Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Šta predlažete za mailove umesto CloudMagic, ima li nešto slično?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Ja sam dao sansu 10-ak plejera, i nijedan nema UI i UX kao Aimp. Poweramp je apsolutna truba za kreiranje i izmenu plejlisti, ja ne mogu da shvatim toliki hajp oko njega. Cak se i njegovi ekvilajzeri se nekad zaglupe, kao kod Aimp-a, tako da sam ga definitivno precrtao. Probacu sad i ovaj da vidim kako se ponasa.
Ajd' otvori temu o 'droid audio plejerima, da ne smaramo ovde :)

Inace Sennheiser od nedavno nudi zanimljivu app: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sennheiser.captune

Za sada ergonomija najvise skripi ali je i pored toga plejer dosta dobar.
Tu je i Tidal 90 days promo streaming.





Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Deezer je poceo ozbiljno da zapucava novijim azuriranjima. Npr. iako sam promenio pesmu stoji mi kaver prethodne, sledeca nece da se ucita a konekcija je u redu pa moram da restartujem aplikaciju. Kad ga malo preforsiram menjanjem pesama jer je algoritam preporuke pesama BESMISLEN, onda zapuca i cao

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam razočaran sa Deezer-om! Ubede me ovi iz Telenora da promenim paket i uzmem onaj uz koji ide i ta app. Pošto sam do juče koristio "narodne" verzije Spotify, reko bolje Deezer da ne trošim dragocene mb kada sam u prevozu. Pomislio sam to mu dođe isto, obe aplikacije sa bazom od nekoliko desetina miliona pesama. Danas mi se slušala Metallica i sve što sam našao na Deezer-u je par live albuma sa katastrofalno lošim zvukom! Wtf!? Pa jbt ako njih ne mogu da nađem tu, šta onda da tražim?! Neku teenage muziku?!
 
Da, ima tih besmislenih ograničenja. Ja nisam uspeo da nađem ni jedan studijski snimak Prince - a. A inače, Deezer aplikacija mi dobro radi
 
Meni se ne sviđa deezer aplikacija generalno, bolji mi je Google play music.

Mada i sam gledam za koji od svih tih servisa da se trajno odlučim...

Mogao bi neko ko je probao sve da napiše prednosti i mane svih popularnih.
 
Dobar je Dizer ali nekih bendova/izvodjaca nema iz odredjenih razloga ili u bazi imaju samo odredjene albume.

Ta app mi nije primarna za muziku ali je relativno cesto koristim i iznenadio sam se bazom, ima tu na stotine, hiljade manje poznatih a veoma kvalitetnih izvodjaca svih zanrova, tu je i velika vecina poznatijih mada iz odredjenih razloga fale neka velika imena ('tallicu nisam ni trazio ali mi npr fale Ramstajn i Tul koji imaju neke sudske tripove)

Meni je Dizer solidna opcija za povremeno koriscenje i cesto ne mogu da verujem koliko je bogata baza albuma, pesama.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Koliko ste zadovoljni Flow-om na Deezeru, ako ga uopste koristite? Meni odjednom zatupi i krene da mi pusta samo npr. stari rok ili spanske zalopojke iako nisam slusao/lajkovao ni pribliznu muziku

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Meni generalno previše ponavlja iste pesme.


Google play music Ima onu opciju da izabereš određenu pesmu, pa ti na osnovu nje kreira "radio" u tom fazonu.

Radi ok..

Meni su inače mnogo bitnije stvari kao Flow i otkrivanje nove muzike, generalno sve što ima veze sa automatizmom, ali na dobar način.

Ograničen je deezer i sa kategorijama tipa moods, pa muzika na osnovu toga.

Previše istog se ponavlja, kao da su u pitanju playliste, a ne nešto što se generiše svaki put.

Baza pesama mi je uvek dovoljna kod svih servisa .
 
Poslednja izmena:
treba mi internet browser za Tablet koji prikazuje fleš kao i svi normalni browser-i na windows-u.......jedini do kojeg sam ja došao a radi to kako treba je Next Browser medjutim,ostala podešavanja i prikaz su mu grozni.................?!?!?
 
Flash je odavno cao na androidu, neces naci ni jedan normalan browser koji ga jos uvek podrzava

Nexus 5X
 
Da, ima tih besmislenih ograničenja. Ja nisam uspeo da nađem ni jedan studijski snimak Prince - a. A inače, Deezer aplikacija mi dobro radi

To je vise do Princa, nije dozvoljavao da mu se muzika kaci po streaming servisima generalno, ako se dobro sjecam...
 
Kažu da ima studijskih albuma na Google music. Nisam proveravao
 
kako najbolje da izprebacujem neke programe na karticu i oslobodim memoriju telefona,jel postoji mogucnost prebacivanja onih koji nemaju opciju move to sd card??
miscellaneous files jel su mi to duplikati neki vidim imam neke foldere u njima,dal to sme da se obrise... sorry na neznanju :)
 
Snapchat, posle nadogradnje novine sa kojima nisam oduševljen. Nema opciju da samo čuva slike u galeriju? Mora i na njihov servis i galeriju?
 

Prilozi

  • Screenshot_20161011-205754.png
    Screenshot_20161011-205754.png
    301.8 KB · Pregleda: 187
Da li ovo postoji na srpskom Google Play? Pokušavam da se registrujem ali mi ne uspeva iako imam opciju. Bila bi baš dobra stvar...
uploadfromtaptalk1476536246813.jpg
 
Da li je imao neko problem sa google play app? Istekla mi je kartica sa kojom sam do sada narucivao. Izbrisao staru, upisao novu a stoji mi i dalje "card is not eligible" I sad ne mogu da kupujem nista...

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Otkrio sam da mi "Mercury" browser radi fenomenalno, prikazuje flash, youtube radi iz drugih sajtova i pri tome mi je sve vreme dostupan pinch to zoom na blic.rs npr...... dalje ne tražim.....
 
Ne radi mi ni jedan vpn program na fonu. Ako se konektuje, odmah se diskonektuje ili se uopšte ne konektuje. Probao sam ih više sa PlayStore-a i neće nijedan. Ima li iko ideju do čega može da bude.
Meizu Mx5 - flyme 5.1.9.0g

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Da odgovorim sam sebi, pošto sam našao rešenje a možda nekome bude zatrebalo. Treba freez-ovati app Opera Max I onda VPN radi bez problema(ne znam kakve veze ima jedno s drugim ali to je rešilo problem).

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Da odgovorim sam sebi, pošto sam našao rešenje a možda nekome bude zatrebalo. Treba freez-ovati app Opera Max I onda VPN radi bez problema(ne znam kakve veze ima jedno s drugim ali to je rešilo problem).

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Ja je izbrisao cim sam rootovao tel.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Meni bzvz i stajala, nikad je nisam uključio i sreća na nekom forumu nađem da treba da se obrise/freez-uje.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno