pucacina, iskreno sugerisem da se okusaju u Brotherhoodu.
 
da li opet ima neke ona ******ska zastita kao u ac2?
 
Ako mislis na lek, za sp nema komplikacija kao u drugom delu. Samo mu das jednu dozu i vozis.
 
Ne mogu da verujem da ama bas niko nije pazario original... Nemate pojma sta propustate u MP, ovo ce duuugo drzati paznju i isplatiti svaku ulozenu paru. Onima koji su se (kao ja) vise smorili od MP pucacina, iskreno sugerisem da se okusaju u Brotherhoodu.

mene je pirat oduševio i pomogao da odlučim da ću u skorije vreme pazariti original zbog multija. ako se ne budeš do tad smorio jurcanjem po MPu, javiću ti se, pa možemo zajedno koju partiju odigrati. iako mi i dalje nije jasno kako je multi koncipiran, al' ajd', valjda je zanimljivo kao što kažeš :)
 
Ne mogu da verujem da ama bas niko nije pazario original... Nemate pojma sta propustate u MP, ovo ce duuugo drzati paznju i isplatiti svaku ulozenu paru. Onima koji su se (kao ja) vise smorili od MP pucacina, iskreno sugerisem da se okusaju u Brotherhoodu.

e pa kad bih kupio svaku igru koja mi se svidja u originalu ne bih imao ni za burek :D,al dobro kupio sam original medieval zbog multiplejera tako da mi je dosta
 
Moze li neko da mi kaze da li funkcionise bez problema rip od 2.9 gb?
 
Koliko ukupno ima "sekvenci"?
 
Ok, hvala!
 
Nesto se cudno desava - igram sve ok, oko 40fps je i ugasim....sledeci put upalim radi na 14fps, odma restart i opet je na oko 40.

E sad evo 5 puta za redom je palim i gasim nece da radi normalno nego sve na 11-15fps:wall:

Uradjen je update na pocetku jos
 
mene je pirat oduševio i pomogao da odlučim da ću u skorije vreme pazariti original zbog multija. ako se ne budeš do tad smorio jurcanjem po MPu, javiću ti se, pa možemo zajedno koju partiju odigrati. iako mi i dalje nije jasno kako je multi koncipiran, al' ajd', valjda je zanimljivo kao što kažeš :)

Ajd' pozuri, za sada sam nabasao samo na jednog bosanca... :)
Koncept je "macka i mis", ti trebas da nadjes & eliminises jednu ili vise osoba, ali istovremeno i tebe jure. Ili si pak samo lovac, ili samo lovina. U nekim modovima znas tacno koga juris, u nekim moras da ga identifikujes. Glavna "oruzja" su radar i pazljivo posmatranje. Sam cin egzekucije je irelevantan u smislu da nema borbe pa potezi pa ovo-ono, bitno je da pridjes pravoj osobi i pritisnes dugme, potom krece animacija. Ali moze i lovina da pruza otpor, da te onesvesti udarcem. Uglavnom sve se boduje, i kada smaknes nekoga, i kada pobegnes nekome, i kada se uspesno krijes, i kada se pomesas u gomilu istoizgledajucih likova pa zeznes lovca kome radar pokazuje da mu je cilj u toj grupi, ali ne zna ko tacno... Napredovanje kroz rankove otkljucava razne osobine i perkove (prerusavanje, dimna bomba, skriveni pistolj, sprint...). Pistolj mi je najsladji, nema vece radosti nego kada se neki pametnjakovic popne na zvonik i cika te da ga pojuris, a ti ga samo lockujes i smaknes metkom :)
 
Niko ne spominje zavrsetak igre ili ja nisam video..
Koja je vasa teorija, sta se desilo na kraju? :)
 
Samo pisite u spojlerima...
 
Nesto se cudno desava - igram sve ok, oko 40fps je i ugasim....sledeci put upalim radi na 14fps, odma restart i opet je na oko 40.

E sad evo 5 puta za redom je palim i gasim nece da radi normalno nego sve na 11-15fps:wall:

Uradjen je update na pocetku jos
Na tvojoj masini radi na 40..A na mojoj 20-30..Mora da je kod mene problem sa komponentama..
 
Evo mala fora za one koji igraju MP. Kada vas jure, nadjite grupu ljudi pored sena i transformisite ih u vas lik (brzo se dobija ta mogucnost) i uskocite u seno. Najbolje je ako su 2 coveka ili mnogo njih. Jedino sto vas moze zeznuti je templar vision.
 
teorija:
dezmond je vec poludeo i sve sto smo do sada videli je njegovo secanje. 16. je zapravo njegovo realno stanje uma, dok je ono sto mi mislimo da je dezmond, u stvari njegova podsvest koja pokusava da se izbori sa ludilom i kroz secanje povrati razum. mozda ne bas ovako, ali u svakom slucaju mislim da ce biti neki takav obrt da je ono sto smo mislili da je stvarnost zapravo nesto sasvim drugo. siguran sam da je 16. u stvari dezmond.
 
sad pređoh igru i ja stvarno tek sad ništa ne razumem :/ kakvi ludaci :d
 
Nazad
Vrh Dno