Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

I mene samo Arena. Al max 600din bih dao. Drugo ne treba.

Ali mora i kvalitet da se poboljsa. Za 9e mora da bude vrhunska slika i fps.
Upravo gledam mrtvi Partizan [emoji3],i blokirami svakih par minuta na po 3-4 sec,. Samsung tizen

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Isto i meni Arena 2 Inter - Benevento. Ovo je negledljivo. Svaki čas zamrzava. Kako li će kad krene Liga šampiona. Ima da zamrzava non stop zbog broja korisnika.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Broj korisnika ce drastično pasti od 01.03. Sada su svi koji su culi na aplikaciji zato sto je besplatna

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
I mene samo Arena. Al max 600din bih dao. Drugo ne treba.

Ali mora i kvalitet da se poboljsa. Za 9e mora da bude vrhunska slika i fps.

Ja placam mesecno 1.000 din EON pretplatu. Dobio sam uz to njihov android box koji daje sliku.

Ovo radi fantasticno! Sa vrhunskom slikom, prebrzo, bez bagova, sa vrhunskim interfejsom, sa mnogo sadrzaja iz video kluba, vrhunski fps, itd...

Arenina aplikacija nije ni 10 deo dobra kao EON. I to u svakoj gore kategoriji.

Ja im licno ne bi platio ni dinar bar dok fps ne nameste. Za kvalitet slike ajde mogu i da zazmurim na pocetku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrhunski fps... nećemo sad preterivati :D
 
Poslednja izmena:
Sta je nejasno? Pa ti je najbolji box na svetu. Onda je normalno da je sve vrhunsko.
 
Da li moze da se instalira "Arena Cloud" na EON box-u?
 
Ako ne ubace bronze paket, uvek ostaje opcija da se za nekoliko utakmica mesečno plati mts kliksport sa 50 dinara po utakmici.
 
Ako ne ubace bronze paket, uvek ostaje opcija da se za nekoliko utakmica mesečno plati mts kliksport sa 50 dinara po utakmici.

Poslednji put kad sam koristio kliksport kvalitet je bio užas, pored toga što je stream zabadao redovno i nisam mogao da se ulogujem prvih 15-20 minuta utakmice.
 
Jel se pojavila arena cloud na LG TV


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa dobro ako mislite da nije napisite razlog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nigde nisam napisao da nije.
 
Kakbe veze ima andriod box sa smart ili android aplikacijom

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Evo šta kažu
f19a07b45d0b015c638992b0f2caac37.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Još kad bi sredili fps na Apple tv-u do 1. Marta bilo bi odlično.
 
Oh pa kvalitet kao da je malo bolji kod Arena?

Nisam neko vreme otvarao Arenu Cloud, vidim da Arena 1/2/3/4 stvarno izgledaju bolje, ali bacite pogled upravo sad i na Arenu 5. Na sledeći program gore desno, tačno se vidi da je Bitrate kod Arene 5 lošiji. Trenutni program jeste neki stariji dokumentarac ali i sam kanal lošije izgleda.

Arena Fight se čini ok, Esport možda malo lošije?
 
Ne znam na kom uređaju gledaš? Ali na Apple tv-u bas na toj Arena 5 jeste normalan fps, ali očigledno da genijalci ne mogu da odrade da bude i kvalitet i fps može očigledno za sada ili jedno ili drugo.
 
Još kad bi sredili fps na Apple tv-u do 1. Marta bilo bi odlično.

Mozda gresim... posto nisam palio aplikaciju nedelju/dve ali sinoc kad sam upalio cini mi se da je veci malo fps.
I dalje nije normalan ali je bolji nego sto je bio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sasvim je korektna slika na Arena Claud sada. I na vecim ekranima iako jos uvek traje test faza

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Slika svakako nije "korektna" pogotovo jer ništa nisu uradili da je poprave od kada je krenuo besplatni period (ne test faza). Pogotovo što znamo da će naplaćivati 9 eura. Ako može jedan Orion da ima normalan fps na Android aplikaciji ne vidim prepreku zašto to ne može Telekom. Ali oni već godinama ne mogu da naprave normalnu mts go aplikaciju da radi, onda ne znam što se čudim.
 
Može mala pomoć. Imam 4K toshiba tv. Hoću da kupim mi box s. E sad dvoumim se da li da se pretplatim na arena cloud ili na orion. Kakva su iskustva u pogledu slika tj. kvaliteta na Orionu?Ovo sad na arena cloudu je daleko od dobrog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaš Orion aplikaciju da probaš mesec dana, probaj i vidi sta ti više odgovara. Nisam ulazio u cene, ali koliko sam video Orion nema problema sa fps-om.
 
Najbolje je da.probas Orion. Moje je iskustvo da je.mnogo bolja slika nego na arena cloud.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Tako ću i da uradim samo da mi stigne mi box


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno