Šta je novo?

Angry Birds pomoc

nil80

Čuven
Učlanjen(a)
10.02.2003
Poruke
37
Poena
604
Pozdrav svima

Skinuo sam cuvenu igru Angry Bird za pc instalirao ali mi nakon startovanja .exe fajla izbacuje poruku error executing program. Ja sam ovu igru pokusao da instaliram na netbook racunaru u pitanju je asus eePC 1005 sa OS XP sp 3. Istu tu igru sam instalirao i kod devojke na laptop racunaru sa vistom OS i tu radi. Da li neko moze da mi pomogne? Da li je problem zbog toga sto imam xp ili nesto drugo?

Hvala unapred
Nikola

[email protected]
 
Update-uj DirectX i instaliraj Microsoft XNA Framework, pa pokusaj tada. Mogao bi i sve verzije .NET Framework-a da instaliras.
 
Da li si ovo odradio:"If you can't play the game due to missing msvcr100.dll just copy the included file to : C:\Windows\System32"
Meni radi i na desktopu sa Win 7 Ultimate i na netbooku sa Win 7 Starter Edition.
 
Da li si ovo odradio:"If you can't play the game due to missing msvcr100.dll just copy the included file to : C:\Windows\System32"
Meni radi i na desktopu sa Win 7 Ultimate i na netbooku sa Win 7 Starter Edition.

to sam odradio ali nema nikakve razlike uvek izbacuje istu poruku
 
Imam isti problem na Laptopu(Win XP SP1)
 
A mozda vam je samo antivirusni nasao nesto, pa blokira igru. Meni je KIS nasao nesto i ocistio je taj fajl, ali i dalje sam mogao igrati.
 
Nazad
Vrh Dno