Šta je novo?

Android telefon do 200€

resku

Cenjen
Učlanjen(a)
03.04.2013
Poruke
29
Poena
154
Dakle zelim da kupim android telefon do 200€ da bude dual sim, nov ili polovan ali malo koristen. Ja sam razmisljao o moto g. Dajte predloge
 
O njemu sam i ja razmisljao, ali sam na kraju ipak uzeo S4 mini. Moto G je bolji ako ti kamera nije vazna + je malo veci.
 
Imam ga, a i imas temu o njemu, pa procitaj, mozes i celu, nije prevelika.

Inace, nov S4 mini je oko 240e kod nas na oglasima, pa ili se cenjkaj i spusti na oko 220, ili ganjaj polovan.
 
Ja sam nasao moto g 16gb dual sim za 200€ u radnji mobilni hermes u beogradu. Ali me buni odakle njima dual sim kad je dual sim valjda samo za indijsko i brazilsko trziste
 
Ja verujem da je svejedno gde kupite ako je garancija 24 meseca, treba povesti racuna sta pise u garanciji sitnim slovima.
Da li je telefon sa mreze, prosvercovan iz USA, Philipina, Madjarske mislim da je sve jedno.
Sad sam nasao na internetu neku radnju za koju pise da ima Mobil Factory(naci ces adreu i broj na netu)nadam se da ovo nije protiv pravila foruma.
 
Poslednja izmena:
Pazi ja kod sebe imam jedam G-smart na probu, dobio sam.Model Mika i mogu ti reci da sam prezadovoljan kako radi, a neka cena koju najavljuju je 19990.00.
Jos uvek ga nema u prodaji ali kazu da ce biti za par dana.
 
Vrh Dno