Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Trebalo bi u podešavanjima da možeš. Nova settings, desktop, advanced, lock desktop.
 
Da ali ima butlup, ti iskljucis, ali on se sam ukljuci. Neka proba drugu verziju, ako je kupljena neka odradi reinstalaciju.
 
Ne koristim ga, imam sense rom pa koristim ovaj sense toolbox.
Па да, и ја сам њега користио до скоро. Овај исто има екстра опције и само ми та фали..
 
Obrisao sam datu i cache iz Sony calendara i opet prikazuje notifikacije.
Hocu samo Google calendar da to radi! Neko reeenje?

0d33e476678d30b21d23fb8ba06474de.jpg
 
Obrisao sam datu i cache iz Sony calendara i opet prikazuje notifikacije.
Hocu samo Google calendar da to radi! Neko reeenje?

0d33e476678d30b21d23fb8ba06474de.jpg

Jednostavno disable tu aplikaciju i vise nece da izbacuje, ili jos jednostavnije na lockscreenu zadrzis prstom na tu aplikaciju, i pojavice se precrtano zvono, samo to pritisnes i vise nece da izbacuje obavestenja....
 
Најбољи ebook reader?
 
Meni je FBReader sasvim dovoljan.
 
И како то ради не разумем?
Kad si na Lock screen-u zadržiš Home dugme i upali ti se svetlo od blica. Kad ga opet malo zadržiš ono se isključi.
Meni lično samo smeta jer se ume upaliti samo u džepu, pa tek kad izvadiš telefon vidiš da svetlo radi... Opcija za gašenje posle X sekundi pomaže, ali je meni smetalo pa sam ugasio svetlo.
 
Kad si na Lock screen-u zadržiš Home dugme i upali ti se svetlo od blica. Kad ga opet malo zadržiš ono se isključi.
Meni lično samo smeta jer se ume upaliti samo u džepu, pa tek kad izvadiš telefon vidiš da svetlo radi... Opcija za gašenje posle X sekundi pomaže, ali je meni smetalo pa sam ugasio svetlo.
Како кад ја немам home дугме? :D
То ме збунило хаха
 
imam tablet acer omnia i hocu da napravim na njemu 2 profila, jedan ja - full, a drugi za dete, da ne moze dda instlira nista, da ne moze da menja podesavanja... ima li neka slicna aplikacija? svi programi za profile menjaju saamo muziku, osvetljenje, i slicno.
 
mislim da kitkat to ima u sebi, te profile, ali ne znam kako funkcionisu, nisam koristio
 
Jel neko koristi AppLock aplkaciju? Instalirao sam aplikaciju i podesi koje aplikacije hoću da budu zaključane. Ali ulazi u te aplikacije bez ikakve šifre, dok kod drugarice aplikacije normalno radi
 
Moraš da je čekiras u Settings- security - app usage access. Ili nešto slično. Kod mene je ovako
 
I ja sam tražio nešto da zaključam što hoću i cleanmaster radi sta tražim od njega. :)
 
Cleanmaster... That's why we can't have nice things
 
Pitanje u vezi Google keyboard:
srpska predikcija i us-qwerty raspored ne mogu zajedno?
 
Koja app je zgodna za brzu promenu mreže (npr, sa 3G na 2G)? Da ne moram svaki put da idem kroz 4-5 koraka.
 
Može li Appsops da ima neku drugu temu npr da bude bela pozadina a ne ovako crna? To zavisi od teme ili?

5abf713f4ff6fe1c118920d702a71ba1.jpg
 
Koristi li ovde neko Spotify?
Da li ima neka fora, neki modifikovani apk ili nesto da moze da se isključi shuffle bez da se upgradeuje na Premium, jer koliko znam to ne moze iz nase zemlje?
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno