Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pravi Genesis koristim i dalje za serije, gde ponudi par RD linkova u 1080p i svi rade. Ovaj Specto je ok fork, pored onih standardnih sa Genesisa, ponudi jos dva tri HD source-a kojima je kvalitet blagi krsic od mp4 videa. Jos na spectu ne naletih na 1080p mkv. Do sada mi se za to najbolje pokazao Releases HUB + RD.

Pa ok meni izbaci 2-3 hd i 5-6 1080p linkova za filmove e sad sto se tice kvaliteta ja sam zadovoljan ,koliko placas taj rd nalog i koji ga sve to addonsi podrzavaju?
 
Ako se dobro secam, 6 meseci 16eur. Podrzavaju ga svi addonsi skoro. Naravno izbaci i tu neki non working link, ali generalno je super stvar i 16eur za 6 meseci je smesno :)
 
Vidim da ima dosta dobrih poznavalaca android tv box-a,pa bih molio nekog da mi preporuci najbolji and.box koji postoji ili neki do 120e otprilike.voleo bih da box ima sve zivo :)
 
Znam šta je RD, nego me zanima da li ti stvarno da više kvalitetnijih linkova nego da ga nemaš.
Idem logikom da stavim sve moguće adonove pa među njima da pronađem šta mi treba ili je RD toliko dobar da i pored svih živih free opcija daje linkove koje nisi imao.
 
Poslednja izmena:
Daje ti linkove koje nisi imao, jer je to kao da si uplatio naloge na 20ak vecih hostera. U sustini, dobijas linkove sa boljim kvalitetom videa i streaming bez ikakvog stucanja. A i trend je da sve vise addona ide u smeru RD only.
 
Vidim da se malo po malo samo gase adonovi,pa me zanima da li je taj virus zahvatio i RD.
 
Kako su se pokazali ovi Beelink android tv box? konkretno me interesuje model Beelink X2 sto je sad na popusut na gearbest-u za 30$

Koristim ga svakodnevno - ima ogroman problem sa audio syncom, šeta se od 100-800ms i moram ručno da ga podešavam svaki put kada nešto gledam.

Vremenom sam se navikao, pa mi ne smeta previše, ali ne mogu da ga preporučim nikome.
 
Drugari jel koristite Exodus?ako treba nekom link okacicu ...
 
jos jednostavnije je iz add-on installer-a gde se vec nalazi.otvori futured add-on i videces ga,instaliraj i gotovo.
 
Molim ako neko zna da mi objasni kako da flesujem box sa backupom koji sam napravio sa TWRP za Amlogic s805.Ja sam sa ovim programom za backup na EKSTERNI USB dobio 4 foldera i to 1 -TWRP, 2-Backups,3- M201, 4- 2016-02-15--13-03-29_KOT49H.20150706_test-keys2016-02-15--13-03-i u ovom zadnjem 4 folderu imam dvanaest fajlova koji se odnose na cache,system, data i recovery.Backup ima 2,3GB.Sta tacno treba da odradim da bi bilo moguce flesovanje sa ovim folderima na SD karticu.Hvala.
 
Poslednja izmena:
Jel hoce neko da mi preporuci najbolji box(android,windows) do otprilike 140-150e.hvala.
 
Verujem da je to ok ako ga zanima igranje... Inace je skup za ostalo...

Nego, kad već pomenu Windows, kako se ponašaju ovi Intel stickovi, sa win 10 i da li moze na njih da se stavi Kodi ili sd sa openelec i da se butuju... Na primer kod nas ima Lenovo stick 300 za 16.000, a kod Kineza i za ispod 100e...
I kako li se ponaša u tom slučaju da li sve ide glatko, ne slabije od RPi2?
 
Verujem da je to ok ako ga zanima igranje... Inace je skup za ostalo...

Nego, kad već pomenu Windows, kako se ponašaju ovi Intel stickovi, sa win 10 i da li moze na njih da se stavi Kodi ili sd sa openelec i da se butuju... Na primer kod nas ima Lenovo stick 300 za 16.000, a kod Kineza i za ispod 100e...
I kako li se ponaša u tom slučaju da li sve ide glatko, ne slabije od RPi2?
Ma nije lose normalno radi win ,po meni je jako malo 32 gb za win I isao bi na uredjaj od 64 gb(Android na ovom chipsetu mi se ne svidja tjst nije dovoljno dobar)Koliko znam ne postoji dual boot openelec samo win i android...Citao sam komentar za ovaj model ljudi se zale na los wifi prijem itd
 
Poslednja izmena:
Naravno da postoji.svaki minix kosta preko 100e.meni samo treba neko ko ce mi reci koji je najbolji po karakteristikama,posto se ne razumem bas najbolje.sad,mozda ovi od 70-80 i ne zaostaju od ovih preko 100e.zato trazim odgovor od nekog ko to zna.
 
Odlican predlog.pogotovo q10 mada je i q5 odlican.reci mi jel ovaj quad cortex a53 cini mi se bolji od ovih octacore na drugim boxovima?
 
Znaci niko od vas nema iskustva sa backupom pomocu TWRP na MXQ Amlogic s805 android tv boxu?
 
Sta je po vama bolje uzeti x64 verziju sa 1gb rama ili x86 sa 2gb rama??
 
Ne mogu da vidim iz linkova, koliko je para ovo zadovoljstvo trenutno?
 
Jel postoji način kad se u Kodiju skida titl recimo sa Titlova, a u zipu se nalaze 2 titla, da se nekako izabere latinicni jer on uvek bira cirilicni i izlaze mi kvrke?
 
Nazad
Vrh Dno