Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

To pije vodu samo u teoriji,sta fali stick varijantama?box varijante imaju vise portova I to je to, neki bi rekli I bolje hladjenje ali to nije uvek istina ,kvalitetan hw I sw u paketu... hm recimo ako nprm biram izmedju mxq crnog I mk808b plus uvek ali uvek bi uzeo mk808b plus (cena ista)mxq vise portova kutija mk808b+ bolji sw i performance temp ista u normalnom radu kao na mxq ...sledeca varijanta mxq beelinkov(bolja opcija of mk808b+ ali I cena veca)I ranije su mi se vise svidjale stick varijante recimo imito Qx2,1 vs Q7 razlika u kvalitetu a i u sw znacajna itd....

Znaci Beelink je bolji od MXQ i MXV,a Q7 koji je vidim isti kao CS918 najbolji??

51VudGqtv7L.jpg
 
hahahah au al me nasmeja ,Rekao sam Beelinkov mxq je bolji od crnog mxq i od mxv (zajedno),CS918,q7 nisam uzimao u obzir ni kad su bili aktuelni (zbog macke u dzaku)
 
Šta mislite o ovom amiko A3 combo prijemniku?Ima sat+T2 tjuner +android
Ima ovaj procesor:

System Resources
Main Processor: ARM Cortex A9 1.5GHz Quad Core CPU
Flash Memory: 2MB SPI NOR Flash + 8GB NAND Flash
DDR SDRAM: 1GB DDR3

http://amikostb.com/?q=product&id=287

Košta 16600din(137e) ovde je malo drukčija spec.

Tehn.specifikacija:

– Cortex A9 Chipset HiSylicon Hi3796MV100 – 1.5GHz quad
– 1GB RAM
– 8Gb flash memory
– USB ports: USB 2.0 + 2 * 1 * USB 3.0
– Cardreader (Conax default)
– Micro SD port
– Ethernet connector
– HDMI 1.4a connector with HDCP 1.2
– SPDIF optical audio
– DVB-S2
– DVB-T2 / C
– Native support HEVC 8 bits/color H.265

http://www.satshop.rs/satelitski-prijemnici/amiko-a3-combo.html
 
Poslednja izmena:
Šta mislite o ovom amiko A3 combo prijemniku?Ima sat+T2 tjuner +android
Ima ovaj procesor:

System Resources
Main Processor: ARM Cortex A9 1.5GHz Quad Core CPU
Flash Memory: 2MB SPI NOR Flash + 8GB NAND Flash
DDR SDRAM: 1GB DDR3

http://amikostb.com/?q=product&id=287

Košta 16600din(137e) ovde je malo drukčija spec.

Tehn.specifikacija:

– Cortex A9 Chipset HiSylicon Hi3796MV100 – 1.5GHz quad
– 1GB RAM
– 8Gb flash memory
– USB ports: USB 2.0 + 2 * 1 * USB 3.0
– Cardreader (Conax default)
– Micro SD port
– Ethernet connector
– HDMI 1.4a connector with HDCP 1.2
– SPDIF optical audio
– DVB-S2
– DVB-T2 / C
– Native support HEVC 8 bits/color H.265

http://www.satshop.rs/satelitski-prijemnici/amiko-a3-combo.html
bas sam ovih dana na drugom forumu komentarisao neke stvari u vezi njega da u startu bude jasno...on se vodi kao 4K uredjaj,ali to vazi samo za odredjene video formate...za Satelitski deo ne vazi,tj ne otvara Fta 4K kanal na Astri,nema tu snagu...pa da se zna da za Sat deo ne vazi...inace deluje kao ok Android uredjaj....mada ne znam licno nikoga ko ga jos ima,pa da javi utiske...Satelitski deo verovatno radi kao i na prvom modelu A3,a i tu se podrska nije proslavila....
 
da,i ja sam baš čitao na jednom forumu komentare za prvu verziju amiko a3,nisu baš bili oduševljeni-dosta bugova,zablokiranja...neki su čak i vratili prijemnik.Videćemo za ovaj model,možda ispadne bolji pošto ima brži procesor.Za 4K si u pravu,tu treba nešto jače, ali i cena bi bila jača
 
Ima li ikakve logike u nazivima ovih MXova, III, IV, V, Q?
 
bas sam ovih dana na drugom forumu komentarisao neke stvari u vezi njega da u startu bude jasno...on se vodi kao 4K uredjaj,ali to vazi samo za odredjene video formate...za Satelitski deo ne vazi,tj ne otvara Fta 4K kanal na Astri,nema tu snagu...pa da se zna da za Sat deo ne vazi...inace deluje kao ok Android uredjaj....mada ne znam licno nikoga ko ga jos ima,pa da javi utiske...Satelitski deo verovatno radi kao i na prvom modelu A3,a i tu se podrska nije proslavila....

" ne otvara Fta 4K kanal na Astri" i sta?
5(pet) kanala od hiljade kanala na evropskom satelitskom nebu!
I sta ima interesatno na tim kanalima koji su uglavnom test kanali?
Gledanje sat kanala polako ali sigurno gubi trku u odnosu na IPTV(moje skromno misljenje prvi sat.risiver Pace daleke 1992g)
 
" ne otvara Fta 4K kanal na Astri" i sta?
5(pet) kanala od hiljade kanala na evropskom satelitskom nebu!
I sta ima interesatno na tim kanalima koji su uglavnom test kanali?
Gledanje sat kanala polako ali sigurno gubi trku u odnosu na IPTV(moje skromno misljenje prvi sat.risiver Pace daleke 1992g)
Sta, Sta???...samo sam napomenuo da ne misle ljudi da je to 4K Sat Risiver...ne zanima ni mene trenutno fta 4k...ne znam cemu takav ton i stav....ti buraz gledaj IPTV,niko ti ne brani....i koja IPTV,legalna,piratska,kvalitet slike,protok,stabilnost,trajanje strima....ihhhhh
 
Poslednja izmena:
Kao prvo nisam ti ja buraz.
Kada platis imas IPTV sa kvalitetom slike kao Hd satelitski kanali.
Ako te zanima googlaj pa ces naci.
A na satelitskoj gledas samo legalno?
 
ok,nisam imao nameru te vredjam,meni je buraz,kao nasem narodu.'DRUG'ili ovo Novokomponovano.'Brateee'..tako da nista lose nisam mislio...
a kao Drugo,placam CS realnu cenu,i imam prilicno HD kanala...tako da mi i to dosta....i stvarno mi nije bila namera da ulazim u bilo kakvu raspravu ,sta je bolje IPTV ili SatTV....tema je bila vezana za odredjeni Android 4K Sat Box...a ti si upao i poceo da pises,kako su nebitni 4K kanali...od mene toliko...:)
 
Izvinjenje prihvatam.
Nije mi jasna logika po kojoj se neotvaranje 5 nevaznih po sadrzaju kanala 4K od hiljadu preostalih Hd kanala smatra nedostatkom.
 
^,Ok,sve Ok:)...
nije nedostatak...Poenta cele price,da neko ne kupi greskom uredjaj koji se reklamira kao 4K Android Sat Box...a on to nije,bar sto se tice Sat kanala...eto cele poente...
 
pa kupi taj...pa javi utiske..mozda jos nekom pomogne....
 
Pa ja ti okacio sliku beelinkovog koji ima taster, ali ti i dalje gledas neke cudne uredjaje.
 
Da li je neko kupovao na ovom gearbest-u? Sad za blackfriday sam pazario MXIII G i koliko vidim jos uvijek je processing. Koliko bi to moglo potrajati?
 
Nazad
Vrh Dno