Šta je novo?

Apple Pay Srbija

Nemam info za AIK ali imam dojavu da verovatno sutra istovremeno Apple Pay dobijaju: BiH, AL i NRMK.
 
Nadam se da ce konacno i nlb u Srbiji aktivirati apple pay. Bas kasne za Intesom, stedionicom, otp…
A pritom su im te banke na neki nacin glavna konkurencija
 
Poslednja izmena:
Ima još vremena..ni za Sloveniju još uvek nemaš ništa zvanično.
 
 
Wikipedia nije relevantan izvor nikad bila
Naravno. Moj izvor nije vikipedija..
Bilo kako bilo plan je bio da 28.2 dobije i Bosna i MK ali je odloženo jer Apple hoće da uslugu pusti simultano u BiH, MK i AL. U svakom slučaju BiH dobija u martu.
 
Sto onda nece simultano da puste i za Srbiju.
 
haha..koji cirkus..i neko napisa gore Wkipedia relevantna..relevantna je ko i seljak iz Kladova sto uzgaja alevu papriku
 
Pozdrav, negdje sam procitao da Raiffaisen ima limit na max 10 transakcija dnevno preko Apple Pay. Da li je to istina?
 
Nikad čuo za takvo ograničenje sa plaćanjem.
 
Ja imam duže vreme Apple Pay sa Raiffaisen i nije bilo nikakvih ograničenja niti su mi rekli niti sam doživeo...
 
Ljudi, imam jedno pitanje vezano za Apple Pay - pre neki dan sam aktivirao Apple Pay (Intesa) i šaltao se po ovim mojim drugim Apple ID nalozima i odjednom mi je bila raskačena kartica, pa sam opet morao danas da zovem Intesu da mi ponovo aktiviraju (srećom, pa ovaj put nisam naleteo na daveža, koji mi je nudila još jednu karticu da napravim, uz naravno veće održavanje), kako da sprečim da mi se raskači kartica kada se šaltam sa jednog na drugi Apple ID?
 
Ja se šaltam non stop i nikad mi se nije raskačila. Imam srpski, turski i usa nalog. Doduše, ja kad prelazim iz naloga u nalog, logujem se samo na app store (settings > nalog > media&purchases), ne menjam primarno ulogovan nalog na telefonu (preko kog mi ide icloud itd). Možda to ima veze.
 
Ja se šaltam non stop i nikad mi se nije raskačila. Imam srpski, turski i usa nalog. Doduše, ja kad prelazim iz naloga u nalog, logujem se samo na app store (settings > nalog > media&purchases), ne menjam primarno ulogovan nalog na telefonu (preko kog mi ide icloud itd). Možda to ima veze.
Moguće da je do toga, sačekaću da mi još neko odgovori, hvala na odgovoru!!!
 
Sigurno je do toga što menjaš glavni nalog, ja sam jednom zamenio glavni i raskačile su mi se kartice (isto Intesa), ali nisam nikoga morao da zovem da ih ponovo dodam, samo sam za sve tri ponovo uneo CVV i vratile su se najnormalnije.

Menjaj naloge ovako kako je napisao kolega @strahinjas i neće biti problema.
 
Isključivo se izloguj samo sa App Store-a, a ne sa Apple ID naloga po već napisanom uputstvu i tako izbegavaš da ti uklanja kartice iz Wallet aplikacije, zavisiš od eventualne promene poslovanja banke kako se dodaje kartica, mislim da li obavezno moraš da ih pozoveš da bi ubacio.
 
Isključivo se izloguj samo sa App Store-a, a ne sa Apple ID naloga po već napisanom uputstvu i tako izbegavaš da ti uklanja kartice iz Wallet aplikacije, zavisiš od eventualne promene poslovanja banke kako se dodaje kartica, mislim da li obavezno moraš da ih pozoveš da bi ubacio.
Ma da, tu sam se zeznuo, posle sam po uputstvu radio, pa mi nije izbacilo karticu iz Walleta. Zoveš ih i nadaš se da budu brzi i da ne dave sa dodatnim ponudama (Intesa)...

Hvala još jednom na odgovorima!!! Dodah silne giftove na ovih par alternativnih naloga, a vamo ne mogu da promenim na US glavni nalog, ali nema veze, sada sam ukapirao o čemu se radi.
 
Jel imao neko problem sa dodavanjem kartice? Stigla sam do koraka gde traži verifikacioni kod, ali ništa mi ne stiže.
 
Nazad
Vrh Dno