Šta je novo?

AR ili Dynaudio

Dynaudio

Čuven
Učlanjen(a)
22.12.2001
Poruke
93
Poena
609
Trebaju mi informacije o tome gde bih mogao da nabavim AR 90 zvucne kutije , ili Dynaudio 21W54 i D28 zvucne jedinice , posto bi to bilo polovno da bude u odgovarajucem stanju!
Hvala u napred
 
Sta ce ti AR 90 to su takve kante neopevane od zvucnika, da ja nemam reci, a i to nesto malo koliko ih je bilo prodato vec se verovatno raspalo od starosti. Sto se tice Dynaudia steta sto je prestao da prodaje posebno svoje jedinice, tako da ti jedino preostaje da pratis recimo Halo oglase, pa kad naleti. :wave;
 
U kuci trenutno imam Dynaudio 21W54 i D28 u transmisionoj kutiji sa Sansuijem BA-F1 i CA-F1 i TU 719 u dnevnoj sobi , a kod mene imam Sansuija AU 919 i AR 91 i TU 717. Naravno da ne mogu da poredim AR i Dynaudio , ali razlika nije toliko velika , Dynaudio svira perfektno dok AR odlicno , pa sad pokusavam da nabavim Dynaudia , dok mi je sekundarna opcija AR 90 , jer vece od toga mi ne vredi zbog dim. sobe , gledao sam po oglasima gde prodaju rasparene Dynaudio kedinice znaci baser npr. 30W54 , srednjotonac neki levi , a visokotonac neki desni , tako da je jako tesko to pronaci na oglasima , pa reko da vidim ovde na forumu , ali u svakom slucaju hvala.
 
Jesu li stvarno prekinuli prodaju komponenata (Dynaudio)-od kada, pa to je SMAK SVETA! Od cega cemo sada da pravimo zvucnike, tako mi i treba kada se nakanjujem 5,6,7,8..godina!?

Onda moze i od EI-Nis ako nisu Dynaudio!
 
Nazad
Vrh Dno