Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Na Yettelovom ZTE box-u (ZXV10 B866V2) ne mogu da nađem preko Google Play-a Netflix. Ima li negde verzija koja radi na njemu?
 
Ima li negde verzija koja radi na njemu?
skorašnja tema
glavna tema
 
E sad Mi Box S 2nd gen vise ne mozes da uzmes za te pare na aliju jer je trenutno rasprodat ali mozda se pojavi opet.

Da, video sam isto jutro.. trebao sam da kupim. Cekao sam sad par dana reko bice opet, ali prosao anniversary popust, i kuponi propali. Zeznuo sam se bas.

Nista, sad cekam cenu od 36e ako bude opet..

Hvala svima na odgovorima. Pratim i hako pro sto ste preporucili.
 
Da li je onda AM8 PRO Zver na kvadrat (ako se uporede zvanične specifikacije)?
Не - разлика је само у количини меморије и складишта, а то у овој спецификацији није пресудна ствар.

ПРЕПОРУКА: https://www.aliexpress.com/item/100...=scene:pcDetailTopMoreOtherSeller|query_from:
SEI robotics, потпуно сертификован бокс, додуше без DV, али све супер. Кажу упућени да је у питању у ствари хоматикс 4К lite.
 
Poslednja izmena:
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD7,292.51 62%OFF | Kinhank G1 Android TV Box With Netflix 4K Google Certified Amlogic S905X4 4+32G WiFi6 Dolby Audio/Dolby Vision Media Player
https://a.aliexpress.com/_EzNmWPr Да ли је неко можда наручио и користи овај андроид бокс??? Мени је он одличан феноменалан, по приступачној цени, да ли га неко можда и има и каква су искуства??? Хвала на одговорима!!!
 
Šta te je to kod njega toliko oduševilo i gde je ta pristupačna cena,ja je ne vidim?


Interesantno

Acrylic cooling protective shell video game console modification with color cooling for Vontar X4/HK1 TV Box/X3 Box
https://a.aliexpress.com/_EH58flf
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-30-18-53-07-537_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-03-30-18-53-07-537_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    87 KB · Pregleda: 66
  • Screenshot_2024-03-30-18-53-29-864_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-03-30-18-53-29-864_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    114.2 KB · Pregleda: 67
Pozdrav svima. Jedno pitanje za sada. Posedujem philips smart tv koji je star oko 8-9 godina. Nisam dugo koristio to smart dugme, juče rekoh da pogledam nešto na yt preko njega ka ono zlo. Ne može da ga pokrene, izgleda da je baš star sistem. Da li bi na njega mogao spojiti android tv ili je to samo za televizore bez smarta?
 
Pozdrav svima. Jedno pitanje za sada. Posedujem philips smart tv koji je star oko 8-9 godina. Nisam dugo koristio to smart dugme, juče rekoh da pogledam nešto na yt preko njega ka ono zlo. Ne može da ga pokrene, izgleda da je baš star sistem. Da li bi na njega mogao spojiti android tv ili je to samo za televizore bez smarta?
Да наравно да можеш спојити андроид бокс или стик на њему, битно је да ТВ има хдми улаз, што вероватно има и то је то!!!
 
Stigao mi je konačno onaj daljinac sa ljubičastim kružićem šljaka lepo na w2 i na Hk1 i F3 Air2
Sad nešto gledam pa taj Vontar i nema kompozitni AV, kad su to izbacili ja imam neke crt krševe.
Jel to trend sade na novijim boxovima?
 
Nisi me razumeo :) Video sam koji je boks i cenu,ali u kojoj računici ti je to povoljno?
Аха извини нисам разумео, моја грешка онда, повољно је је пре свега у самој цени од 7200 динара, онда то што има веома добар, јак чип, меморија 4/32 , такав уређај са таквим перформанса неће се нигде наћи, знам да ако отворе пакет на проверу да иде 33% од цене, за те паре код нас имају много слабији уређаји, жао ми друге генерације је просек 8000 динара, може се и наћи и на попусту за око 7000 динара али је много слабији по свему од наредног уређаја!!!
 
Sad uzmi uporedi cenu Mi Box 2nd gen na Aliju i tog boxa na Aliju.

Imaj u vidu da nas je gomila uzela Mi Box S 2nd gen za 30ak $ sa Alija i to je duplo jeftinije od tog neidentifikovanog boxa za koji znas da je super a nisi ga ni probao.
 
Sad uzmi uporedi cenu Mi Box 2nd gen na Aliju i tog boxa na Aliju.

Imaj u vidu da nas je gomila uzela Mi Box S 2nd gen za 30ak $ sa Alija i to je duplo jeftinije od tog neidentifikovanog boxa za koji znas da je super a nisi ga ni probao.
Говорим о спецификацијама, које изгледају одлично, брже и боље од жао ми бокса, име као име мени не игра улогу друже уопште, већ спецификацијама и могућност које поседује тај бокс , па ме зато занима да ли га је неко купио, узео и да ли има искуства са истим!!!
 
Говорим о спецификацијама, које изгледају одлично, брже и боље од жао ми бокса, име као име мени не игра улогу друже уопште, већ спецификацијама и могућност које поседује тај бокс , па ме зато занима да ли га је неко купио, узео и да ли има искуства са истим!!!
Sve je to ok, ali poredjenje ti ne stoji.

Ako imas oba proizvoda na Aliju, ako vec poredis, poredi cene na Aliju a ne jedno ovde a drugo na Aliju.
 
Jedina razlika je u odnosu na hako pro soc čipset a95x4 je tu a na hako pro a95y4-b i što tu kaže da je taj 64bit, hako pro je 4GB ram i 16/32/64 rom po želji, kod mene je 64. Što se tiče čipseta na netu tvrde da je bolji čipset a95y4 da se manje greje i grafički je funkcionalniji.

E sad ko hoće da eksperimentiše nije mu zabranjeno. U prevodu razlika u ceni za Hako pro i taj box je neznatna. Problem je što nema više bez šip za Srbiju za modele 4/64 Bila je jedna akcija i onda sam ga i uzeo za 47.93€ bez carine bez šip bez pdv i bez otvaranja paketa.
 
S905x4 je brziji i bolji i nesto se vise greje,graficka ista,cipset nesto bolji kod S905x4.
 
Dobio sam kineski Mi Box 4, kojeg sam prebacio na engleski interfejs uz pomoć ruskog youtube videa. Ima LiveOS'-v2.5.16.MiTv.apk instalirano. Da li je moguče dobiti interfejs kao MiBox S, da li postoji takav launcher?
 
Nazad
Vrh Dno