Šta je novo?

Anime

Ni ne secam se da lo sam odgledao animu do kraja. Shvatio sam da je drugacija od mabge skroz. Mada, napisao sam par strana unazad koliko mibje glupa i anima postala kasnije. Samo da je gotovo
 
Javite ako želite da znate kako se završava Naruto :d
 
Procitao sam i ja... Toliko su razvlacili da bi kraj strpali u par chaptera. Izuzetno lose odradjen epilog, ali kontam da je to zato sto planira nastavak.
Podseti me na onu seriju how i met your mother i njenu poslednju sezonu.
 
Kraj izgleda da je zbrzan samo da bi se završio na 700. Ali nema frke, novi film je izašao, najavljen je još jedan za avgust, a na proleće izlazi nešto na foru kakashi gaiden i mini series o klincima :)
I anime će se nastaviti i kad stignu mangu.
 
Poslednja izmena:
Ne priznajem Kakashi Gaiden ako konačno ne pokaže lice.


Kakashi__s_Real_Face_by_PlastiqueGeisha.png
 
Svasta. Lik pravi sliku o kakashijevoj faci i kaže da je neka slika prava. To se jednostavno nije desilo. Nijedna slika nije prava, bez obzira na to koliko je photoshop dobar ili loš.

Uostalom, svi znamo šta kakshi ima ispod maske.

Još jednu masku :D
 
Na jednom coveru mange je Kakashi bez maske, ali je pokrio lice rukom :D Takodje u borbi protiv Kakuzua mu je u jednom panelu spala maska, ali je toliko udaljen da ništa ne može da se vidi :D
 
Ne znam sta mislim o Akame ga Kill, pocetak 10/10 odlican, poslednje epizode i kraj mi nikako ne leze. Ne znam...
 
Ma to sto je lik pobio skoro sve je meni mnooooogo glupo, ne verujem da je bilo ko voleo kraj, msm kada je samo njih dvoje prezivelo ood cele grupe onda....
 
Evo sad sam i odgledao komplet Naruto anime (mislim na shipuuden od pocetka rata, posto sam tu stao pre godinu dana ili tako nesto). Da se razumemo preskocio sam filere, pa bih hteo da pitam vas koji pratite anime ima li nesto valjano u nekom od tih fillera da vredi pogledati.

Inace smorio sam se kao zmaj i u vecem delu cannona posto nekih 40% vremena popunjavaju nakim prisecanjima i kenjazom... ili sam se ja promenio pa mi to nije smetalo kada sam gledao original Naruta sa mojih 16-17 godina, ili toga tada nije bilo u toj meri.

E, da dopunim da sam skinuo i Steins;Gate, odgledao sam jednu epizodu, malo je zbunjujuce u pocetku, ali posto sam procitao malo info o deluje kao odgovarajuci uvod. Jel gledao neko anime?
 
Poslednja izmena:
Naruto je stao posle borbe sa Pain-om, sve posle su fileri :)
 
Imaš Kakashi Gaiden, to vredi pogledati, ne znam samo od koje je epizode.
A nisu sve fileri posle Paina :)
 
ja sam prestao da gledam animu jer su poceli da mesaju fillere i pricu. dobijes 3 minuta price i ostatak fillera. nit mozes da propustis ako zelis sve da vidis, nit mozes da gledas od smora. uhvati sada da citas mangu tamo gde si stao sa animom i uzivaj.

steins gate je meni bio vrlo mucan za pocetak jer mi je protagonista vrlo iritantan. prve dve epizode gledas *****e kako se glupiraju, ali posle nastavlja kako treba. i dalje ima malo patetike i tog glupiranja, ali je prihvatljivo.
 
E, ma procitao sam ja celu mangu :), ali sam hteo da pogledam i anime cisto da prodje to sve uz muziku i efekte. Sad cu lepo da predjem na citanje Berserka :)
 
Ako neko moze da napise par anima(mislim na filmove) koji su 8/10 9/10 10/10 bio bih mu zahvalan. Malo bih da bacim pogled i na neku dobru animu
 
ima podosta...
ovo sam našao na brzaka

http://www.imdb.com/list/ls002480924/

odgledao većinu,al u sečanju jedino par njih ostalo
Spirited Away
Princes Mononoke
Howl mowing castle...
 
Poslednja izmena:
moj favorit je oduvek bio Ninja Scroll. Pored toga Ghost in the Shell. Svi filmmovi, serija i novi prequel filmovi. Tu su jos i Akira (obavezno stivo), Apple Seed. Recimo da pod animom moze da prodje i neki cgi kao sto je Captain Harlock, Final Fantasy. Imas cak i par Resident Evil filmova koji su za 2 klase bolji od igranih. Tu je i Vexille.
 
Jos bih spomenuo Summer Wars, Kong of Thorn, 5 Centimeters per second (ako volis dobru animaciju i (bleh) romantiku), My Neighbor Totoro, najnoviji Neon Genesis Evangelion (nisu izasli svi delovi), Eve no Jikan, The Wind Rises.
 
odgledao najnoviji Applesed X,nekako mi se čene tromi likovi,priča šuplja, 5/10
 
odgledao najnoviji Applesed X,nekako mi se čene tromi likovi,priča šuplja, 5/10

sta je X?
alpha je odlican. osim toga, jedino za sta znam je ona serija od 13 epizoda (kasnije spojenih u 2 filma), mada se za to nisam ni trudio zbog ogavnih 3d likova.
 
Gledao sam Anime i najvise mi se svidjalo action.Ali ima i romance,fight,drama,shool i jos dosta toga.Kome se najvise svidja Action neka napise u poruci.
Hvala :D
 
sry my bad,applesed alpha
 
Evo mojih par predloga:

- Vampire Hunter D | Vampire Hunter D: Bloodlust
- Spriggan, naravno ne treba da se obazires na ocene na imdb-u previse, jeste da sam film gledao davno, ali cim ga se secam znaci da je dobar :d
- Steamboy
- Kao sto rekose, Ghost in the Shell, Akira, vecina radova Hijao Mijazakija, Ninja Scroll.

Ako te zanimaju i krace serije, tipa 12-25 epizoda, onda treba da obratis paznju na Ninja Scroll, Samurai Champloo, Cowboy Beebop, Trigun, Gungrave, Berserk... prelistaj, pa vidi sta najvise odgovara tvom ukusu.
 
Poslednja izmena:
Evo par predloga (Ghibli filmovi se podrazumevaju):
- Redline - moj favorit od modernijih anime filmova a koji vidim da nije pomenut
- Lupin the 3rd filmovi
- Macross DYRL - (ako je već ograničenje samo na filmove) za one koji su voleli Robotech
- Galaxy Express 999 - stari-stari-stari klasik
- Patlabor filmovi - kome se svideo Appleseed...
- Interstella 5555 - Daft Punk muzika u anime ruhu - velika preporuka
- Wonderful Days - Koreanac, jedan od najboljih
- Beyond The Clouds, The Promised Place - od istog autora kao 5 Centimeters per Second, po mom mišljenju najbolje delo
- Jin-Roh
- Genius Party i Genius Party Beyond - odličan miks kratkih anime dela
- Hokuto no Ken (Fist of the North Star) - klasik, ima stari film iz '86 i nekoliko novijih
- Dead Leaves - Bolesna komedija, nekima je remek delo, neki ga pljuju
- Armitage III - Ko voli GITS, neka baci pogled i na ovo. Postoji OVA i film kao nastavak ali postoji i filmska verzija OVA-e
- Escaflowne
- The Five Star Stories
- A Wind Named Amnesia - Odlepio sam kada sam ovo gledao na VHS-u kao klinac. Prvi ozbiljan anime nakon Robotech-a.
- Wicked City - Od reditelja Ninja Scroll-a. Mada nema veze sa Ninja Scroll-om, jako podseća na njega zbog motiva i likova.
- Urotsukidoji: Legend of the Overfiend i Urotsukidoji II: Legend of the Demon Womb - za one malo perverznije :D

Mislim da imaš dovoljno za novogodišnji maraton :D
 
Poslednja izmena:
Ajd i ja nesto da dodam,mada je spisak vec prilicno kompletan:

- Wolf Children
- The Girl Who Leapt Trought Time
- The Grave of Fireflies (izuzetno jak film,nece te ostaviti ravnodusnim)
- Paprika
- Gintama Movie 1 i 2
 
E da, paprika je odlican. kakav crni inception, ovo je prava stvar.
od tih kratkih serijala, tu su i basilisk i wolfs rain
 
No game no life S01 9/10 Bas je fino uradjeno, posebno crtez (animacija) je bas kvalitetna. :d
 
009 re cyborg.
Ok, ali nepotpun. Verovatno je mnogo jasniji onima koji su pratili originale. Nadao sam se da ce biti vise misterije i plot twista i na kraju jedno jasno objanjsnje.

Persona 3 movie 1. Ovaj mi je bas legao. Malo sablonski radjen, ali vrlo zanimljiv. nadam se da ce i drugi uskoro da izadje na BR kako bismo i mi mogli da gledamo. A za treci cu da se nacekam.
 
pocela nova sezona tokyo ghoul
 
^^ Bas je zbunjujuca. :d Ozbiljno razmiljsam da procitam mangu, do sad sam odlagao da ne bi spojlovao anime.
 
Nazad
Vrh Dno