Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ako se dobro sećam, tek od Android 6.0 (Marshmallow) ih automatski povlači na uređaj.
Onda sam se ja utripovao pošto cim se konektujem na svoju mrežu posle factory reseta imam dostupne sve mreze na koje je telefon bio konektovan ako izaberem onu opciju restore apps and data sto pita na početku.
 
Tako je, to radi jos od odavno, nije to doslo sa 6.0.

Jedino ako kod 6.0 nije razdvojeno od apps, pa da restoruje WiFi sifre posebno, iako se ne restoruju apps.
 
Poslednja izmena:
Ne znam gde drugo da postavim pitanje pa odlucih ovde.
Postoji li neka app koja moze da pojaca desni kanal (desna slusalica) posto slabije cujem na desno uvo pa mi bas dominira zvuk iz leve slusalice.
 
Sto se tice muzike, cini mi se da Poweramp ima opciju u volume podesavanju, za levi i desni balans. Mislim da je to to.
 
Ne znam gde drugo da postavim pitanje pa odlucih ovde.
Postoji li neka app koja moze da pojaca desni kanal (desna slusalica) posto slabije cujem na desno uvo pa mi bas dominira zvuk iz leve slusalice.

Za muziku - power amp a od besplatnih mislim da AIMP ima tu opciju od nedavno.

A ako mislis na sistemski zvuk generalno.. to vec ne znam ali mora da postoji neka aplikacija ili podesavanje uz root.
 
Hvala za obavestenje za Power amp, odavno koristim samo stock plejer a i retko bodem sluske.
Vise bi mi znacilo za sistem jer pustim muziku i sa YT-a ili radija ponekad. Rut nije problem samo je pitanje kako da se namesti to a da ne utice na same zvucnike na telefonu.
 
Imam od nedavno battery drain, sa 10% na 0 za par minuta, od kada sam rutovao telefon i instalirao neke nove aplikacije. Koja aplikacija je najbolja da proverim battery health za svaki slucaj, i da vidim da li je neka aplikacija kriva drain (prilicno sam siguran da jeste)?
 
Poslednja izmena:
Imam od nedavno battery drain, od kada sam rutovao telefon i instalirao neke nove aplikacije. Koja aplikacija je najbolja da proverim battery health za svaki slucaj, i da vidim da li je neka aplikacija kriva drain (prilicno sam siguran da jeste)?
Better Battery Stats - ima tema ovde odmah ispod ove.
 
trackitonline.ru најбољи, није апп али мобилна верзија сајта је одлично урађена. Претражује скоро све поште, и оне са нестандардним кинеским трекинг бројевима, детаљније прати кораке и обавештава те на мејл о променама.
 
nemanja066 je pitao za app za praćenje poštanskih paketa i to pitanje vidim u emailu, ali ne vidim na forumu.

Elem, koristio sam Deliveries (https://play.google.com/store/apps/details?id=de.orrs.deliveries), pa prešao na 17Track (https://play.google.com/store/apps/details?id=yqtrack.app), ona mi je za nijansu bolja, iako nisam ni Deliveries obrisao.

Jesam, ali sam instalirao tu 17track pa izbrisah poruku. Nije losa, od koristi je neke kakve god... :wave:

Ne trebaju meni promjene na email i ostalo, vec samo sve na jednom mjestu da se nadje.
 
Poslednja izmena:
Prešao sam na SwiftKey malo, ova tastatura radi sve ono što g tastatura ne radi. Jeste da mi je g lepša i fluidnija, ali ne nervira što reči ne mogu normalno da se dodaju dok se piše ..
 
Odavno sam primjetio bug sa google playom i cesto mi se desi po navici . Tapnem da odradi update aplikacija i prakticno djelic sekunde posle dok nije zvanicno krenuo update tapnem da udjem u tu aplikaciju da vidim changelog. Google Play FC, krastavac, kad zurim, ocigledno nisu to pretpostavljali. Racunam da je known bug.
 
Da li neko ima problema sa modovanim Spotify? Nikako ne mogu da se ulogujem....
 
Jel si se konektovao preko vpn-a?
 
Ma jesam, neće i neće. Nisam imao tih problema na G4, na nexusu nešto zeza. Uspeo sam tako što sam napravio novi nalog, preko starog neće i neće. Kada nije hteo da se uloguje uzmem da proverim sa free verzijom sa google play i hoće da se uloguje bez problema. Hoće i preko pc-a ali nikako neće preko ove modovane verzije i sa fb i sa mail-om. Jedino rešenje, nov nalog... Jel imate reklame?
 
Ja na modovanoj nemam.
 
Baš čudno. Ja imam reklame... Odakle skidate, alphagamers? Koja vam je zemlja na nalogu, meni je US...
 
Poslednja izmena:
Ja imam modovanu verziju. Samo sam se registrovao preko vpn, zemlja naloga Velika Britanija, i posle toga vpn nisam koristio. Sve radi bez problema, bez reklama
 
Dobijaš sve kao premium sem offline slušanja i valjda bez 320kbs kvaliteta zvuka...
 
Ako si instalirao modovanu aplikaciju (verovatno sam ti poslao link na dropboxu) i registrovao se/ulogovao preko vpn-a, ne bi trebalo da stoji free...
Sto se tice potrosnje, ne trosi mnogo, + mislim da pesme koje si vec slusao cuva u kes memoriji, tako da ne skida skoro nista za ponovno slusanje. Recimo da sam slusao preko mobilnog neta oko 3,4 sata od kada sam instalirao aplikaciju, skinulo mi je manje od 200mb
Да ону што си ми послао. Преко VPN-a сам.

75965b97471c5d20584bf9dc7557abe3.jpg
 
Sa kojom apk birate VPN i zemlju , ako moze malo pojašnjenje oko toga, dok jos nisam instalirao apk.
 
Ne znam kako se računa pošto nije ni dostupan u našoj zemlji. Ali dosta funkcija koje ima ova modovana aplikacija ima i premium pretplata koja se plaća...
 
Nazad
Vrh Dno