Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Moze preporuka za alarm aplikaciju, paid/free nebitno? Timely mi nesto zakucao, nije se oglasio, stock na flyme ne dozvoljava mi da stavim odredjena zvona.
 
Google clock. Proveri da ti OS ne ubija alarm app.
 
prije ce biti da je to do Meizua, nego do Timely. Pricam iz iskustva :d
 
Meni alarm uvek zvoni na Meizu M2 Note, evo sad ce 8 meseci. Koristim stock, jer za budjenje je bas kako treba. Toliko iritantni tonovi da moras da se probudis i ugasis ga :d
 
Šta treba da se uslika da bi prestao da zvoni? :d
 
Ono što mu ti zadaš, npr. klonju :).
 
c7d26a6fad266bb0be8871fb202586c0.jpg


Store radi lepo, udjem ovde i greska?
Da nije developer aplikacije prekinuo betu - 17track mi tu bila?!
 
Poslednja izmena:
^ I kod mene je tako. Greška je na strani servera.
 
@dejan
Ne bih rekao, neće ni wishlist. Jel' si uključio Family Library?
 
Poslednja izmena:
nemam pojma gde je to? ja sam na Srbskom Storu :D
 
Nisi onda, nije bitno. Samo sam pomislio, nisam primetio ove greške dok nisam uključio ovo.
 
Ja sam ukljucio family na US store, isto nece beta da otvori..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Užasno me nervira što je Viber promenio način vibracije prilikom stizanja poruka (sada zavibrira samo jednom kratko) i što se ne može napraviti obrazac vibriranja u samoj aplikaciji. Kako Z2 sa Androidom 5.1 nema mogućnost štelovanja obrasca vibracije u samom sistemu, da li mi neko može preporučiti neku aplikaciju koja je dobra za tu namenu?
Unapred hvala! :)
 
^
Light Flow, recimo. Pored vibracija, može da podešava brzinu i boje led notifikacija, kao i zvučne notifikacije.
Verovatno ima i neka app koja podešava samo vibraciju, ako ti ovo ostalo ne treba.
 
Užasno me nervira što je Viber promenio način vibracije prilikom stizanja poruka (sada zavibrira samo jednom kratko) i što se ne može napraviti obrazac vibriranja u samoj aplikaciji. Kako Z2 sa Androidom 5.1 nema mogućnost štelovanja obrasca vibracije u samom sistemu, da li mi neko može preporučiti neku aplikaciju koja je dobra za tu namenu?
Unapred hvala! :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.vibrationNotifier&hl=en

Mislim da je jedina pristojna koja se bavi samo vibracijom, ostale su obicno poput preporucene Lightflow.
 
Poslednja izmena:
Kada sredim kontakte na contact.google.com, kako da sinhronizujem sa fonom promene?

Osim verovatno da obrišem sve, pa da syncujem ponovo, kontam da je to opcija...
 
Clear data u Contacts aplikaciji, pa sinhronizacija ako ti nije ukljucena automatski.
 
Clear data u Contacts aplikaciji, pa sinhronizacija ako ti nije ukljucena automatski.

Tnx, odradilo. ;)

Edit: Ako je automatska sinhronizacija, ako promenim kontakt na fonu, jel on šalje na google?
 
Poslednja izmena:
Wikipedia nov dizajn aplikacije...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nešto što me oduvek nerviralo je da ne može da se uveliča slika kada gledaš ss nekih aplikacija na Play Store-u koji su npr horizontalni. Nešto cackam i slučajno pritisnem dvaput ekran kad ono uveliča. Ne znam kad su ubacili to, ali fala djoki konačno.

M2 Note
 
Da ali su SS cesto (ili uvek) u nekoj ne bas visokoj rez. pa to zumiranje ne znaci previse.

Sent from my D6503
 
Nervira me ono kad kao treba da izgleda lepo . Prodaje ikonice a ss je neki onaj sa sve modelom telefona i onda jos nesto ukoso. Izgleda to cool ali ne vidiš ikonice uopšte. Isto to rade ovi za kwgt, kwlp i zooper
b40ce6efb09764a11614566a5b97048a.jpg


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Užasno me nervira što je Viber promenio način vibracije prilikom stizanja poruka (sada zavibrira samo jednom kratko) i što se ne može napraviti obrazac vibriranja u samoj aplikaciji. Kako Z2 sa Androidom 5.1 nema mogućnost štelovanja obrasca vibracije u samom sistemu, da li mi neko može preporučiti neku aplikaciju koja je dobra za tu namenu?
Unapred hvala! :)
Možda da probaš NoLED, on ima i neka podešavanja oko vibracije...
 
Upravo sam primetio da nema vise onih gresaka na Play Store.
 
Upravo sam primetio da nema vise onih gresaka na Play Store.
+1 [emoji41] jos sam nubina, kako sa stora naci direktno beta status neke app, npr hocu na storeu da predjem na maps beta, gde gledam da je beta i kako da se prijavim??
 
Poslednja izmena:
+1 [emoji41] jos sam nubina, kako sa stora naci direktno beta status neke app, npr hocu na storeu da predjem na maps beta, gde gledam da je beta i kako da se prijavim??
Skroluj skroz dole, ako postoji beta imas "prozorce" gde mozes da se prijavis.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Hvala :)

Placem [emoji23] kupindo u beti [emoji1]

29c5ca29d7d538766b62055f4146d6ac.jpg
 
Nazad
Vrh Dno