Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pa kad ni 5 komada nisu dali, svaka im je akcija takva
:d

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U 15:02 već nije bilo [emoji16][emoji23].

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Upravo prošla uplata
 
Ja uspeo da uzmem, bar piše da jesam :D Videćemo hoće li stići. Nisam imao sreće prošli put sa dhgatea da ga uzmem za 43 dolara, sad jesam.
 
A meni dok unesoh karticu ode, bilo je 15.02....sta da kazem kad se nisam spremio....bice ih opet....

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Mi store ušće je imalo još jedan box na stanju posle mene a uzeo sam oko pola 5. Kaže cura da su malu količinu stavili i da nije bila neka pomama. Makar u radnji. Unutra je bilo 4 kupaca kad sam dosao. U svakom slučaju neplanski kupovina al za 5k je ok totalno.
Videh da je neko pitao već ali ne videh odgovor pa se izvinjavam ako je bio. Radi li vpn preko mi boxa?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
VPN nema nikakve veze sa boksom, ako radi na drugim uredjajima radice i na njemu . Moze se isntalirati naravno
 
Ja sam uzeo u Ada molu, bio jedan kupac pre mene i vidim da su mnogi rezervisali uredjaje i onda ih i verovatno nije bilo puno u "slobodnoj" prodaji. Inače nije bilo nikakve gužve, ukupno nas troje u radnji.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Testirao sam Elementum u Cereelecu, Kodiju i Spmc i mogu vam reći da najbolje radi u Cereelecu.
Slika ide baš fino, nema problema sa sinhronizacijom kao na Kodiju.
Čak i film koji je već bio skinut u coreelecu preko elementuma nema problema sa baferovanjem koji se nalazi na eksternom hard disku, dok je imao problema taj isti film u Kodiju (Android) elementumu.
 
E do...nista cekamooo

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Propustih akciju, a da li se isplati Mi box S sa KP za 55-60e? Ako je neko kupio "greškom" juče neka se javi hehe
 
Isplati se i za vise ako ti bas to treba i ako ces ga koristiti godinu-dve, ako ne ne ispati se ni za 5€.

Msm kakav drugi odgovor moze da bude?

Moj je placen i vise ali tuce se po njemu svaki dan, pa i da sam ga platio 100 € nikakva steta.
 
Poslednja izmena:
Eto tako, ja sam dugo se lomio da uzmem shield, jer mi je djelovalo da je preskup, a onda sam ukapirao da se taj uredjaj nikad ne gasi i shvatio da nije skup sigurno
 
Mana Mi Box playera je što mu je zaključan boot loader tako da na njega ne može Coreelec da se digne sa mikro sd kartice dok na kinezima sa Amilogic 905X2,905X3... postoji mogućnost.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Velika mana koju niko ne pominje je i sto ima samo bednih 5gb slobodnog prostora i jedan usb port

ali za par meseci izlazi novi, na zalost verovatno istih karakteristika:d
 
Poslednja izmena:
Po mom skromnom mišljenju ima logike ako treba da vozi Netflix, ako mu je namena Kodi EON jedan ili drugi može da se nađe jeftinije a jednako ili približno jednako rešenje među jeftinijim kinezima...
 
Da mnogo skupo... vjerujem da je kvalitetno. Možda bi sebi nabavio nešto slično za Amazon, do 10$ Max ako ima tako nešto

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno