Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Poslednji si se nadovezao na scylla-ov post, a i dosta učestvuješ u temi pa računam da možeš da daš odgovor :) Imao sam i ja dual core android player baš sa RK3066 čipom. Ovaj E350D mi koči kod strimovanja, mada mislim da je pre problem u wireless internetu, ali i KODI u 1080p laguje, pa me to iritira. Generalno, nemam trenutno ni mini kučište pa bih ponovo prešao na neki android (ovaj MXIII recimo) da mi ne zauzima mnogo prostora, a i da ne buči mnogo.
Resice ti probleme ali moras da mu obezbedis stabilnu internet konekciju.pustice ti sve bez laga.pogledaj na youtube pusta skoro sve formate.koji os si imao na amd?
 
Poslednja izmena:
^ Ne znam zašto si baš mene citirao, ali okej... E350 ima više snage (mada i skuplji je, više troši i bučniji je u radu), ali i taj Android box sa S812 i 2GB RAM će bez ikakvih problema obavljati striming 1080p video sadržaja i pokretati Kodi.

Sve zavisi od toga kolika su ti očekivanja i potrebe, ali moderna generacija Android plejera zaista ima dovoljno snage za sve multimedijalne potrebe.
Ja sam vrlo zadovoljan svojim vremešnim Android "Mini PC"-jem sa RK3066 čipsetom. 720p sadržaj radi odlično (1080p sa visokim bitrejtom mu već ne bih poverio) i ne gasi se 2 godine (forumaši se sećaju kada sam javio ovde i kada smo ih poručili za smešnu cenu). Uopšte ne razmišljam o punokrvnom računaru za HTPC pored Android plejera, već planiram da u narednom periodu samo pređem na noviji (možda baš taj koji si linkovao, ali otom potom).

Kako ima vise snage ?vise trosi ili....
 
Nije bitno, kraljevski su to odradili :-D
 
Hahaha kako su smesni ovi iz weteka au sou majkemi kakvi kraljevi ahhahaha


http://www.cnx-software.com/wp-content/uploads/2015/10/S812_K1_Board_Large.jpg\
tebi smesni,nemam nista protiv,ovaj forum uglavnom i sluzi za ismejavanje necega sto drugi imaju...:)
ali taj isti WETEK radi sve ono sto Ni Jedan drugi Android nece skorije da moze...(HD SatTV/T2/Digitalna Kablovska,pa biraj..Android,OpenElec,Linux,Enigma 2 vise timova+KODI 15.2 integrisan u Enigmu,da se vise ne ponavljam)
i stvarno mi nije namera da vodim Povjesne ratove,kao u pricama Broja Jedan.....tako da ne razumem tvoj komentar i doprinos temi....djecace dragi....
 
Poslednja izmena:
tebi smesni,nemam nista protiv,ovaj forum uglavnom i sluzi za ismejavanje necega sto drugi imaju...:)
ali taj isti WETEK radi sve ono sto Ni Jedan drugi Android nece skorije da moze...(HD SatTV/T2/Digitalna Kablovska,pa biraj..Android,OpenElec,Linux,Enigma 2 vise timova+KODI 15.2 integrisan u Enigmu,da se vise ne ponavljam)
i stvarno mi nije namera da vodim Povjesne ratove,kao u pricama Broja Jedan.....tako da ne razumem tvoj komentar i doprinos temi....djecace dragi....

Nisi me skapirao ,vec trazis drugog sky_plazmu da se nastavljas ,nije problem ne moram u ovoj temi ni da ucestvujem .Samo ne razumem tvoj stav prema meni. da nista ne doprinosim hvala za to
 
ne buraz,ne zuri...ne doprinosis onim stavom,u postu koji sam ti citirao(da si bar nama koji ne znamo,objasnio zasto si se icepao od smeja)..inace tebi kao znalcu svaka cast...i nemoj keve ti mene da mesas sa onim duplim 'Nikom'...nisam iz te basne iako su mi Pirane avatar...:)
Haug
 
Poslednja izmena:
ne buraz,ne zuri...ne doprinosis onim stavom,u postu koji sam ti citirao(da si bar nama koji ne znamo,objasnio zasto si se icepao od smeja)..inace tebi kao znalcu svaka cast...i nemoj keve ti mene da mesas sa onim duplim 'Nikom'...nisam iz te basne iako su mi Pirane avatar...:)
Haug

Jesi li pogledao sliku ?Mislis da je slucajno okrenuto ?Ovo i nije tvoj box koliko se secam ti imas onaj sa izmenjivim delom play model a ne core?Svaka cast njima za podrsku ali mogu i ja nekad i da se nasmejem ,tebi nije smesno?Sve ima svoj razlog sto bi mu namerno zarobio 2 usb porta ispod kabine.detalje mog smejanja ti saljem na pm
 
tebi smesni,nemam nista protiv,ovaj forum uglavnom i sluzi za ismejavanje necega sto drugi imaju...:)
ali taj isti WETEK radi sve ono sto Ni Jedan drugi Android nece skorije da moze...(HD SatTV/T2/Digitalna Kablovska,pa biraj..Android,OpenElec,Linux,Enigma 2 vise timova+KODI 15.2 integrisan u Enigmu,da se vise ne ponavljam)
i stvarno mi nije namera da vodim Povjesne ratove,kao u pricama Broja Jedan.....tako da ne razumem tvoj komentar i doprinos temi....djecace dragi....

Da li na tom "smešnom" weteku mogu jednim pritiskom na dugmence da pređem iz E2 u Android?
 
ne moze za sada...i to sam ti napisao na drugom forumu...a ti si 'smesno' uporan sa tim pitanjem...
 
Wetek je ultimativna sprava za razbijanje dosade,čačkanje i prčkanje ,skidam kapu za domišljatost i inovativnost a na radost svih onih koji vole ovakvu vrste zabave.Sve je u pozitivnom kontekstu čisto da budem jasan.
 
Bezveze je sto si dosao ovde da se reklamiras :) mxq crni od ta 3
 
Da se reklamiram? samo sam postavio pitanje sta da kupim :)

Ja se bavim mnogo vecim stvarima, a ne ovim glupostima. Samo sam pitao za savet :)

Ok, verujem tebi na rec pa cu ga I uzeti :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da je protiv pravila foruma da se tako nesto kaci ,ako se bavis vecim stvarima uzmi skupli i bolji model !
 
Ako je protiv pravila, evo obrisacu. Ajd ovako, to sto ti patis od tih stvarcica, ne znaci da moramo svi :)
 
Iskreno mislim da si jako bezobrazan i drzak ,pitao si od ta 3 ja sam ti rekao jedan od ta 3 ,ja za mene ni jedan od ta 3 nebi uzeo.Ajd ovako ako neko pati onda ti patis od velicine .zavrsio sam
 
Lose mislis. :) pa dobro ako ne bi, dao si koristan savet (bar se nadam) I to je to. Pa prvi se me cacno da ako `zaradjujem` vise, da uzmem nesto bolje, lepo sam izneo 3 modela, I koji je najbolji od ta 3. Nisam pitao koji je najbolji od svih. Ok, poz ;)

Idemo dalje.

Pitanje za sve!

Sta uzeti od ova 3?

1 MXQ, MXV QuadCore KODI

2 M6 QuadCore

3 CS918 QuadCore varijanta sa 2gb RAMa.
 
Poslednja izmena:
Sve to je malo komplikovanije nego sto ti mislis ,nezgodno je dati savet sto se ovih stvari tice iz vise razloga ....Ako si pre 3 meseca kupio mk808b i vec ga menjas ,onda je moj savet na mestu .Vecina ljudi ovde ne misli da su android tv boxevi glupost ko misli taj sigurno ne koristi ni jedan takav uredjaj ,sretno sa kupovinom
 
Ja nisam rekao da su android tv boxevi glupost, vec da se ne bavim tim glupostima (posto si me prozvao da reklamiram svoju robu, pa sam u tom kontextu to rekao.) Ok, uvazavam tvoj savet :)
 
@Kimins, mislim da je bolje ici na prvi.
 
Hvala obojici, biće onda prvi samo me brine carina jer je vrednost preko 50€.
 
Nazad
Vrh Dno