Šta je novo?

Antec 300 mod

jbl

Slavan
Učlanjen(a)
06.06.2005
Poruke
1,348
Poena
349
Nakupilo mi se vec dosta slika pa reko ajde da krenem da postujem polako :)

Sta je uradjeno:

1.Isecene mrezice kod usisnih i izduvnog ventilatora,stavljen gril
2.ofarbano u mat crno sa podlogom
3.ofarban Antec logo u zlatno
4.secena stranica i ubachen plexi
5.Intaliran Zalman MFC1+

U kuciste cu ubaciti komponente koje mi budzet bude dozvolio i koji trenutno nije bas velik :) samo jos treba da ih iskopam,polovne :) i planiram da odradim jedan ozbiljniji cable management.Do tada ce biti novih slika a za sada ovoliko :)
Prvo je radjena podloga sa etch primerom a posle je naneto 3 sloja crne mat farbe,na slikama se vidi tip sprejeva koje sam koristio.:Klanjanje

normal_DSC00063.jpg
normal_DSC00048.jpg
normal_DSC00034.jpg
normal_DSC00036.jpg
normal_DSC00039%7E0.jpg
 
Poslednja izmena:
Uuuuuuu stvarno ocno izgleda, extra si ga odradio, sve pohvale. :)
Ja sam hteo da pazarim isti ali je previshe mali, bar mi je tako izgledao kad sam ga video, na kraju sam uzeo josh manje kuciste. :D
Jos jednom sve pohvale za trud, odlichno je ispalo. :wave:
 
jbl odlican paintjob :) jeli to stavljen zatamnjen plexi?

sada uz to kuciste i zlatni logo mora i Antec Signature napajanje :D
 
Extra ofarbano, svaka čast!

Šteta što su na Antecu tako urađene te mrežice pa ni ne mogu lepo da se iseku, uvek ostaje krzavo, a kad bi brusio, prevelika rupa bi bila... I kaži mi samo, da li mi se možda čini, ili ti maaaaalo baš ne ide savršeno pravo ta desna ivica providne stranice? Nekako mi malo deluje kao da ti je drhtala ruka dok si sekao? Mislim, nemoj sad misliti da tu nešto kritikujem, stvarno si fantastično odradio sve, nego čisto onako malo zapažam :)

:wave:
 
I ja cestitam, pedantno i funkcionalno. Jedva cekam ostatak slika. Gde si kupio plexi?
 
Hvala svima :)

@mitarus
Plexi je zalepljen silikonom
@ilidan
jeste,zatamljen je plexi :)
@vule
imas dobro oko! hahaha,u pravu si,nije bas savrhseno isecena stranica ali je ok :)
@djalex
Plexi sam uzeo u lokalnoj prodavnici gde su ga i isekli :)

Slika ce biti jos cim prikupim komponente koje nisu jako skupe i koje se uklapaju u ovu pricu :) Eto Ilidan je vec dao jedan dobar predlog za napajanje :)
 
steta sto je to napajanje skupo a i nema ga kod nas :)

meni uskoro stize lian li pa ce biti seckanja i mackanja :)
 
JBL svaka ti cast, jos samo da nadjes kupca. Vule ne zakeraj, i ja vidim da je krivo u pm pa mi ne smeta :p
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima! Eto i ja da se oglasim po prvi put na ovom forumu. :) Kućište je stvarno extra odrađeno a uživo izgleda još bolje nego na slikama. Ako još budu u njemu komponente koje JBL planira, mašina će biti BADASS! :D Keep it going druže! :d
 
svaka cast, bas izgleda "stylish" :p
Bolje 100 puta od onih macheva, nozeva, kajli i slicnih drangulija :trust:
 
Sjajno, stvarno pedanterija bez greške, bar ono što je moglo da se vidi na slikama!

Imam identično kućište, čekam malo lepše vreme pa se onda bacam na mod, biće malo više sečenja nego kod tebe, ali dobro, ova mat crna izgleda do ja ja z_je_ano!!!

Donosim kod tebe moje na farbanje :D, još uvek mi je neverovatno da si ovo tako dobro ofarbao, stvarno FENOMENALANO!

GREAT WORK!

btw, Antec SG650 kao stvoren, ja planiram da ga naručim od preko, kod nas ga nema i uvoznik još uvek nema najavu kada će ga biti tako da ili da čekamo ili da se snalazimo!
 
Poslednja izmena:
paint job je stvarno fantastican,ja sam isto tako hteo i na svom da odradim ali mi se nije raspklapalo posto ima puno delova i puno pop nitni za skidanje.
prelepo izgleda za sad(a verujem da cje i na samom kraju biti takvo)

@stormwatch153 ne znam da si ozbiljan ili se salis,ali ne preteruj molim te,nije u opste toliko krivo ;)
 
Poslednja izmena:
Ala je ofarbao,svaka mu cast.
 
Evo i sveze pristiglih komponenti :)
normal_Picture_315.jpg
normal_Picture_296.jpg
normal_Picture_306.jpg
normal_Picture_297.jpg
normal_Picture_311.jpg
normal_Picture_291.jpg
normal_Picture_285.jpg
normal_Picture_286.jpg
normal_Picture_281.jpg

Ostaje sutra da nabavim neki skromniji hladnjak pa da se bacim na poliranje + mi jos nedostaju napajanje i hard
 
svaka cast za mod... and btw --- gives me an idea za (skorasnju) realizaciju odradjivanja ovog moj Cajna kejsa :smoke:
 
mod je super.ja ne vidim da je plexi lose secen :)
 
lepo jbl svidja mi se dosta pogotvu paint job ;)

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno