Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Jedna narudzbina po gumi sa 4 vaucera?
I stave ih u istu posiljku na kraju?
Probao bi i ja ovako gume da narucim
4 narudzbe, svuda po vaucer. Al su prve 2 dosle zajedno, i onda po jedna. Srecom sve su isti DOT.
Koja mikrotalasna?
bila je 8400din, sa 2500din kuponom izasla 5900din
 
Ja sam imao situaciju sa jednim proizvodom da je preuzeo kurir i da je u toku transporta ostecena i otkazali su mi je.
Imam sličnu situaciju, s tim da meni ta oštećena pošiljka* nije ni uručena niti otkazana, a na ananasovom statusu pošiljke stoji "Pokušana dostava, nema nikog na adresi". Ne znam da li da čekam razrešenje ili da im se obratim...?

*Taj paket nisam lično ni video; kurir mi je spomenuo prilikom uručenja druge neke pošiljke da tu od Ananasa nije hteo da zaduži iz distributivnog centra pošto je bila polupana/ulubljena.
 
Sad sam zvao podršku Ananasa da pitam kada mogu da očekujem kurira da dođe po robu koju vraćam jer su poslali oštećenu i naravno nemaju pojma, kaže ne mogu da utiču na rad kurirske službe. Juče popodne sam prijavio za povrat, oni kao poslali kuriru nalog ali njega nema, sad ide vikend, a posle treba gledati u pasulj da li će neko biti kod kuće kada dođe kurir, jer oni se po pravilu jave bukvalno kad stignu ispred zgrade, a od toga zavisi i formalno rešavanje reklamacije i kada će novac biti vraćen. Kaže, biće rešeno u roku od 15 dana od dana reklamacije...
 
Nekome možda reklamaciju reše tako. Moje iskustvo je natezanje po mesec dana. Za prvu reklamaciju sam im poslao prijavu tržišnoj i onda je rešena istog dana. Sada ću morati ponovo.

Za povrat sam napisao na prethodnoj strani 9. dan niko ne dolazi. Kasnije su me zvali iz CE da provere da li me je neko od kurira zvao prethodnih dana da preuzme. Iz toga zaključujem da je kod njih nastao problem.
 
Ja sam vratio tv i evo 5. radni dan niko ništa ne javlja u vezi reklamacije. Kad nazoveš podršku, znaju koliko i ti što vidiš na sajtu.
 
Realno su preopterećeni ovi iz Ananasa ali i brza pošta. Brza pošta pogotovu je bila oko Crnog petka preopterećena, ne znam koliko puta više su imali porudžbina nego obično, najviše Ananas ali i Waikiki , Zara itd. Inače čuo sam da će brze pošte koje rade sa Ananasom raditi i subotom a možda i nedeljom sve do Ng kako bi uspele da isporuče sve, Koliko je to tačno videćemo.
 
Ako pise "Porudžbina je preuzeta od strane kurira" je do CE, u ostalim slucajevima je do ananasa...
Ma znam da je do kurira ali ako oni posluju uglavnom sa njima to mi je dovoljno da vise ne kupujem od njih.
 
Stvar je principa sad kad vaučera nema u igri
 
Ko nije zadovoljan poslovanjem ananasa, takođe nakon isporuke dobije na mail da ocenite iskustvo sa ananasom, pa tamo možete lepo dati slabu ocenu, nekome će se valjda u ananasu upaliti lampica da kupci nisu zadovoljni njihovim načinom poslovanja. Evo meni opet uručili neki drugi proizvod umesto naručenog.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
kupovina kod njih je postala čista lutrija
 
Da li se nekome desilo da u paketomatu ne pronađe paket?
Tj. da se otvori prazan boks?

Ako nije, da znate da može da se desi, a onda upadate u beskonačno preganjanje sa njihovom podrškom...već 4 dana ih kontaktiram, a rešenja nema na pomolu.
 
kupovina je rizicna, cene su visoke, gubi se dosta vremena oko niskokvalitetne robe.
 
MC 1500 (aktivan):
2jmXBx1a
 
Poslužite se iz moje zalihe, proverio sam svi važe:

sysUV9S1 50%
aVoLaF2o 50%
joCP0RDg MC1500
yHsTC8BU MC1500
 
kupovina je rizicna, cene su visoke, gubi se dosta vremena oko niskokvalitetne robe.
Roba je ista ona kao i u drugim radnjama, neka je nižeg a neka višeg kvaliteta. Svako bira šta mu odgovara...Ja nisam imao problem sa kvalitetom, a svašta sam kupovao.
Cene su takve kakve su, neke stvari su skuplje nego na drugom mestu, neke su me došle duplo jeftinije, sa vaučerima i više nego duplo.
Rizik zaista postoji, ali najviše u smislu da li će da otkažu porudžbinu, drugog značajnijeg rizika ne mogu da setim.
 
Stigao usisivac Samsung.
Neotpakovan, fabricki zapakovan, sa odgovarajucom nalepnicom, ali prilicno druge boje u odnosu na sliku (nebo plava umesto tamno plava/teget), a i prilicno sam siguran da ovo nije HEPA filter. Nije do Ananasa, vec do Samsunga.
Za te pare je odlican, ali ipak...
 

Prilozi

  • 20231202_100857.jpg
    20231202_100857.jpg
    144.3 KB · Pregleda: 107
  • 20231202_100911.jpg
    20231202_100911.jpg
    108.6 KB · Pregleda: 94
  • 20231202_100934.jpg
    20231202_100934.jpg
    103.5 KB · Pregleda: 105
a i prilicno sam siguran da ovo nije HEPA filter.
Nije. To je klasičan sunđerasti filter na izlazu iz usisivača. HEPA filter se obično nalazi u sklopu same posude za usisavanje. Polukružnog je oblika za taj usisivač.
 
Mislio sam da je ideja HEPA filtera na usisivacima upravon da budu na izlazu kako bi stitili ljude od najsitnijih cestica, a ne da stite motor.
 
Pa jeste, ali HEPA svoju funkciju obavlja na ulazu, čim prljavština i prašina uđe u usisivač, ne na izlazu.
 
Koja je onda uopste poenta postojanja manje gustog filtera na izlazu? :)

A i ovo plavo na ulazu mi uopste ne izlgeda razlicito os obicnog sundjera. A ovo belo je mrezica kroz koju se vidi kad se pogleda ka svetlu..

Samo se pitam...Necu vise da skrecem sa teme. Dobar je za te pare za vikendicu. Za kucu cu ipak traziti nesto bolje.
 

Prilozi

  • 17015108088908259874538943978326.jpg
    17015108088908259874538943978326.jpg
    111.6 KB · Pregleda: 87
Koja je onda uopste poenta postojanja manje gustog filtera na izlazu? :)

A i ovo plavo na ulazu mi uopste ne izlgeda razlicito os obicnog sundjera. A ovo belo je mrezica kroz koju se vidi kad se pogleda ka svetlu..

Samo se pitam...Necu vise da skrecem sa teme. Dobar je za te pare za vikendicu. Za kucu cu ipak traziti nesto bolje.
Dodatna filtracija čestica. Treba i njega prati/čistiti povremeno.

To plavo mislim da i jeste običan sunđer određene gustine. Radi inicijalnu filtraciju prljavštine/prašine, da se ne lepi direktno na HEPA filter. To belo je HEPA filter.

Realno, za kuću ti ne treba bolje. Ali za dvorac... 😄
 
Meni malopre prihvacen vaucer od 1500 MC od 23.11. tako da ako imate jos starih zaliha pokusajte 😅
 
Imam sličnu situaciju, s tim da meni ta oštećena pošiljka* nije ni uručena niti otkazana, a na ananasovom statusu pošiljke stoji "Pokušana dostava, nema nikog na adresi". Ne znam da li da čekam razrešenje ili da im se obratim...?

*Taj paket nisam lično ni video; kurir mi je spomenuo prilikom uručenja druge neke pošiljke da tu od Ananasa nije hteo da zaduži iz distributivnog centra pošto je bila polupana/ulubljena.
Meni je paket bio preuzet od strane kurira, ocekivao sam dostavu. Posle 2 dana mi je stigao mejl od Ananasa da je paket ostecen i da ne moze da se isporuci i da je posiljka otkazana. Nisam ni ja video licno paket.

A na Ananasu mi se status posiljke da je otkazana promenilo tek posle 3 dana od kada sam dobio mejl. Ja sam ih zvao prvi dan bio i rekli su mi da nije azurirano u sistemu da je posiljka otkazana. Na kraju je svakako otkazana isporuka.
 
Meni je paket bio preuzet od strane kurira, ocekivao sam dostavu. Posle 2 dana mi je stigao mejl od Ananasa da je paket ostecen i da ne moze da se isporuci i da je posiljka otkazana. Nisam ni ja video licno paket.

A na Ananasu mi se status posiljke da je otkazana promenilo tek posle 3 dana od kada sam dobio mejl. Ja sam ih zvao prvi dan bio i rekli su mi da nije azurirano u sistemu da je posiljka otkazana. Na kraju je svakako otkazana isporuka.
Pozdrav svima.
Meni su umesto 2 Knipex kljesta isporucili samo jednu... Danas sam javio ananasu,i SPARK-u,posto oni su bili zaduzeni za robu.
 
Jako puno gresaka imaju prilikom isporuke, puno otkazivanja, stignu ti druge stvari ili fali pola posiljke, takodje kolegi se desilo da mu je stigao deo porudžbine i onda se status na sajtu promenio u otkazana posiljka. Meni su isporučili dva puta proizvod koji nije onaj koji sam narucio. Generalno strasno amatersko poslovanje, cudi me da jos rade.
 
Nazad
Vrh Dno