Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Nadji onda nesto slicno, pisali su ljudi mislim bas u ovom thread-u. Ima takvih aplikacija milion..
 
Kod mene revanced radi,ali dvaput mi je zabagovao android,ima li neka alternativa?
 
Posto mi je juce prestao revanced da radi. Instalirao sam nov microG i novi apk file sam skinuo, ali imam problem prilikom logovanja na microg sa svojim google accountom.

Jel ima jos neko problem? I ako ga je resio kako ? :D
Hvala unapred.


P.S telefon:

Huawei Mate 40 Pro​

 
Poslednja izmena:
Mojoj supruzi prestao da radi ali sa gmscore aplikacijom sam ulogovao njen nalog i radi.
 
Imao sam srecu da mi revanced radi duze nego ostalima, danas su pocela ogranicenja, ne mogu da gledam neke video zapise, pise da moram da koristim noviju verziju aplikacije. Sta je sada aktuelna zamena za revanced?
 
Ja sam skorije patch-ovao noviju apk i radi mi sve ok. Još mi je i ikonica kao od pravog YouTube-a.
 
Uradio sam patch preko ReVanced manager beta v5 za 19.09.37 da bi korespondirao MicroG 0.3.1.3.240913 i uz uključen app version spoof je proradilo. Mučili smo se juče nekolicina nas, ali ovo je kombinacija koja funkcioniše da nema prekida u reprodukciji.
 
Ja sam samo skinuo novu verziju ReVanced Manager-a sa njihovog GitHub repozitorijuma link. Nakon sto sam reinstalirao to, otisao sam na tab "Patcher", pa na "Select an app" i izabrao preporucenu verziju YT app. Kada sam pokrenuo YT, odmah me je prebacio da skinem microG i da se ulogujem. Za sada sve radi kako treba, bez ikakvih daljih podesavanja.
 
Jeste li probali da menjate listu pečeva? Izbacuje da treba koristiti default, ali među njima nije i promena ikonice, pa me zanima da li sve funkcioniše kako treba i ako se i taj peč doda.
 
Ja sam ažurirao verziju YT (i patch-ovao, naravno), ali neće da radi dok se ne instalira nova verzija MicroG, GMS core. Ne zaboravite da posle obrišete staru verziju MicroG, jer ne služi ničemu.
 
Ako moze neko postupno da objasni gde sta skinuti i kako uraditi.Ima nas koji nismo bas tako vicni sa ovim :)
 
Preporučena verzija za patch YT nije poslednja, već 19.09.37
 
Kod mene sve prošlo kako trebe, kod žene na istom telefonu (S22u) kada se instalira isti Revanced Manager (sa mog telefona prebacio na njen), kao i kada se skine direktno sa sajta, se javlja problem. Kada se uđe u Manager, prikazuje stare podatke (da je preporučena verzija 19.02) iako je identičan Revanced Manager instaliran, i stoji i u mom i u njenom telefonu da je identična verzija (u About delu).
 
Ako moze neko postupno da objasni gde sta skinuti i kako uraditi.Ima nas koji nismo bas tako vicni sa ovim :)
Potrebno je da preko telefona skines ovu aplikaciju: https://github.com/ReVanced/revanced-manager/releases/download/v1.19.3/revanced-manager-v1.19.3.apk
Kada je skines i pokusas da instaliras mozda ce ti telefon skrenuti paznju da ne mozes da instaliras aplikacije koje nisu iz proverenog izvora. U tom slucaju ces morati da udjes u podesavanja (Settings) telefona, pa O telefonu (About phone), Informacije o softveru (Software Information) i tu ces nekoliko puta da kliknes/stisnes na "Build number" dok ti ne iskoci obavestenje da je "Developer Mode" ukljucen. Nakon toga bi trebala lagano da ti prodje instalacija aplikacije sa linka iznad. Kada je instaliras i pokrenes trebas da ides na tab "Patcher" (srednja ikonica sa kljucem u dnu ekrana), u tom delu ides na "Select an app", pa u listi trebas da nadjes YouTube i da stisnes "Suggested: v19.09.37" (u trenutku pisanja ovog "uputstva"). To ce te odvesti na stranicu Google pretrage gde ces da odes na prvi link koji verovatno vodi do APKMirror sajta. Kada skrolujes malo nize trebao bi da vidis crveni pravougaonik u kom pise "Download APK 1xx.xMB"(xx.x je neki broj megabajta, u ovom trenutku meni pise 135.4MB). Kada se skine APK, vracas se nazad u ReVanced Manager-Patcher-Select an app-Storage(donji desni ugao) i da nadjes na svom telefonu YouTube APK sto si skinuo. Nakon toga bi trebao samo da ides na Next, ili sta vec pise, i da mu das vremena da odradi svo patch-ovanje. Ja sam juce, nakon svih ovih koraka, pokrenuo novi YT klijent iz liste aplikacija i on mi je sam ponudio da skinem microG i da ga instaliram. Ukoliko ti trazi microG, a ti ne znas odakle i koji da skines, ja mislim da je ovo ta verzija koju je meni ponudio: https://microg.org/fdroid/repo/com.google.android.gms-240913002.apk . Kada to instaliras, logujes se na taj servis sa svojim Google nalogom i to bi trebalo da bude to. Nadam se da sam sve pokrio, ali ako sam nesto preskocio, neka me neko ispravi. Izvini na ovom zidu od teksta. :)
 
Nazalost ja sam pokusao sve ovo, ali i dalje imam problem pri logovanju na google nalog.
"There was a problem communicating with Google servers. Try again later."

I tako svaki put.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240330_190559_app.revanced.android.gms_edit_2747457249059.jpg
    Screenshot_20240330_190559_app.revanced.android.gms_edit_2747457249059.jpg
    101.7 KB · Pregleda: 45
  • Screenshot_20240330_190620_app.revanced.android.gms_edit_2704499595419.jpg
    Screenshot_20240330_190620_app.revanced.android.gms_edit_2704499595419.jpg
    119.1 KB · Pregleda: 41
Pored navedenog problema meni se desilo da je sve prošlo bez problema, prijavio se na nalog ali yt koči posle 30sek reprodukcije.

Rešeno tako što sam odradio force stop pečovanog yt a nakon toga ga aktivirao da radi.

Sada više ne prekida reprodukciju - sve radi odlično.
 
Jel jos neko ima situaciju da nema preporucenih videa bez logovanja na YT nalog preko microG?

Nisam nikad bio ulogovan u modovanu aplikaciju i do poslednje verzije sam mogao da gledam klipove i da dobijam preporuke za nove na osnovu prethodno gledanih ali sad nema nicega.
 
Nazad
Vrh Dno