Šta je novo?

Arctic Cooling ATI Silencer 5 Rev 2

Benny Blanco

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2005
Poruke
627
Poena
380
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel I7 10700k & Arctic Liquid Freezer II 280
Matična ploča
Asus TUF Z590 Plus
RAM
G.Skill 3200 32GB
GPU
Gigabyte gaming OC RTX 3070
Storage
samsung 980pro 1tb, WD 3TB
Zvuk
Motu M2, Dyens Ampino, Monitor Audio BX2
PSU
Silverstone Strider 750w
Kućište
CoolerMaster Stormtrooper
Monitor
DELL S2719DGF
Miš & tastatura
hyperX alloy FPS, Logitech G Pro
Mobilni telefon
S21+
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Gde kod nas ima da se nabavi doticni cooler ili neki Zalman slicnih karakteristika?
Koje su cene? Graficka x800 mod x800xt pe se preznojava
 
Kod nas prakticno ni nema, ali pogledaj na Hot Hardveru, user noki prodaje slicne stvari, samo se ceka 2-3 nedelje
 
Ja sam kupio Arctic Cooling Silencer 6 Rev 2 kod user-a Noki iz Hot hardware-a pre nekih 2 meseca. Pogledaj, mozda on moze to da ti nabavi.Cini mi se da i User-a Chuck Norris se bavio time pre neko vreme.Inace koliko znam u beogradu radnja za Arctic cooling resenja ne postoji
 
Poslednja izmena:
ribo koliko si otprilike platio silencer 6
 
@Benny Blanco

Је си ли га купио на крају?
 
Ne bih ja to uzimao, ima male kulercice za memorijske chipove koji se lepe, i posle ne mogu da se skinu kad treba da se upgrade-uje graficka karta, sto znaci, moram da prodajem sa zalmanom.
 
Ko je pominjao Zalman? :d

Prica se o Silencer-u koji i tako mora da ide sa karticom jer je kompatibilan samo sa njom. ;)
 
Pa evo sta kaze covek u prvom postu:
Gde kod nas ima da se nabavi doticni cooler ili neki Zalman slicnih karakteristika?

Sto se artic coolinga tice, on je bar kompatibilan sa jos nekim kartama, pa se moze i prodavati posebno, ali bar nema taj problem sa memorijom kao zalman.
 
Pravo da ti kazem, ja sam skidao te kulercice koji idu uz ZM80D-HP i nisam imao puno problema.

p.s. Na VF700 ne verujem da se razlikuje tehnologija koju koriste za lepljenje.
 
Delija je napisao(la):
Pravo da ti kazem, ja sam skidao te kulercice koji idu uz ZM80D-HP i nisam imao puno problema.

Како си успео да их скинеш без проблема?
 
Uz pomoc zileta i mirne ruke ;), a pre toga se pusti da se malo zagreju.


p.s. Obavezno bez cimanja!
 
Да ли морам да мучим графу тестовима 3d-mark и сл. или могу да је загрејем феном (брже са мање смарања )
 
Poslednja izmena:
Svejedno je...

Ja sam grejao let lampom, posto je graficka vec bila van kompa, al' na najslabijem grejanju + sa malo vece daljine, al' sam namerno rekao taj drugi metod, cisto za one koji su manje vicni i ne bi da rizikuju.


p.s. Ma poenta je i tako u ziletu, posto se mozda ni tim grejanjem ne dobija nista - taj lepak je i tako predvidjen za visoku temperaturu, a ako bi preterali sa let lampom bilo bi svasta. :d
 
Delija, gde si uspeo u NS da nadjes ZM80D-HP ??
Meni treba nesto da ohladim x700, posto je originalni cooler poceo nepodnosljivo da drnda.
 
Nisam ni nasao ovde.
VF700 je bolji kuler od ZM80D-HP.
Ja sam svoj pazario od Noki-a, al' ga jos nisam montirao, posto je jos uvek kod cure u BGu :). Jedino se naoruzaj strpljenjem.
 
Poslednja izmena:
Steta je samo pazariti AuCu, kad je Cu samo par evra skuplji...
 
Nazad
Vrh Dno