Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

AdAway nisam koristio odavno, malo info. Instalirao poslednju verziju, skinuo fajlove koje traži, restrtovao telefon, ali ima reklama i preko Chrome i u MX Playeru. Treba li još nešto da uradim? Ili nije više kao nekad?
Screenshot_20171114-105151.pngScreenshot_20171114-105159.png
6e44a5d4aa0c3cb46d019dcde2f7ea66.jpg
 
AdAway nisam koristio odavno, malo info. Instalirao poslednju verziju, skinuo fajlove koje traži, restrtovao telefon, ali ima reklama i preko Chrome i u MX Playeru. Treba li još nešto da uradim? Ili nije više kao nekad?

Probaj da ubaciš ovaj prvi host.
fd38482603f1faf15c470b4c8c674382.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
^^
Bljuc baš nije zatrovan [emoji16]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Em Bljuc, em Telegraf. Na stranu to sto ima instaliranih 10 aplikacija za vesti.
 
Danas izasao firefox quantum i za android zvanicna verzija, skini ga, instaliraj ublock i nema reklama. To ti je mnogo bolje resenje, posto radi odlicno i brzo. A za mx player, skini sa apkmirror sajta verziju 1.8.10, to je zadnja verzija koja ima reklame samo na dnu aplikacije (baner), posle toga su ga unakazili. Ili skini vlc plejer sa istog sajta, tu su beta verzije, koje su novije...
 
Nešto si podešavao? Ubacivao?

PS.
Nemam ih u app za vesti, ali imam u Chrome.
b7f88c3f9ea4df01bf8153519d112e9d.jpg
46c1fe2e5b2b07dbd49b1621009a4eeb.jpg
Par hostova, moras da obrises u postavkama APN-a proxy i port ako vec nisi i odstikliras data saver u Chrome-u.
Nista vise ni jedna reklama na bilo kom sajtu ne postoji kao i u aplikacijama.

TT
 
^ urađeno sve tako, a kojih par hostova da ubacim?

MX Player Pro sam rešio sa Lucky Patcher, druga opcija, dok ne bude na nekoj akciji da se kupi:
Screenshot_20171114-170208.png
 
Jel ima u njemu domaćeg sadržaja?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Ja ne čitam ništa domaće, pa ne znam, ali pošto može sa twitter-om i Facebook-om da se poveže i odatle da uzima vesti I postove, možeš i tako da pratiš.

Sent from dark edge
 
Au, hvala, ubaciću kasnije i probam.
 
N1 нису новине. Али свакако то и ја користим. Блиц и Телеграф су најгори по питању жуте штампе. Ове друге (кур,инф) није вредно помена.

Послато са 5085D уз помоћ Тапатока
 
Da ja koristim tu app duze vreme, svakodnevno, najbolja app u mom telefonu.

TT
 
Svi koji imaju probleme sa reklamama koje ne blokira adaway pojavili su se gemius.pl sajtovi koji gadjaju vecinom domace aplikacije... uspeo sam nekoliko da uhvatim preko dns sniffera - dodajte ovo u blacklist na adaway:
b5cac6aab81c497f38eb6ff4fccaa0c8.jpg
 
Svi koji imaju probleme sa reklamama koje ne blokira adaway pojavili su se gemius.pl sajtovi koji gadjaju vecinom domace aplikacije... uspeo sam nekoliko da uhvatim preko dns sniffera - dodajte ovo u blacklist na adaway:
b5cac6aab81c497f38eb6ff4fccaa0c8.jpg

Mogao si da eksportujes listu pa da okacis ovde, da ne nabadam od ranog jutra :D
 
^ Da li postoji neka druga aplikacija pomocu koje mogu da dodam neke sajtove na black listu?

Probao sam da instaliram AdAway ali mi trazi da root-ujem telefon, sto ne bih zbog garancije
 
Nazad
Vrh Dno