Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sledeci telefon koji uzimam će definitivno biti asus. Ljudi sjajno rade svoj posao, skoro sve aplikacije su izbacili na play store i dostupne su svima. Danas sam tražio neku vremensku prognozu, probao skoro sve, i na nekom sajtu naletim na asusovu... Sta reći, svaka im cast! Mislim da ce uskoro da je izbace na play store. uploadfromtaptalk1450634328216.pnguploadfromtaptalk1450634353502.pnguploadfromtaptalk1450634361635.png
 
Da, ali nije još dostupna za sve telefone, na to sam mislio... Treba malo Sony na njih da se ugleda sto se personalizacije tice, posto ovaj launcer i widgeti su cini mi se isti kao i na ics verziji...
 
Svi ti kinezi kopiraju jedni druge u tim weather apk.
 
Изашао апдејт за GSam Battery monitor са мојим преводом :) uploadfromtaptalk1450637404179.png
 
Bravo :)

Sada mi dodje da ga instaliram samo da vidim kakav si prevod odradio :)
 
Bravo :)

Sada mi dodje da ga instaliram samo da vidim kakav si prevod odradio :)

Hvala, bilo bi pozeljno, jer dosta ima zeznutih stvari pa bas i nisam stigao sve da iskontrolisem, oni glavni su ok. Naravno svaka kritika i sugestija su pozeljne za eventualne ispravke, drugacija izrazavanja itd :)
 
Hvala, bilo bi pozeljno, jer dosta ima zeznutih stvari pa bas i nisam stigao sve da iskontrolisem, oni glavni su ok. Naravno svaka kritika i sugestija su pozeljne za eventualne ispravke, drugacija izrazavanja itd :)

Meni se u čini ok,samo mi nije jasno kakao je phone radio-domet telefona?
 
Meni se u čini ok,samo mi nije jasno kakao je phone radio-domet telefona?
То показује колико је телефон хватао сигнал, па том логиком? Мсм бар ја мислим да је тако...
 
Touchpal ispravio problem sa predikcijom srpskih samoglasnika konačno!
 
Koji problem? Nesto se secam da me nesto mucilo?
 
Ima li neko pozitivna iskustva sa back upom komplet svega na telefonu (u pitanju su Samsung Note 2 i Note 3) i kojom aplikacijom?
Ovo samsungovo ****** SmartSwitch pukne svaki put na 20%.
 
Kupio sam dva Chromecasta, jedan obican i jedan audio, naravno odmah sam ih aktivirao, a tek sada vidim da se dobija 20$ za svaku aktivaciju na Americkom PS, pretpostavljam da je to sada propalo? A dobio sam i neki kod za 15€ na nemackom PS, da li mogu sada da se prebacim na nemacki pa kasnije da se vratim na Srpski ili postoje neke cake vezano za prebacivanje?
 
Nema na čemu. Drago mi je da sam pomogao. :)
 
Koji problem? Nesto se secam da me nesto mucilo?
Predikcija samoglasnika nije mogla kao jedno slovo. Pisao sam već ranije ovde da sam ih dosta smarao oko toga i uvek je bio odgovor da će teško srediti i evo konačno. Sad bih rekao da je tastatura bez greške.
 
Sd maid u beta verziji dobio material design.

Ne znam ko od vas koristi recently aplikaciju ali fantastična je za recents apps.

Koje novine čitate preko telefona?
Ja imam n1 i blic ali vidim da je blic aplikacija izgubila podršku i da baš dugo nema apdejta
 
Od novina citam, od nasih, samo mondo, ali nemam ni jednu aplikaciju za vesti. Citam preko feedly reader-a, ili otvorim u chrome, posto mi je tako mnogo bolje, bolji je pregled. Od stranih citam sajtove vezane za tehnologiju, windows i android central, gsmarena, android police i authority, xperia blog i jos neke, sve preko feedly aplikacije...
 
Flipbord i feedly za sve vezano za IT, gadget-e itd.

Domace novine Blic, B92, Vijesti mada komotno sve to mogu obrisati jer su mobilne verzije odlicne.
 
Ja samo n1. Imam još par u feedly, mada retko kada otvaram (tipa peščanik, teleprompter i slične strane plaćenike)
 
Nazad
Vrh Dno