Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li može za ovaj acdisplay da se skloni notifikacija a da program i dalje radi.
 
Je l' imate još uvek na aplikaciji "mts centar" informacije o trajanju ugovora (datum početka, kraja, broj dana do isteka...)? Kod mene to sad ne postoji, a bilo je korisno.
 
Bas su fino sredili dizajn ttalk i browse kroz forume. Postao je ****no neupotrebljiv [emoji35] [emoji35] [emoji35] [emoji35]
 
Daj im jos koji patch fore da ga upropaste skroz, vraticemo se na internet pretrazivace. ;)
 
Koja je po vama dobra blacklist aplikacija za pozive i poruke?
 
Tako ti je to kad vikendom daješ brojeve devojkama, a u ponedeljak nastaje haos :d

Kucaj Blacklist na Google Play-u i prve dve će ti obaviti posao sigurno, bar jedna sigurno :)
 
^^ Poruke mogu da se blokiraju i preko googlove mesenger apk.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1418665882156.png
    uploadfromtaptalk1418665882156.png
    84.9 KB · Pregleda: 304
Poslednja izmena:
Mogu i u textri da se blokiraju poruke, a predpostavljam i u drugim sms aplikacijama koji imaju siru primenu.

Nego kad vec pomenuste googlov messanger, promenih pre neki dan telefon odradjen factory reset, ubacio odma textru i stavio kao default sms app i danas slucajno udjem u messanger, a on pun nekih praznih poruka sa mojim kontaktima i sa nekim ima po 3-4 razlicite konverzacije otvorene, a znam da tim ljudima niti sam ista slao niti oni meni od kako sam uzeo telefon. Lizalica je u pitanju.
 
Koji plejer koristite da biste ”pustili” film sa mobilnog na TV, a da prikazuje i titlove?
Naime ja mogu da sa SGSII sa njegovim plejerom, jednim klikom prikažem video, film na TV-u koji su u istoj mreži, ali neće i prevod.
 
Videh na stranom forumu preporuku za bright weather aplikaciju i stvarno je lepa i najvažnije tačna.
Koristi li je neko ovde posto ne kapiram ovu foru sa decimalnim zapisom temperature?


Inače, ako neko traži dobitnu kombinaciju, moja preporuka za vreme je bright weather i weather timeline forecast (placa se), dopunjuju se fantastično, prelepe su....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno