Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima li neka app za Screenshot cele internet stranice u pdf ili nesto bar slično?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ima li neka app za Screenshot cele internet stranice u pdf ili nesto bar slično?

Sent from my D6503 using Tapatalk
Ne treba ti app za to. Ima u Chromeu opcija Share-Print-PDF, a vjerovatno i u ostalim browsrrima /opcija OSa/.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi skrati muke i kaže kako da kod Nova launchera sam napravim raspored ikonica da mi nije po abecedi složeno. Koristio sam do sada TSF i kod njega je bilo samo zadržiš i prevučeš gde hoćeš

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Jel moze neko da mi skrati muke i kaže kako da kod Nova launchera sam napravim raspored ikonica da mi nije po abecedi složeno. Koristio sam do sada TSF i kod njega je bilo samo zadržiš i prevučeš gde hoćeš

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

u draweru po abecedi. na homescreen prevlacenje.
 
Ima li ko problema sa yt - crn ekran,zvuka ima ali slike nema :) ?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Google Photos mi izbacuje neku grešku na 6p i ne mogu da ga koristim.. Alternative, a da nije Quick Pick?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Flickr, imaš auto upload I 1000gb prostora.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Kontam da je mislio na galeriju.

Piktures možda?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja imam I Piktures I QuicPic. QuickPic, ona community verzija za XDA mi je draža od Pikturesa, jer ima mnogo bolji light edit od bilo kojeg drugog programa (crop i resize).
 
Da, da, na galeriju sam mislio.

Pucajte, koliko vidim i nije neka ponuda na playu. Probavam piktures, pucajte još.

Edit: Već posle par minuta, jako sam zadovoljan :)
 
Poslednja izmena:
Ni ne treba dalje da gledaš [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koja je to greška kod photos? Bolje njega osposobi zbog backupa
 
Koja je to greška kod photos? Bolje njega osposobi zbog backupa

Ne znam, ako se dobro sećam nešto... ".. media not working", iskakalo je bukvalno posle par sekundi.

Svakako me photos nervirao, tipa što nisam mogao da podesim device folders kao default view (ako jesam, pardon me, google), kao i još neke sitnice... Ne bekapujem često, i uglavnom na dropbox, tako da ic ol fajn.
 
Obriši data sistemske aplikacije Media storage.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Jesam, kao i reinstalirao, isto..
 
Poslednja izmena:
Drugari,

Evo SALE-a ove nedelje :)

Moj ICON PACK Velur i Neon Glow su BESPLATNI na Play Store-u samo dva dana.

Zamolio bih i forumase koji ne koriste icon packove, samo da ga skinu i posle da ga izbrisu (uninstall) zbog broja download-a

Takodje, ako mozete da udarite 5 zvezdica, puno bi mi znacilo.

Mozete ga skinuti ovde ---> VELUR - ICON PACK

Mozete ga skinuti ovde ---> NEON GLOW - ICON PACK

Unapred hvala svima i veliki pozdrav
 
Jel jos nekom ne radi instagram?...nece da mi ucita uopste nista
 
Preporuka za birthday reminder widget, sto minimalinije to bolje? Da cita podatke iz kalendara.
 
Sviđa mi se ovaj widget, Nova launcher je u pitanju. Kad kliknem na njega kaže mi App not installed. Koju aplikaciju trebam instalirati da bih dobio detaljnije informacije o vremenu klikom na ovaj widget?
e155a4bc3d8171edc4af628a7105fdda.jpg


Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Uđeš u Nova Launcher i držiš dugme Volume down i otvoriće ti se opcija Labs, uđeš i enabluješ vreme i to ti je to. Meni je sve stock, to sam uradio i radi

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
 
@Rollo
Imaš u podešavanjima opciju Labs, pa tu možeš da izabereš. Ali ne radi kod svih.
 
Kada pretisnem na vreme otvori mi se u C a na vidgetu je F stepeni kako da promenim?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nova settings/desktop/search bar style pa skroluj do dna i promeni.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Vrh Dno