Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

E to me interesuje, da offline ide na sd :D Posto imam svoju playlistu od preko 500 pesama, a to mi zauzima preko 5gb, te mi je prostor na fonu veoma nedovoljan... Znam za 6snap, ja mislio da je konacno dosla neka app, al sta da se radi... Pa korisitm vise zbog drustva, a i sa ribama je dobra sprdnja, uostalom ipak sam ja tinejdzer, haha :d Bar ima 6tag, mislim da cak imam i pro verziju koju sam otkljucao pre 2 godine :p
 
Nesto mi tt radi lose, pa sam hteo da ga prebacim sa memorijske direktno na internu memoriju. Moze li to nekako direktno ili moram da ga deinstaliram, pa u opcijama da nenjam da app instalira na telefon, pa da instaliram ponovo?
 
Nesto mi tt radi lose, pa sam hteo da ga prebacim sa memorijske direktno na internu memoriju. Moze li to nekako direktno ili moram da ga deinstaliram, pa u opcijama da nenjam da app instalira na telefon, pa da instaliram ponovo?

Možeš odmah da prebaciš. Ja stavim da mi automatski instalira na telefon pa onda posle neke veće koje ne koristim često prebacim na sd. Ove koje više koristim sve držim na internu memoriju.
 
Pozdrav svima, imam mali problem od juče posle update-a vibera... Prestale su da mi stižu bilo kakve notifikacije, čak ga više i nema na listi u notification settings... Verzija je 4.5.4 od pre koji dan... Pre toga je sve radilo uredno... Danas sam probao i da ga reinstaliram i ništa... Imate li neki savet? Jel se desilo još nekom? U pitanju je Lumia 640 DS...
 

Prilozi

  • wp_ss_20150911_0001.png
    wp_ss_20150911_0001.png
    127.3 KB · Pregleda: 106
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, imam mali problem od juče posle update-a vibera... Prestale su da mi stižu bilo kakve notifikacije, čak ga više i nema na listi u notification settings... Verzija je 4.5.4 od pre koji dan... Pre toga je sve radilo uredno... Danas sam probao i da ga reinstaliram i ništa... Imate li neki savet? Jel se desilo još nekom? U pitanju je Lumia 640 DS...

Ja imam isto l640 ds i za sad radi ok i posle updata-a, koliko viber na wp moze da radi ok. :-D
 
Možeš odmah da prebaciš. Ja stavim da mi automatski instalira na telefon pa onda posle neke veće koje ne koristim često prebacim na sd. Ove koje više koristim sve držim na internu memoriju.


Probao da prebacim iar puta i nista...on kao prebacuje nesto, a tt ostane na kartici. Uzgred, posle nije hteo ni da se otvori vise, pa sam na kraju pomicu stapa i kanapa. Deinstal, pa menjao u podesavanjima da instalira nove app na internoj, pa instal ponovo.
 
Kod mene se ovih dana desava da kasne notifikacije za viber i messinger. Da li neko zna kako da se to sanira?
 
Kod mene se ovih dana desava da kasne notifikacije za viber i messinger. Da li neko zna kako da se to sanira?






Ja sam na win 10 i koristim viber i sve normalno stize. Aplikacija mi je na internoj memoriji. Isto sam na l630.


Na 8.1 obično 1,2 s kasnije nego na na pc. A sada na win 10 u isto vreme možda cak i brze na telefonu nego pc.



Koliko kasne? 5 s,1 minut,10min?
 
Poslednja izmena:
Ja sam na win 8.1 i na 630. I na internoj memory je. Inace to je pocelo da se desava pre neki dan. Neki put i po 10-15 min.
 
Poslednja izmena:
Na 735 zadnji update, 8.1, kasni puno... Uvek nesto prehebu sa svakim updade-om. :S:
 
Neka aplikacija koja može da mi prikaže podatke o mobilnoj mreži na koju je telefon povezan, kao što su cell id i LAC?
 
Ala smara ovo kašnjenje notifikacija za Viber :smash: .

Koji prevodilac preporučujete?
 
nema na windowsu tih aplikacija za merenje temp procesora, za mobilnu mrezu, ram..
 
Jel zna neko kako mogu da deaktiviram da mi u albumu ne prikazuje slike sa onedrive-a? Jednostavno ne zelim da te slike vidi svako ko mi drnda telefon, a nisam uspeo da provalim kako moze i da li upste moze.
 
Ovo sa app cornerom deluje po malo nezgrapno i svaki put mora da se pokrece iznova, a i skroz izmeni pocetni ekran. Dok ovo sa menjanjem ekstenzije ne znam da izvedem. :-D
 
Probaj da staviš slike u folder Documents i Photo na telefonu ih neće videti
 
Da li vam se u Messenger aplikaciji apdejtuju slike kontakata,tj profilne slike sa FB-a,jednostavno uvek stoje iste,bez obzira što ih je neko promenio.Jedino rešenje mi je da napravim reinstalaciju Messenger-a
 

To im je baš glupo,zašto jednostavno sam ne ažurira slike,ako može na Android-u i iOS-u,može i na WP,ali tu opet dolazi do izražaja bahatost većine developer-a,sjajan OS upropaste svojim polu-aplikacijama.Ali opet WP je ubedljivo najkvalitetnije odrađen mobilni OS.
 
I na droidu messenger ume da zabode, nemojte misliti da je bez greske, pogotovo notification badge.
Ne postoji najkvalitetnijie odradjen sistem, to je zabluda..
 
Poslednja izmena:
Da li postoji aplikacija na windows telefonu koja bi ugasila wi-fi posle odredjenog vremena (15-20-x minuta) ?

Na androidu ima brdo takvih, a nisam nasao na windowsu :/
 
ima na sistemu posle koliko da ga upali.... ali to ti ne treba.. mozda win 10 omoguci pravljenje takve aplikacije
c519ec257bd140d1c6d0df8ad7a18144.jpg
 
Poslednja izmena:
meni bi npr odgovarala opcija da pali wifi samo na punjacu na tatinom telefonu, samo zbog sinhronizacije imenika i sl. ali nema.... :(
 
Postoji li neka dobra zamena za IMDB?
Moze i preporuka za neki muzicki plejer. :p
 
Nazad
Vrh Dno