Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Istice mi promocija na dropboxu. Sta ce se desiti sa podatcima koji prelaze dozvoljeni freespace ? Da li se automatski brisu ili.. ?

I ja sam u istoj situaciji. 21. novembra ističe promocija koju sam dobio uz Note 2.

Trebalo bi da do kraja oktobra uzmem Note 4 pa ću "produžiti" promociju za još 2 godine.
 
Ma presao bih ja lagano na box tamo imam 50gb bez time limita. Ali ne svidja mi se njihova apk niti ima automatski upload slika. Smara me da koristim druge programe za to
 
Ma presao bih ja lagano na box tamo imam 50gb bez time limita. Ali ne svidja mi se njihova apk niti ima automatski upload slika. Smara me da koristim druge programe za to

Onda pređi na MEGA. Njihova aplikacija ima automatski upload slika. A imaš i Google Drive za automatski upload slika.
 
Znam. Idem verovatno na google drive. 15gb je za dz ili.. ?
 
Ja na drive imam 25GB, tako da pretpostavljam da dobijaš za dž toliko.
 
Ma presao bih ja lagano na box tamo imam 50gb bez time limita. Ali ne svidja mi se njihova apk niti ima automatski upload slika. Smara me da koristim druge programe za to
Jedna reč (odnosno dve) : FolderSync Pro

Ja je imam i vredi svaki cent. Lepo namestis sve i posle ne brineš. Radi i u local mrezi a ja sam je tako namestio da mi slike koje sortiram u albume na telefonu sinhronizuje sa kompom preko lokalne mreže tako da nema smaranja rucnim prebacivanjem.

Cak sam i sestri namestio nek joj automatski sinhronizuje muziku koju skine na pc-u da odmah ima i u telefonu.
 
Da 15Gb, ali za ceo nalog, dakle deli se i sa gmailom

Pošto ima Nexus telefon, dobija 25GB na Google Drive. A to nikako nije malo, pa čak i za to što se deli prostor sa Gmail-om.

Box daje 50GB

Mega daje 50GB

Mediafire daje 50GB


Još ako sve to ukombinuješ sa FolderSync aplikacijom, da radi automatski Sync... Više nego dovoljno. :)
 
Aha evo sada sam pogledao tih dodatnih 10 giga je neka quickoffice promocija, istice mi za 6 meseci.
 
Inace koristim box ali se ozbiljno razmisljam da pocnem da koristim drive.
 
Otisao u drive app na telefonu, klikno na to koliko imam mesta, on te odvede na sajt, i tamo sam kliknuo na grafikon
 
Meni neće da se instalira ova poslednja verzija Nova launchera, imao sam neku stariju i nije hteo update da uradi, pa sam je obrisao i išao na gplay, i kad krene instalacija, kaže greška.
 
Poslednja izmena:
OneDrive je imao neku akciju da daju 30GB besplatno, plus aplikacija za Android automatski prebacuje slike na cloud.
 
Da, OneDrive daje 15GB, ali trenutno imaju akciju da ako se u Android aplikaciji uključi Camera Upload, dobiješ još 15GB free. Baš sam sinoć instalirao.
 
Jedna reč (odnosno dve) : FolderSync Pro

Ja je imam i vredi svaki cent. Lepo namestis sve i posle ne brineš. Radi i u local mrezi a ja sam je tako namestio da mi slike koje sortiram u albume na telefonu sinhronizuje sa kompom preko lokalne mreže tako da nema smaranja rucnim prebacivanjem.

Cak sam i sestri namestio nek joj automatski sinhronizuje muziku koju skine na pc-u da odmah ima i u telefonu.
Zašto ovo ne mogu da uključim? Jel zato što je Lite? Mada piše da su ograničenja Lite verzije nešto drugo.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414068401458.jpg
    uploadfromtaptalk1414068401458.jpg
    349.7 KB · Pregleda: 295
Koliki je upload limit na Boxu? 250 MB?
 
Iz nekog mog iskustva Mega je najbolje radila, uvek je maksimalna brzina downloada i uploada kada je koristim. Plus imas zauvek besplatnih 50gb sto je skroz korektno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno