Šta je novo?

Android navigacija i mape

@ Sale
Dodatno pojasnjenje -
Ako se koristi skin onda brisati samo u skinu a ne i u data.zip.
Ako se koristi bez skina a na mapi se pojavljuju telepules onda brisati u data.zip.
 
Jel ti to jurisas na Kiev sa bracom Rusima? :wave:
Pa bliže sam Krimu :)
@ Sale
Dodatno pojasnjenje -
Ako se koristi skin onda brisati samo u skinu a ne i u data.zip.
Ako se koristi bez skina a na mapi se pojavljuju telepules onda brisati u data.zip.
Razumeo. Samo mi nije jasno zašto mu dadoše taj naziv. Pretraživao sam sve moguće nazive

Sent from my NeatRom'ed GT-I9300 wifi hotspoting from my NeatRom'ed GT-I9100
 
Koristim HERE na telefonu i Maps sa windows 10.
Da li je to isto,ovo PC verzija a ovo drugo android verzija,negde sam citao da je HERE kupio microsoft?
Zanima me da li moze da se sa pc odredjeno mesto ili ruta prebaci na telefon?
 
Imam problem sa igo nextgen i mapama, do sad sam samo koristio srbiju koju sam dobio kad sam prvi put skinuo komplet navigaciju, na netu sam nasao i skinuo mape za celu evropu, ubacio ali nista mi ne cita sem srbije i ukrajine, kako to da sredim?
Screenshot_20160603-113238.png
 
Jeste, to je bio problem, hvala druze!
 
Da li je iGO i dalje najbolji izbor za navigaciju na Androidu?

Koristim ga slepo već par godina i ne pratim šta se sve izdešavalo na tržištu pa da proverim. :)
 
I ja sam slepo koristio IGO dok nisam promenio telefon. Onda me mrzelo da trazim po netu za novi fon pa rekoh da skinem Here privremeno. I evo vec 6 meseci ga koristim redovno. U Srbiji radi besprekorno, u inostranstvu nisam imao prilike da probam, probacu letos. Necu menjati navigaciju, ova je super za sada.

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je iGO i dalje najbolji izbor za navigaciju na Androidu?
Ja koristim Sygic i iGo - mislim da su oba podjednako dobra, mada u poslednjih godinu dana češće koristim Sygic (pošto je legalan, sam apdejtuje i app i mape, pa mi je to mnogo lakše).

Here sam probao par puta, mislim da je i on sasvim OK.
 
Ok je skroz. Mape malo starije ali radi posao samotako.
 
Koja je cena sa mapama evrope ?

Sent from ass
 
Cudi me da kasne sa mapama, a legalna je verzija. Bas im je cudna politika

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Stigla mi je na mail ponuda od sygic navigacije, premium za 18e. Mislim da je najnize do sad bilo 20. Evropska naravno. Dvoumim se da li da uzmem... Vredi li u odnosu na free, neko koristi?

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Vredi li u odnosu na free, neko koristi?
Vredi, naravno, pogotovu što licenca važi za tri Android uređaja! Ja sam moj Sygic platio 19€. Plaćanjem dobijaš glasovnu navigaciju, što svakako preporučujem.

Uzgred, imaš temu o Sygicu...
 
I ja sam slepo koristio IGO dok nisam promenio telefon. Onda me mrzelo da trazim po netu za novi fon pa rekoh da skinem Here privremeno. I evo vec 6 meseci ga koristim redovno. U Srbiji radi besprekorno, u inostranstvu nisam imao prilike da probam, probacu letos. Necu menjati navigaciju, ova je super za sada.

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka

Ja u Grčkoj nisam mogao nijednu navigaciju da koristim pa ni ovu here map jer mi je tražio internet mrežu.Da li je moguće da svaka navigacija neće da radi bez internet mreže?
 
Skini offline mape za Here. Još treba da štikliraš Use app offline
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće da svaka navigacija neće da radi bez internet mreže?

Nije, Igo, Sygic, Copilot ... rade sve bez internet mreze .. tj offline.
 
Poslednja izmena:
Ali da li onda moram da skinem of line mape? Ako bi to skinuo zauzeli bi mi prostor od 1gb
 
Ako skidas mape za Srb one zauzimaju 260mb oprilike. Super je stvar sto mozes da skidas mape drzava. I kad ti ne budu trrbale vise obrises ih.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Za srbiju ti ne trabaju offline mape, samo za inostranstvo, tako mozes da ustedis prostor.

Ja licno kad god mogu koristim on line mape, samo u romingu offline.
 
Nazad
Vrh Dno