Šta je novo?

apacer flash drive.. glupost

e6111

Slavan
Učlanjen(a)
16.10.2006
Poruke
2,058
Poena
425
Desila se jedna glupost pre neki dan, mozda je neko imao slican problem mada tesko :)

U pitanju je apacer flash 1gb, nestala je struja, flash je bio zakacen za komp ali u trenutku nestanka struje nije koriscen niti bilo sta slicno.. I dok sam cekao da dodje struja, nekih par minuta, aj reko da iscupam flash posto mi svejedno vise ne treba, i tad mi slucajno ispadne na pod, sa nekih metar visine :) i sad kad je dosla struja da probam flash i naravno ne radi, ne pali se lampica na njemu nit windows prepoznaje da je prikacen uopste, i onda sam vec resio da ga bacim, al ajde da probam kao na laptopu, i na njemu radi sasvim normalno, i onda probam na ostalim racunarima u kuci, i na njima radi, i sad sta dalje, da probam usb portove na kompu ovom gde ne radi, mozda su otisli il sta vec, probam sve usb uredjaje koje imam pri ruci (hdd, printer, bluetooth, pda...), i svi rade na svakom od usb portova na tom kompu (6 usb portova) :))

vrlo cudna stvar, znaci samo mi taj flash drajv ne radi na tom kompu :)
 
Poslednja izmena:
Probaj ovo:

E pa drugovi i drugarice svecano izjavljujem da ste, smo, uspesno resili ovaj problem!!! Jeeeeiiiiiii!!!!!!!!!! [aplauz, ozarena lica, osmesi, cestitanja]

Dakle resenje:

Control panel > System > Hardware > Device Manager > Universal Serial Bus Controllers > Ubacili flash > desni klik na registrovan storage device koji je bio obelezen zutim upozorenjem > Uninstal > vadjenje flasha > vracanje opet nazad > sam ga prepoznao i ovaj put nista nije trazio

To je to!
Hvala jos jednom svima i cestitam!!!
Svako dobro...
Vidimo se!!!!
;)
 
Nazad
Vrh Dno