Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

jos ja gledam u opcijama, ne mogu da nadjem odakle se salju pozivnice :) ocigledno sada moze slobodno da se skida pa navalite.. za pocetak nije lose, lepo je organizovano sve.
 
Zeza @GiBo2pac, treba pozivnica...

Edit: @GiBo2pac pokreni je...
 
Poslednja izmena:
Како треба, па ја скидам сад...
 
Ja ne mogu da šaljem pozivnice, valjda samo oni koji budu pozvani od Google-a. Pozivnice su klik na + dugme i iznad treba da se pojavi zlatno dugme.
 
Drugari, kako rešiti jedan praktičan "problem" sa kojim su se sigurno mnogi od vas do sada susreli: na fonu imam fotke & video koje bih da pokazujem društvu, a imam i tablet 9,4" na kojem bi se fotke bolje (krupnije) videle, kao i neki video. Naravno, lakši način bio bi da SD karticu prebacim iz jednog uređaja u drugi i gledamo sve na tabletu. No, postoji li elegantniji način (više "haj-tek")? Isto tako, mogu preko bluetooth-a da prekopiram sve slike i video sa uređaja na uređaj a to bi trajalo dugo i nekako "nije to to".

Recimo, da Android mob bude server i da se tablet zakači za njega i povlači slike. To bi moglo sa File Expert app, ako se ne varam. No, to zahteva da postoji zajednički WiFi ruter preko koga bi sve išlo (tako sam slao slike sa moba na PC, strimovao film sa PC-a na mob...).

Kako bi to moglo da s uradi ako je tu:
1) fon, tablet i ima WiFi na koji su oba nakačeni?
2) fon, tablet i nema nikakvog WiFi, sem možda tetheringa sa moba?

Hvala unapred za ideje. ;)

p.s. Osećam da je ovo kod iPhone/iPad-a/Meka ovo super-jednostavno rešeno. :-devil-:
Ne razumem bas sta tacno hoces ali pogledaj superbeam
 
Јбг ја нешто гледао на нету и кликнуо нешто и оно ме пребаци на плеј, ја реко то је то и сада се лагано скида на 2г [emoji1] [emoji1]
Извињавам се на погрешним информацијама.
 
Drugari, kako rešiti jedan praktičan "problem" sa kojim su se sigurno mnogi od vas do sada susreli: na fonu imam fotke & video koje bih da pokazujem društvu, a imam i tablet 9,4" na kojem bi se fotke bolje (krupnije) videle, kao i neki video. Naravno, lakši način bio bi da SD karticu prebacim iz jednog uređaja u drugi i gledamo sve na tabletu. No, postoji li elegantniji način (više "haj-tek")? Isto tako, mogu preko bluetooth-a da prekopiram sve slike i video sa uređaja na uređaj a to bi trajalo dugo i nekako "nije to to".

Recimo, da Android mob bude server i da se tablet zakači za njega i povlači slike. To bi moglo sa File Expert app, ako se ne varam. No, to zahteva da postoji zajednički WiFi ruter preko koga bi sve išlo (tako sam slao slike sa moba na PC, strimovao film sa PC-a na mob...).

Kako bi to moglo da s uradi ako je tu:
1) fon, tablet i ima WiFi na koji su oba nakačeni?
2) fon, tablet i nema nikakvog WiFi, sem možda tetheringa sa moba?

Hvala unapred za ideje. ;)

p.s. Osećam da je ovo kod iPhone/iPad-a/Meka ovo super-jednostavno rešeno. :-devil-:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.fuselabs.dlife
Ljudima je vjerovatno važno to što je nešto novo, pa da "prvi" imaju. Gmail aplikacija radi savršeno, a ne troši resurse. Ne vjerujem da će inbox biti išta bolji, čak štaviše predviđam mu sudbinu jednog hangout-a. Sve aplikacije all-in-one na kraju dožive tu sudbinu. Kad se samo sjetim dobrog starog Nero-e iz Windows okruženja :).
Da bude uspešan? [emoji1]
 
Jel vam radi hangouts? Normalno sve, dopisivanje?
 
Superbeam služi za prebacivanje sa jednog na drugi. Možeš da koristiš wifi direct između uređaja.
 
Ради hangouts, а користим га и за SMS и све ради како треба.
 
nema mi opcije za invite.. mozda invite mogu da salju samo oni koji su prethodno dobili direktno od google-a..
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414326934859.jpg
    uploadfromtaptalk1414326934859.jpg
    307.6 KB · Pregleda: 316
Inace ovo mi se pojavilo kada sam usao u chrome ? Stavio sam no thanks ;)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414329873923.jpg
    uploadfromtaptalk1414329873923.jpg
    100.9 KB · Pregleda: 326
Na + krug, ako imaš zlatnu ikonicu imaš pozivnice, ako ne, nemaš.
 
Nazad
Vrh Dno