Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ili Friendly

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Sta da stave drugo, bolje ovaj smajli...[emoji23] I dati Vam[emoji471].

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
pa ne drzi svih 100+ tabova u memoriji, ucita stranicu tek kad otvoris tab :D Na fajerfoksu na PC-u sam jednom prebacio i 1000 mislim, a trenutno imam 215 tabova. :)
Ja sam pokusao ali opet ne rade poruke na ovom forumu
do sada sam u zivotu koristio oko 50-tak foruma, cak i forume o zivotinjama gde su radile poruke, a ovo je forum o kompjuterima pa ne rade, interesantno...

nama rade, ne znam zasto tebi ne rade, samo nemoj da generalizujes...
 
AFAIK, kad recimo restartujem telefon, pa pokrenem Chrome, on nece ucitati sve tabove, samo novi tab. Tek ako udjem u tab selector i odaberem tab, onda ga ucitava. SoT mi je inace isti sa 5 i sa 100+ tabova, a i brzina telefona. Sad sam ugasio pa upalio Chrome, otvorio 2 zadnja taba, u developer options/running services , ako mu je vjerovati, pise da Chrome trosi 13MB trenutno...
 
Jesi li siguran da ti je post obrisan? Ja nigde ne vidim da je nesto brisano. Mozda je prebacen u odgovarajucu temu, tj. temu za popuste i promocije.
 
Poslednja izmena:
Bas me zanima zasto moderator brise moje postove?? U cemu je problem?? Da li krsim neka pravila?? A posto glumi ludilo, mogao bi bar da mi posalje poruku i obavesti me koja sam pravila prekrsio, ali izgleda da mozgica i kulture nema. U svakom slucaju, posto mi je Peca prijatelj obavesticu ga o ovome, da na njegovom forumu radi ko sta hoce bez ikakvog razloga!
Pogrešio si legendo, evo ih ovde http://forum.benchmark.rs/showthread.php?p=5110069
 
Poslednja izmena:
Jesi li siguran da ti je post obrisan? Ja nigde ne vidim da je nesto brisano. Mozda je prebacen u odgovarajucu temu, tj. temu za popuste i promocije.


Eto umro bih, a ne bi ni znao. Da mi niste rekli, pojma ne bih imao ni da postoji ta tema. Ja ovde udjem da vidim da li je neko postavljao pitanja vezano za moj rad i iz nedelje u nedelju vidim da postovi nestaju

Hvala jos jednom i izvinjavam se ako sam nekog uvredio, nije mi bila namera

Veliki pozdrav,
 
Ti dođeš ovde da se izreklamiraš, ok, to je to, ali ima predviđena tema za besplatne app, nema potrebe duplirati i spamovati u 5 tema.
 
Sve nas driblaju za "pretragu forma" :d
Sad smo videli foru, napišemo da znamo Pecu i ne diraju nas :d
Skino sam ikonice, ocenio, izbrisao jer ne koristim nikakav launcher. Eto, mislim da je samo to problem i bio, u odgovarajuću temu. Urednici su pojačani skoro i pokušavaju da uvedu reda malo, mnogi ljudi preteruju baš u mobilnom delu foruma, fajt, spam... treba ovo da liči na nešto, a ne na Ana forum :)


Što se tiče Mx Player, na xda ima ceo deo:
https://forum.xda-developers.com/apps/mx-player
Ali ne vidim nigde konkretno za skidanje Mx, samo kodeci.
 
Nisam znao da postoji tema za to. Sto ste svi tako osetljivi :D

Mi osetljivi? Rece covek koji je napisao ovo:

Bas me zanima zasto moderator brise moje postove?? U cemu je problem?? Da li krsim neka pravila?? A posto glumi ludilo, mogao bi bar da mi posalje poruku i obavesti me koja sam pravila prekrsio, ali izgleda da mozgica i kulture nema. U svakom slucaju, posto mi je Peca prijatelj obavesticu ga o ovome, da na njegovom forumu radi ko sta hoce bez ikakvog razloga!

Drugo, iskreno moderatore bas briga ciji si ti prijatelj. Ovde vaze neka pravila i mora da se zna red i vazi za sve. To sto si reklamirao samog sebe je protiv pravila ovog foruma i za to uredno kaznjavamo sve, pa cemo i tebe (plus spamujes u nekoliko tema).
Sledeci put nemoj tako pateticno da pretis, glupo je i ne ide ti u prilog.
 
Izašao mi apdejt za SuperSU, ja ga odradio i tek odjednom javlja da nemam Root a imao sam ga pre toga.

Otkud to i šta sada da radim?
Da rutujem opet?!
 
Nisam ja nikakav povlascen clan, ali ocigledno ovde moderator radi sta hoce bez da obavesti bilo koga!

Da li je moj post protiv pravila? Sto stavim linkove on BESPLATNIH aplikacija u delu foruma za aplikacije. I ako je protiv pravila, zasto me bar ne obavesti sta i gde gresim, ustedeo bi vreme i meni i njemu. Ja vise ne bih pisao, on vise ne bi brisao. Veoma prosto

Besplatnih?? Par dana besplatnih, posle se plaćaju a naravno link za reklamu ostaje, tako da ti reklamiraš programe koji nisu BESPLATNI, ok bi bilo da su te app uvek besplatne.

Tako da je tvoj post protiv pravila.
 
Mi osetljivi? Rece covek koji je napisao ovo:

Drugo, iskreno moderatore bas briga ciji si ti prijatelj. Ovde vaze neka pravila i mora da se zna red i vazi za sve. To sto si reklamirao samog sebe je protiv pravila ovog foruma i za to uredno kaznjavamo sve, pa cemo i tebe (plus spamujes u nekoliko tema).
Sledeci put nemoj tako pateticno da pretis, glupo je i ne ide ti u prilog.
Znas koliko sam se sad uzbudio, nemas pojma. Bas mi je stalo do tvog misljenja...

Pod jedan, ne spamujem nigde, ovo je jedna jedina tema gde postujem i to jednom nedeljno. Pod dva, nemam nikakav problem da mi se birsu i pomeraju postovi u druge teme, samo da me je neko obavestio o tome bar jednom, nista drugo nisam trazio. Ako ja pisem, a vi brisete, cisto neko da mi kaze nemoj to da postujes ovde. Da oboje ne gubimo vreme.

Besplatnih?? Par dana besplatnih, posle se plaćaju a naravno link za reklamu ostaje, tako da ti reklamiraš programe koji nisu BESPLATNI, ok bi bilo da su te app uvek besplatne.

Tako da je tvoj post protiv pravila.
Nisam znao da postoji tema za promocije, sada znam i necu vise postovati ovde, nikakav problem. Da mi je samo neko rekao posle 2-3 obirsanog (pomerenong) posta, mi sad ne bi vodili ovaj razgovor i gubili vreme na gluposti. Toliko
 
Pa mogao si primetiti da postoji, ja sam ti ranije prebacivao ovakve postove u tu temu, i automatski postanes pretplacen na temu u koju je post prebacen.
 
Sve nas driblaju za "pretragu forma" :d
Sad smo videli foru, napišemo da znamo Pecu i ne diraju nas :d
Skino sam ikonice, ocenio, izbrisao jer ne koristim nikakav launcher. Eto, mislim da je samo to problem i bio, u odgovarajuću temu. Urednici su pojačani skoro i pokušavaju da uvedu reda malo, mnogi ljudi preteruju baš u mobilnom delu foruma, fajt, spam... treba ovo da liči na nešto, a ne na Ana forum :)
Hvala :)

Razjasnismo sta je problem, vise ga biti nece :)
 
Pa mogao si primetiti da postoji, ja sam ti ranije prebacivao ovakve postove u tu temu, i automatski postanes pretplacen na temu u koju je post prebacen.

Moja greska, nisam primetio. Mislio sam da me neko za****va :) ako je zabranjeno ovde, da mi bar posalje PM da ne gubim vreme

Od sada postujem tamo. Jos jednom izvinjenje
 
Ja sam apdejtovao sinoć, i normalno mi se ažurirao binary, radi sve kako treba..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kod mene je isto sve OK.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Znas koliko sam se sad uzbudio, nemas pojma. Bas mi je stalo do tvog misljenja...

Pod jedan, ne spamujem nigde, ovo je jedna jedina tema gde postujem i to jednom nedeljno. Pod dva, nemam nikakav problem da mi se birsu i pomeraju postovi u druge teme, samo da me je neko obavestio o tome bar jednom, nista drugo nisam trazio. Ako ja pisem, a vi brisete, cisto neko da mi kaze nemoj to da postujes ovde. Da oboje ne gubimo vreme.


Nisam znao da postoji tema za promocije, sada znam i necu vise postovati ovde, nikakav problem. Da mi je samo neko rekao posle 2-3 obirsanog (pomerenong) posta, mi sad ne bi vodili ovaj razgovor i gubili vreme na gluposti. Toliko

Dakle mi smo ovde tvoji lakeji i treba da ti šaljemo pismo svaki put kad uradimo nešto sa tvojim postovima, a ti za 9 godina, koliko si ovde član, nisi naučio ili postao svestan pravila foruma? Krajnje zanimljivo, zanimljiva retorika ali to ovde ne radi.
A da li ti je stalo do mog mišljenja - iskreno me briga ;) Tvoj stav više govori o tebi nego bilo šta drugo rečeno u ovoj temi.
 
Koju aplikaciju koristite za pc remote sa Androida? Jel unified remote i dalje najbolji

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja koristim PC remote. Bas se tako zove app.

Zeza malo ponekad, ali se povezuje dosta brzo i ima lepe funkcije.
 
Unified remote kupljena verzija, koristim ga za Mac mini, Kodi... Radi super
 
Ja sam ga bio pokupio na nekom popustu tipa mislim da je bio 0.10$. Odličan stvarno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno