Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

gde se u gravityboxu nalazi opcija za dodavanja dugmeta za brisanje skrinshota u obavestenjima?
 
Ccc Nisi obrisao Android IRC for SlimRoms... :D
 
Jel koristi neko audible za audio books? Mogu li se ubaciti sopstvene knjige ili samo kupljene preko amazona?
 
U prevodu, i njih će ukloniti sa našeg Play Store-a. :)
 
Naseg? Ja sam na USA :p
 
This doesn't mean that the thousands of free-to-play games with IAP in the Play Store will be re-labeled, just that Google will stop referring to them as such. That means no more IAP games in the various "free" promotions that show up on the Play Store home page, and presumably, Google will no longer allow free games with IAP in the "Top Free" list either. (Incidentally, 8 out of 10 of the games at the top of the "Top Free" Play Store list on my phone use in-app purchases.) Game developers and publishers will probably still be able to describe their IAP games as "free," unless Google changes its Play Store policies.

Po ovome i dalje ce (verovatno) ostati etiketa Free.
 
Kako da prebacim PS na USA?
Kupiš kartu za NY, sedneš u Central Park-u gde imaš slobodan wifi, odeš na clear cache i force stop Play Store-a i pokreneš aplikaciju.

A možeš i da skineš TB, Hola ili neku sličnu aplikaciju i odradis sve ovo bez da putuješ. :)
 
Kupiš kartu za NY, sedneš u Central Park-u gde imaš slobodan wifi, odeš na clear cache i force stop Play Store-a i pokreneš aplikaciju.

A možeš i da skineš TB, Hola ili neku sličnu aplikaciju i odradis sve ovo bez da putuješ. :)
Nisam neki noob da mi to pišeš. Kupujem aplikacije preko mede... Mislio sam kako da trajno otključam PS na USA.
 
Da li postoji nacin dvosmernog sinhronizovanja kontakata dva razicita gmail naloga na android uredajima bilo rucno, bilo automatski? Znacio bi mi i jednosmeran (sto bi u sustini bilo kopiranje) ali bi vise voleo neki dvosmeran.
 
Potraži rešenje na prethodnim stranama. Moraš da učestvuješ u Beti da bi imao srpski jezik.
 
Kad odem na link sto sam nasao u ovoj temi izadje mi ovo :(
ube6uquj.jpg

Edit: istrazivao sam malo po netu i uspeo sam na kraju :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno