Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Helium za backup aplikacija nije los, ali trazi usb koneciju sa kompom. Ima li neki a da to ne trazi, da odma napravi backup na sd karticu. Da podsetim, telefon mi nema root. Hvala
 
Verovatno ista fora kao sa sk. Za dz apk a teme se naplacuju.
 
Da nije neko probao Paranoid Android 5.1.1 koji je izasao ovih dana na Nexus 5 kako radi? Treba da stavim nesto kod devojke na N5, pa pokusavam da nadjem nesto interesantno. Znam da je PA rom bio takoreci stock zadnji put kad sam ga probao dok je bio 4.4.4. Zadnji izbace rom, a rom nema nista od opcija za tweakovanje.
 
PA propo ko zeton vjerovatno i Slim i OmniRom i AOKP timovi sa njima. CyanogenMod Team i par slobodnih umjetnika sa svojim Romovima jedino guraju naprijed.
 
PA je izgubio pola tima da radi na 1+1 oxygen os-u

Pored ogromog broja aosp romova cm sranjca nisu ni potrebna.
 
Neka hvala, cm je ubedljivo najlosiji rom za nexuse. Ako bi bilo cm bice i aosp.
 
Ja ne mogu da se naviknem, džaba.
 
U hahahah ja baš sad rekoh da pitam jel koristi neko duže flexy, da vidim koliko mu je trebalo da se navikne na nju.
 
Ni meni se ne svidja, previse je cudna, meni Guglova tastatura radi kako treba i vise od toga mi ne treba.
 
meni fleksy bas odgovara, koristim je nesto kratko i prilicno sam zadovoljan.
 
Meni fleksy radi 5x bolje i brze od swift-a....Kuku na cemu sam ja kucao do sada. Ostace neko vrijeme
 
A predikcija?
 
Nisam jos probao, treba srpski da skinem. Vidim da eng izbacuje neke gluposti [emoji14]
 
Vidim ja to "ostaće neko vreme" znači 10-15 minuta [emoji23]
 
У апп имаш да гледаш ТВ, детаљнији приказ пакета који користиш и има још неких зезалица.
 
Nazad
Vrh Dno