Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imate app redirect na Play store, radi elegantnije i korisna je za još neke aplikacije pored tapatalka
 
Ja svakako koristim adaway pa ne bih dodavao još jednu aplikaciju zbog ovoga, svakako nije loše znati
 
Koji Sms backup, koji to radi odmah i automatski pri slanju ili primanju svake poruke, a ne u nekom zadatom vremenskom intervalu.
 
Ima samo automatski backup.. Probacu SMS Backup and restore sa Scheduled backup opciju pa da vidim koliko srce bateriju ako je interval recimo 15min :)
 
A sta je ovo na linku, vise nema te opcije?
fixedbyvonnie-galaxy-s4-sms-backup-regular-schedule.png
 
Ima, ali mi to upravo ne odgovara, pisao sam gore :). Trazim da radi bekap pri svakom prijemu/slanju poruka, a ne u zadatom intervalu.
 
Meni treba preporuka za sms apk preko kojeg mogu da saljem grupne poruke kontaktima. Dakle vec imam napravljenu grupu kontakata i sad zelim da im posaljem istu poruku. Ova od telefona je skroz neprakticna (da ne objasnjavam sad) ..
 
Moze li predlog za neku apk koja meri protok mob meta, wifi i roming neta, ali da moze lepo da se vidi pregledno koliko je koja apk potrosila. Ima na PS puno, pa da ne probam sve, sigurno je neko vec zadovoljan sa nekom :).
 
Moze li predlog za neku apk koja meri protok mob meta, wifi i roming neta, ali da moze lepo da se vidi pregledno koliko je koja apk potrosila. Ima na PS puno, pa da ne probam sve, sigurno je neko vec zadovoljan sa nekom :).
Na ICS i novijem to vec imas ugrađeno u sistemu. Pogledaj pod Settings i Network connections i data usage.
 
Par pitanja:
1. Podesio sam DPI preko programa kojeg sam skinuo na playstore. Sve lepo radi. Ako obrišem taj program da li će se DPI resetovati?

2. Nisam našao opciju na Android 5 kako da isključim vibraciju i zvuk na dugmicima na telefonu, mislim na tri standardna dugmeta u dnu. Da li postoji neka aplikacija za to ili ima podešavanje u Android 5?

3. Takodje nisam našao u Android 5 kako da isključim notifikacije za bateriju, kad dodje na 15 posto posle za svaki posto izbacuje notifikaciju. Ima li neka aplikacija za ovo ili ima opciju u Android 5?

4. Takodje nisam našao u Android 5 opciju za pokazivanje protoka interneta u status baru. Ima li te opcije i ako nema koju mi aplikaciju preporučuje te za to?


Tek sam dobio telefon sa Android 5 pa unapred hvala na pomoći, ovo što sam napisao nisam uspeo da rešim.
 
Za 3 i 4 treba root, bar što se tiče mog fona.
 
1. Ostaje, to je izmena u build.prop fajlu
2. Other sounds
 
Moze li predlog za neku apk koja meri protok mob meta, wifi i roming neta, ali da moze lepo da se vidi pregledno koliko je koja apk potrosila. Ima na PS puno, pa da ne probam sve, sigurno je neko vec zadovoljan sa nekom :).
Ranije sam jedno vreme koristio 3G Watchdog Pro, tada je bila ubedljivo najbolja aplikacija te namene, ima gomilu korisnih opcija, uključujući i da namestiš način po kome se zaokružuje internet kod tvog operatera/u tvom data paketu.
 
Ranije sam jedno vreme koristio 3G Watchdog Pro, tada je bila ubedljivo najbolja aplikacija te namene, ima gomilu korisnih opcija, uključujući i da namestiš način po kome se zaokružuje internet kod tvog operatera/u tvom data paketu.
Ova nije free :).

Edit: Nasao sam i free verziju, nisam odmah video da je pro ova sto si dao.
 
Poslednja izmena:
Ovo za roaming nema ali mozes odabrati raspon od dana kad si u roamingu.
 
Da li je moguće na Android 5 umesto kamere na lock screenu postaviti aplikaciju za poruke? Ako nije moguće, onda koju mi aplikaciju preporucujete za tako nešto?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422112041932.png
    uploadfromtaptalk1422112041932.png
    275.4 KB · Pregleda: 286
  • uploadfromtaptalk1422112050601.png
    uploadfromtaptalk1422112050601.png
    118 KB · Pregleda: 286
Nazad
Vrh Dno