Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imaš pm... Kucaj u Google i izbaciće ti odmah...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Posle najnovijeg updatea Google aplikacije, moj Google now launcher je dobio search bar u app draweru, jel postoji način da se ukloni? Ja nisam pronašao opciju...


uploadfromtaptalk1460536604498.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Od sestice izgleda tako, samo su ga malo redizajnirali, izgledao je ovako, znači bio je search bar
 

Prilozi

  • now--Custom.jpg
    now--Custom.jpg
    29 KB · Pregleda: 172
Poslednja izmena:
Telep ja taj search bar nisam imao do jutros koliko me secanje sluzi, osim ako se nisam istripovao nesto jutros...
 
Jel moguće da ovo đubre od Google app i dalje traži da klikneš na search polje pre nego što možeš da kucaš..
 
Zaboravio sam pass od Tunnel Bear apk, kako mogu da pošaljem za reset pass na mail, pre je bila ta opcija, sad je nema?

Edit: Iz same apk nema opcija, ali iz browser-a može, ako nekom bude trebalo.
 
Poslednja izmena:
Bilo je verovatno u ovoj temi, ali ne mogu da nadjem...kako se zove aplikacija koja u gornjem levom uglu pokazuje ime mobilnog provajdera?
 
Dobijaš sve kao premium sem offline slušanja i valjda bez 320kbs kvaliteta zvuka...
Sto se tice Spotify, znaci i sa ovom modovanom verzijom nema mogućnost download pesama i slušanja offline?

Sad sam ga prvi put instalirao, pa me zanima jel ga povezuje sa fb, ili se logujete preko e-mail-a? Ja sam registrovao preko e-mail-a, ne znam jel ima nekih benefita ako se loguje preko fb, posto vidim da mogu prijatelji da se dodaju, što verovatno sluzi za razmenu play lista ili sta vec, ispravite me ako gresim.
 
Nema offline slušanja... Ako to hoćeš moraš da plaćaš... Nema nekih posebnih benifita ako povežeš sa fb... Možeš da šeruješ pesme.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nije loše ovo Spotify family, za pet ljudi 30 dolara. Da li tada ne moramo da se ulogujemo preko vpn nikad? Da li možemo da uplatimo preko naših kartica, sa obzirom da Spotify nije dostupan u Srbiji?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nije dostupna u Srbiji, a naleteo i na Stoju u jednoj listi [emoji23] [emoji1] [emoji4]. Koliko šljaka apk do ponovnog moranja logovanja preko VPN?
Apk je super, jos da ima opciju stream, da može da se prebaci na kućnu mrežu, na pojačalo koje je u mreži, bilo bi super.
 
Nije dostupna u Srbiji, a naleteo i na Stoju u jednoj listi [emoji23] [emoji1] [emoji4]. Koliko šljaka apk do ponovnog moranja logovanja preko VPN?
Apk je super, jos da ima opciju stream, da može da se prebaci na kućnu mrežu, na pojačalo koje je u mreži, bilo bi super.
Oko 15 dana...
Ima stream, recimo na chromecast...
Nije dostupna u Srbiji ali ima oko 80% ikad napravljene ex you muzike...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l imatw predlog za neki task menager ali koji stvarno kilne appku tipa kakav sam ranije imao kao stokovani na htcu (primer killne whap i kraj,ko god da mi bilo sta posalje meni ne stize dok sam opet ne udjem u whapp) a ne ove gluposti tipa clean mastera i advanced task menagera ....non stop nesto boostuju a u stvari sminka ...

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Oko 15 dana...
Ima stream, recimo na chromecast...
Nije dostupna u Srbiji ali ima oko 80% ikad napravljene ex you muzike...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Ja kada potražim bilo koji veliki bend iz Ex YU nađe mi jako malo. Npr za Azru samo jedan album ili par albuma od EKV?! Nije mi jasno kako ti pronađeš preko 80% domaće muzike?!
 
Ja kada potražim bilo koji veliki bend iz Ex YU nađe mi jako malo. Npr za Azru samo jedan album ili par albuma od EKV?! Nije mi jasno kako ti pronađeš preko 80% domaće muzike?!
Dobro, napisao sam otprilike, imaju skoro sve izvođače, čak i neke skoro nepoznate, e sad nemaju naravno sve albume, ali tu nema pravila, za neke skoro sve a za neke po jedan, dva...
Ali opet, i to nije loše... Mislim zaista nisam očekivao u američkoj aplikaciji da nadjem Rokere s Moravu i Vrelo recimo, pa sve do Ane Curcin i sl.

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Sad sam provalio (a ne bih ni sad da nije izasao update pa sam video slucajno) da mi Spotify na mobu prati ovaj na kompu kad radi, znaci mogu da pauziram, premotam, pustim sledecu... Ne znam da li je bilo to pre ovog update-a.
 
Slab je izbor albuma ex yu bendova. Uglavnom live varijante i poneki album. Slicno je na Deezeru, cak su albumi u ponudi skoro identicni tako da su verovatno autorska prava u pitanju.
 
Ja koristim Spotify god.dana otprilike i od početka je bila ta opcija. Jako zgodno za žurke,bleju i sl.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
A kako ga koristite na kompu, download sa sajta i pustate preko vpn-a(i koji je najbolji program na kompu za vpn?) ili...?
 
Ako koristis na mobilnom modovanu verziju onda ti i na kompu radi bez problema. Samo se ulogujes sa svojim nalogom.
 
Da, evo sada sam skinuo, radi normalno. Odlicna je ova opcija da se pusta preko telefona na komp!
 
Oko 15 dana...
Ima stream, recimo na chromecast...
Nije dostupna u Srbiji ali ima oko 80% ikad napravljene ex you muzike...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Cek, jel smo se razumeli, ja bih hteo da muziku koju slušam na mobilnom preko Spotify, prebacim na kućnu mrežu, na smart TV ili kućno ozvučenje?
Ako je nekako moguće, molim te da mi malo pojasnis, posto instalacijom chromecast nisam nista dobio.
 
Cek, jel smo se razumeli, ja bih hteo da muziku koju slušam na mobilnom preko Spotify, prebacim na kućnu mrežu, na smart TV ili kućno ozvučenje?
Ako je nekako moguće, molim te da mi malo pojasnis, posto instalacijom chromecast nisam nista dobio.
Moraš da imaš chromecast uredjaj naravno, pored toga što instaliraš aplikaciju, na tv sa chromecast običan, a na pojačalo ili zvučnike sa chromecast audio...
Ali ako nemaš, probaj AirAudio ili možda Spoticast možda mogu oni da strimuju Spotify na nešto drugo, tipa Airplay ili DLNA, ili Kodi na primer...
Mada ako ti treba na računaru, onda možeš i desktop verziju Spotifyja da koristiš...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ne mora Ccast aplikacija ako ima ccast device. Ja Spotify direktno strimujem na kucni hifi preko njega.
 
Neka preporuka za audio player koji pusta OPUS ali da ima bar blago napredniji interfejs u odnosu na AIMP (koji zaista radi posao ali je interfejs nula) steta.
 
Moraš da imaš chromecast uredjaj naravno, pored toga što instaliraš aplikaciju, na tv sa chromecast običan, a na pojačalo ili zvučnike sa chromecast audio...
Ali ako nemaš, probaj AirAudio ili možda Spoticast možda mogu oni da strimuju Spotify na nešto drugo, tipa Airplay ili DLNA, ili Kodi na primer...
Mada ako ti treba na računaru, onda možeš i desktop verziju Spotifyja da koristiš...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Nemam taj chromecast HDMI adapter ( posto je on i jel moze da se nadje kod nas), mislio sam neka varijanta ako moze da se na TV instalira neka apk i da se Spotify upari sa njom i strimuje. Kao što preko DLNA strimujem sadržaj sa telefona na TV ili sa kompa kad strimujem filmove na TV.
Kad se opustam ne sedi mi se za kompom da puštam muziku, pa sam zato mislio direkt sa telefona, kad se lepo izvalim, opustim i slušam muziku ali ne na telefonu, nego na kućnom bioskopu, koji nažalost nema mrežu, ali je TV povezan na njega, pa onda preko TV da ide. Nadam se da si razumeo [emoji4]. Jedino ako Spotify na kompu i na telefonu može da se upari, pa onda da preko telefona pustam pesme na komp. Moram to isprobati sve, ako imas još neki savet, dobro bi došao.
 
Poslednja izmena:
Ne mora Ccast aplikacija ako ima ccast device. Ja Spotify direktno strimujem na kucni hifi preko njega.
Kazi mi jel se ovde povezes na ccast device direkt bez apk?
Da li postoji još neki device, pored ccast ili neka apk koja bi se instalirala na TV a da je Spotify ovde vidi? Cisto da vidim sve opcije, pa da se odlučim za jednu.

6f47ce20bb0cfd2ebecff67ae1351124.jpg
 
Tako je, ccast uredjaji ti se pojave bas tu na slici.

Pokazacu screen shot kad budem kuci. Samo tapnes na njega i on automatski prebaci zvuk.
 
Nazad
Vrh Dno