Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Instaliraš AppSales i onda preko Play Store dodaš Nova u listu za praćenje.
 
Nisu problem reklame u browseru, problem su reklame van njega.
 
Ljudi je l koristi neko battery doctor od clean mastera? I kakvo je misljenje o istom ?
Tj. Da li postoji neki task menager kojim lako mogu da kilujem app tj ne onaj fazon cm_a 18373617733 mb free,a one sve rade u pozadini vec da ih totalno iskljucim? Tipa ako sam killovao whapp i neko mi pusti poruku,da istu ne primim.Malo sam los u opisu,al caljda ste me skapirali:D

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
Greenify, uz root

Sent from my Nexus 5X
 
Hvala momci :))

Appka je must have [emoji4]

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li neko zasto sa mediafire ne mogu na fonu da skinem ni jedan file ama svaki kao skine al je ostecen, npr zip od 100kb on skine kao ali bude 35 i tako to... Na kompu sve ok, lepo skine, ad block je problem? Sta da uradim? U whitelist sam uneo mediafire.com ali ne pomaze... Isto je na Chromu i Operi, isti problem. Koristim poslednji adaway 3.1.1
 
Jeste adaway je krivac, ne vredi mora da mediafire u white listu sa sve prefiksom www :) hvala
 
Da li na Nova launcher prime broj neprocitanih poruka pise i za viber,whats,messenger... ili samo za sms i pozive?

Послато са SM-G935F
 
Šta koristite za notes? Ja sam koristio wunderlist, ali mi on nije za to. Na poslu koristim sublime text editor sa nekim pluginom, koji ima neke sitne stvarčice da taj običan text dokument bude pregledniji. Ali za lićnu upotrebu mi treba nesto drugačije pošto nije zgodno pristupati text fajlu sa telefona.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ja koristim kombinaciju google keep + onenote, u zavisnosti o kakvim beleškama se radi...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da sam našao šta mi treba. Simplenotes aplikacija, podržana na svim platformama, skoro kao običan text editor i podržava markdown. Jedina mana sto nema neki widget tipa quick note. Javljam utiske.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Drustvo treba mi preporuka za lock app (poruke,slike itd) koja dobro radi na 4.4.2 androidu.Probao sam dve aplikacije i posle 2-3 dana pocnu da baguju (javlja se delay prilikom otkljucavanja koji me uzasava).Hvala unapred.
P.S. ili ako neko mozda zna kako da instaliram samsung KNOX (ili tako nesto video kod sestre na S6 edge i super radi ali ja ga nemam u samsung story).Inace koristim samsung s3 neo.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 
Drustvo treba mi preporuka za lock app (poruke,slike itd) koja dobro radi na 4.4.2 androidu.Probao sam dve aplikacije i posle 2-3 dana pocnu da baguju (javlja se delay prilikom otkljucavanja koji me uzasava).Hvala unapred.
P.S. ili ako neko mozda zna kako da instaliram samsung KNOX (ili tako nesto video kod sestre na S6 edge i super radi ali ja ga nemam u samsung story).Inace koristim samsung s3 neo.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sp.protector.free

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno