Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Zvao danas City, drugi kurir, uzeo sam sve ostalo. Grejemo na drva, stara sekira već krenula da spada često i vidim one fiskars sekire pa reko da probam. Ljudi ovo je neverovatno kako cepa, usitnili smo pola petra samo na probu i upoređivanje sa starom.
 
Oni su katastrofa, vise nikad nescu uzeti nista na ananasu. Dakle, poruceni Beko frizider i sporet 19.11.2023. Frizider stigao posle par dana, placen. Za sporet cekao, cimao jednom podrsku, drugi put, i onda je stigao 11.12.2023. Ajde, kasnio, nema veze. Sporet stize polupan sa obe strane, bukvalno ispusten za vece visine i iskrivio se sav. Naravno, to se ne vidi dok je upakovan. Zovem ove iz brze poste minut posle isporuke, ne javljaju se. Zovem podrsku i onda krece, pa nije jos proslo, pa sutra...ja sutra, ovaj trazi da napravim reklamaciju preko sajta. Oke, zavrsim i to, posaljem slike sve uredno. Zakonski rok za odgovor na reklamaciju je 8 dana. Oni jos uvek nisu odgovorili, sad cu traziti povracaj novca. Mesec dana ne moze da stigne sporet, a hitno mi jer sam se tek uselio, nemam na cemu da kuvam. Peske da sam otisao u Tursku do sad bi ga doneo na ledjima. Mogu i dzabe da budu proizvodi kad su ovako neprofesionalni.
 
Znas koliko se potresaju...
Meni ukradena roba, falsifikovano da sam licno preuzeo u pancevu i nikom nista
 
Nažalost tako je sa svim online prodavcima, svi rade tako na vrat - na nos, ako prođe prođe, pa kad bude problem - ubiješ se da išta uradiš.
 
Meni stvarno nije jasno zasto Ananas radi sa CIty Expresom. Cekam jedan ketler koji je porucen 29.11...jedan jedini status je bio 5.12 da je pokusana dostava i da nisam bio na adresi. Niko me nije ni zvao niti dolazio, pisao sam ananasu na fejsu 3 4 puta, preko mejla issto toliko i zvao ih 2 puta..uvek bude kako ce da provere itd. Zamolio sam ih da mi posalju drugi proizvod, a ovaj ako stigne i kad stigne samo cu da odbijem, ili neka ga povuku oni, kazu to nije moguce...i tako meni sad stoji status nepromenjen 2 nedelje, taj proizvod sam vec kupio drugi jer je bio za poklon, realno je samo da ga odbijem, ali cu onda morati da cekam vracanje novca ko zna koliko , i ko zna da li ce taj paket uopste i biti isporucen nazad Ananasu...
Korisnicka sluzba Citya je kao da pricam sa ljudima koji su toliko zalljubljeni u svoju frimu da je to neverovatno, brane je na sve nacine, nemoguce je kod njih da se nesto izugbio, zaboravi, postari nisu takvi itd....
 
Zvao danas City, drugi kurir, uzeo sam sve ostalo. Grejemo na drva, stara sekira već krenula da spada često i vidim one fiskars sekire pa reko da probam. Ljudi ovo je neverovatno kako cepa, usitnili smo pola petra samo na probu i upoređivanje sa starom.
Kupio i ja Fiskars sekiru isto sam odusevljen kako cepa,jedino sto su meni polomili onaj plasticni drzac za sekiru,verujem da je kurir za to kriv,reklamirao sam ananasu ali jedino mogu da im posaljem komplet sekiru pa ako spark prihvati reklamaciju a ako nemaju vise sekiru na stanju mogu da mi vrate novac.
Nisam hteo da reklamiram pod tim uslovima jer mi sekira treba a ta plasticna navlaka mi i nije bas vazna.
 
City, Daily, Bex, Aks... Svi su oni isti, niko od njih nije besprekoran i daleko su od toga, a City im verovatno dao najbolje uslove ili imaji neki drugi bolji dil, tako da eto sto sa njima rade. Bar M&M guraju gde mogu, oni su za sada visi nivo za sve ostale.
 
Nema koda, odeš na onu ponudu i to je što je. Danas bio dokon pa ih okrenuo da priupitam 😂
 
Zvao danas City, drugi kurir, uzeo sam sve ostalo. Grejemo na drva, stara sekira već krenula da spada često i vidim one fiskars sekire pa reko da probam. Ljudi ovo je neverovatno kako cepa, usitnili smo pola petra samo na probu i upoređivanje sa starom.
Koja sekira x25 ili x27 ?
Kupio i ja Fiskars sekiru isto sam odusevljen kako cepa,jedino sto su meni polomili onaj plasticni drzac za sekiru,verujem da je kurir za to kriv,reklamirao sam ananasu ali jedino mogu da im posaljem komplet sekiru pa ako spark prihvati reklamaciju a ako nemaju vise sekiru na stanju mogu da mi vrate novac.
Nisam hteo da reklamiram pod tim uslovima jer mi sekira treba a ta plasticna navlaka mi i nije bas vazna.
Koja sekira model ?
 
Znas koliko se potresaju...
Meni ukradena roba, falsifikovano da sam licno preuzeo u pancevu i nikom nista
Lepo im posaljes mail da ides u MUP da prijavis NN lice koje falsifikovalo tvoj potpis jer je to krivicno delo, da vidis kako ce kmecati i sve se resi u roku od odmah.
 
Meni Spark otkazao i treću porudžbinu. Autići neki za klince. Ja ne kapiram čemu reklame, akcije, vaučeri, kad oni nemaju robu uopšte koju reklamiraju.
 
Meni Spark uglavnom dostavi sve, evo sad poslednje poruceno u ponedeljak pre 15h, danas stiglo u 14h.
 
Molila bih članove koji su kupili sekiru za cepanje drva da postave link za onu koja se dobro pokazala, treba mom tati.

On ih ima nekoliko, ali ako su ove na ananasu značajno bolje, kupićemo jednu.
 
Molila bih članove koji su kupili sekiru za cepanje drva da postave link za onu koja se dobro pokazala, treba mom tati.

On ih ima nekoliko, ali ako su ove na ananasu značajno bolje, kupićemo jednu.
Nemam iskustva ali sam gledao na youtube i kvalitet je isti ali za cepanje su preporučene x25 i x27. Razlika je samo u dužini i težini. E sad x25 je kraća a x27 duža pa kako kome šta bolje odgovara.
I ja gledam ali sam u nedoumici koju uzeti. Nadam se nekoj dobroj akciji pa da uzmem obe.
Inače recenzije na youtube su dobre za Fiskars sekire, ali o tome najbolje ćemo čuti od ovih što su kupili.
 
Poslednja izmena:
Nemam iskustva ali sam gledao na youtube i kvalitet je isti ali za cepanje su preporučene x25 i x27. Razlika je samo u dužini i težini. E sad x25 je kraća a x27 duža pa kako kome šta bolje odgovara.
I ja gledam ali sam u nedoumici koju uzeti. Nadam se nekoj dobroj akciji pa da uzmem obe.
Inače recenzije na youtube su dobre za Fiskars sekire, ali o tome najbolje ćemo čuti od ovih što su kupili.

Tata ima nekoliko običnih sekira za cepanje drva. Ako su ove sa ananasa značajno bolje i olakšavaju posao, onda ih vredi kupiti.
 
Za cepanje drva najbitniji je ljudski faktor :)

Ja sam mojima kupovao i testere i sekire i elektricne neke testere i svasta... pola im pokrali pola polomili.
Na kraju sam digao ruke.
 
Neki cepač sa drvenom drškom je po meni bolji izbor, nešto sam skeptičan po pitanju fiberglas drški. Drvenu zameniš, a fiberglass kad pukne...
 
Reklamiras i posalju ti novu... Lepo pise 25 godina garancije na njoj!
 
Vrh Dno