Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imate preporuku za aplikaciju u koju bi se ukucavao english fond reči a da može da radi po principu kviza, uvršteni reči, hintova i sl. ?

Sent from my RedmiNote3Pro
 
Ja sa nekog sajta pre dve godine skinuo i sad pre mesec dana tratio da odradim apdejt i za dve god nikakav problem nisam imao, dakle pouzdano je.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
A sta je sa ovom aplikacijom na Playstoru?

sent from SM-G900F
 
paypal nije dostupan za nas na ps

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Upravo tako, uze mi rec sa tastature.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Izvinjavam se, skinuo sam ga dok sam bio preko pa mi šljaka i sada kod nas.
Nisam jos probao da vezem naše kartice da vidim hoće biti problema

sent from SM-G900F
 
Koju aplikacija u bi ste mi preporučili za zaključavanje pojedinih foldera u galeriji a ne cele galerije npr? Hvala
 
Moon+ Reader Pro na 50% popusta do kraja avgusta,dakle 2,5$.

Jel zna neko jel bio on nekad na većem popustu?
Da uzimam sad (da se nađe) ili da čekam povoljnije, jer mi trenutno nije potreban?
 
Meni se vise sviđao Mantano pre godinu-dve kada sam ih koristio. Ali njega nisam video na popustu nikad.
Zato razmišljam o Moon-u i da li će cena možda ići niže za neke američke praznike možda, jer mi već duže vreme ne treba.
 
Poslednja izmena:
Koju aplikacija u bi ste mi preporučili za zaključavanje pojedinih foldera u galeriji a ne cele galerije npr? Hvala
Jedno površno rešenje je ubacivanje praznog fajla koji se zove .nomedia u folder koji ne želiš da se izlistava.

KeepSafe radi dobar posao čuvanja, ali ne može sakriti ceo folder, već samo fotografije i ostale fajlove, ali se unutar njega mogu organizovati folderi.
 
Imaš opciju u QuickPick-u da sakrije folder...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
vezano pitanje: u galeriji na LG G4 mi prikazuje foldere sa muzikom, samo zato što se u njima nalazi 1 ili 2 fajla sa slikom albuma. Ne vidim opciju da sakrijem te albume, ako stavim .nomedia, mislim da mi se neće vidjeti ni muzika u audio plejeru, a ne bih ni da brišem slike omota... :stupid:
 
Moon+ Reader Pro na 50% popusta do kraja avgusta,dakle 2,5$.

Jel zna neko jel bio on nekad na većem popustu?
Da uzimam sad (da se nađe) ili da čekam povoljnije, jer mi trenutno nije potreban?
Kupi, godinama drže tu cenu ...
Aplikacija je najbolja za tu namenu, isplati se kupiti :)

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Moon+ Reader Pro na 50% popusta do kraja avgusta,dakle 2,5$.

Jel zna neko jel bio on nekad na većem popustu?
Da uzimam sad (da se nađe) ili da čekam povoljnije, jer mi trenutno nije potreban?
Био је...

c84900531d7297dc90dc072989151f86.jpg


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Dajte mi preporuku za neku žensku tastaturu, Swiftkey / Swype ne vrši posao?
 
Jeli ovako nešto dovoljno ženski? :)
Screenshot_20160821-224424.png

Google tastatura.
 
Probaćemo. :) Koliko znam, njoj je bitno da ima sve one smajlije i naša slova. :p
 
Nazad
Vrh Dno