Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Hvala opusten-om za kod od 1500rsd
 
Hvala opusten-om za mc 2500
 
Ponekad pomislim da su ovde uglavnom klinci koji veze nemaju sa stvarnoscu:
Cela Srbija navalila na Ananas + ste cepkali porudzbine zbog kodova + xy naloga.... Ako nisu udarili pola miliona porudzbina, nista nisu uradili.
I sada drama sto ne obradjuju i ne salju.
Amazon sa debelim iskustvom i extra logistikom zna da zaskripi a ne Ananas koji je jos zelen po tom pitanju. Da ne spominjemo radnje, tek su oni autsajderi u ovakvoj prici.
A tek kuriri koji hronicno boluju od manjka radne snage sa sve super postom kao bekap...
Kao sto vi imate pravo da otkazete porudzbinu, ima i prodavac i tu nemas prava zalbe, sta god prodavac kasnije radio sa tim artiklima.
U prevodu, ko dobije porudzbine, da bude hepi sto je ista dobio od ovog ludila sto napraviste...
 
Da budemo hepi sto zelimo da dobijemo nesto sto smo narucili po njihovim pravilima? Niko ih nije bio po usima da daju popuste od 70% na skupe stvari pa se zeznuli i ostale vaucere.
 
Nema ko da radi, tako da je ovo sve super...
Vecina otaljava i to je to.
Za promenu je bilo sta da se kupi i nisu zavrnuli slavinu, iako se arcilo preko svake mere.
Nerealna ocekivanja imate...
 
Ako ne postizu da obrade narudzbine zbog velikog broja i sistem sam otkazuje narudzbine usled nekog predefinisanog roka, treba da u toku akcije privremeno iskljuce taj "feature".

Nije problem da se oduzi, problem je sto se verovatno cesto bespotrebno otkaze narudzbina.
 
Danas me zvali iz podrske i rekli da ce 100% sigurno paketi biti uruceni u toku dana, naravno nijedan nije urucen, osim toga napisali su da me je kurir trazio 2 dana uzastopno sto je bezocna laz
 
Iskreno, meni je danas isporuceno sve sto sam i ocekivao.

Veceras cak i gume bratancu porucio, kaze prihvaceno.
 
Ponekad pomislim da su ovde uglavnom klinci koji veze nemaju sa stvarnoscu:
Cela Srbija navalila na Ananas + ste cepkali porudzbine zbog kodova + xy naloga.... Ako nisu udarili pola miliona porudzbina, nista nisu uradili.
I sada drama sto ne obradjuju i ne salju.
Amazon sa debelim iskustvom i extra logistikom zna da zaskripi a ne Ananas koji je jos zelen po tom pitanju. Da ne spominjemo radnje, tek su oni autsajderi u ovakvoj prici.
A tek kuriri koji hronicno boluju od manjka radne snage sa sve super postom kao bekap...
Kao sto vi imate pravo da otkazete porudzbinu, ima i prodavac i tu nemas prava zalbe, sta god prodavac kasnije radio sa tim artiklima.
U prevodu, ko dobije porudzbine, da bude hepi sto je ista dobio od ovog ludila sto napraviste...
Slažem se sa tobom.
I ja sam lično nestrpljiv oko dostave i kenjam da bi to moglo brže (a objektivno je pravo čudo da i ovako funkcioniše), ali nikad ne bi otkazao porudžbinu, čak i kada skontom da je kupovina bila impulsivna (da se iskoristi vaučer) i da mi predmet u stvari ne treba.
 
Narucio sam 2 paketa, jedan zelim da preuzmem, a drugi bih da vratim, kako da znam koji je koji, hoce li ovi u city express koristiti ovaj broj porudzbenice ili makar da li pise sadrzaj paketa?
Jos jedna molba, taj paket sto mi stize ne mogu da protumacim koliko ce biti naplacena, iz pojedinacnih racuna pise 2150 din otprilike, ali na onom zbirnom pise skoro 3000 din?
Screenshot (19).pngScreenshot (20).pngScreenshot (18).png
 
Poslednja izmena:
Porudžbina naplaćena (nije više u rezervisanim sredstvima) iako sam otkazao porudžbinu pre dva dana?
 
Porudžbina naplaćena (nije više u rezervisanim sredstvima) iako sam otkazao porudžbinu pre dva dana?
Tako i treba, što biste se samo vi igrali?

Sad lepo čekaš parice mesec-dva, pa sledeći put prst na čelo pre poručivanja i pre otkazivanja poručenog.
 
Bas je igranje otkazati porudzbinu ciji je status u obradi 3 radna dana za par sitnica koje mogu za minut proveriti
 
Opet se izgleda ponavlja situacija od kraja prošle/početka ove godine. 27.11. sam u paket zoni preuzeo jaknu i platio mastercard-om. Stajala je transakcija 3 dana na čekanju, i sad je uopšte ne vidim, ni kao realizovanu ni kao rezervisanu. Sredstva na računu su nepromenjena, tačnije nije mi vraćen novac, a transakcije nema. Verovatno će pare vratiti na stanje u toku dana, a onda definitivno skinuti posle 2 meseca. Pa ne, ja sam k...n očigledno što i dalje kupujem na taj način a mogao sam da čekam da mi donese kurir i platim kešom.
 
Opet se izgleda ponavlja situacija od kraja prošle/početka ove godine. 27.11. sam u paket zoni preuzeo jaknu i platio mastercard-om. Stajala je transakcija 3 dana na čekanju, i sad je uopšte ne vidim, ni kao realizovanu ni kao rezervisanu. Sredstva na računu su nepromenjena, tačnije nije mi vraćen novac, a transakcije nema. Verovatno će pare vratiti na stanje u toku dana, a onda definitivno skinuti posle 2 meseca. Pa ne, ja sam k...n očigledno što i dalje kupujem na taj način a mogao sam da čekam da mi donese kurir i platim kešom.
Nisi mogao ako si koristio vaučer, tu je uslov bio plaćanje sa MC.
 
Nisi mogao ako si koristio vaučer, tu je uslov bio plaćanje sa MC.
Nisam MC vaučer, uleteo sam u onaj "70% izdvojena ponuda"... Mogao sam da biram da mi dostave i platim pouzećem ili da sam preuzmem u paket zoni, ali tu mora karticom da se plati pri preuzimanju.
 
Da li je moguće zameniti veličinu direktno u Đaku ili mora preko Ananasa?
 
Do sada nisam imao iskustva sa Ananas paketomatom. Da li je dovoljno da se samo ukuca kod dobijen e-mail-om ili je potrebna još neka dodatna verifikacija?
 
Za sada je stigao Air Fryer i kucna hemija u dva odvojena paketa, sve u roku od 3 dana.
 
Porudžbina naplaćena (nije više u rezervisanim sredstvima) iako sam otkazao porudžbinu pre dva dana?
Da se nadovezem na ovo. Zvao sam Ananas, kazu da su sredstva i dalje na rezervaciji (nisu, ali rekose da ih zovem sutra opet ako i dalje bude ista situacija).

Malo posle toga, zovu me iz PC Practic da kazu da nemaju jednu od porucenih stvari, da li je ok da mu pošalju ostatak. Ja im kazem da je pošiljka otkazana jos pre dva dana, neka provere tamo. Oni u fazonu, nemamo pojma da je otkazana, provericemo. I na tome je ostalo.

Ko tu koga j***, ne zna se
 
Naruceno 26. 11. 2023 , danas je dosao kurir M&M Express . Bilo je naruceno preko sparka (ananas direkt)
 
Naruceno iz Sparka, trebalo je da bude u iznosu od 2150 din, izaslo 3000 din, odbijena posiljka, koliko se ceka na povrat ako sam direktno od kurira odbio? Iskreno bas me je ovo iznenadilo, dve cene pisu, dokument do dokumenta

Opet se izgleda ponavlja situacija od kraja prošle/početka ove godine. 27.11. sam u paket zoni preuzeo jaknu i platio mastercard-om. Stajala je transakcija 3 dana na čekanju, i sad je uopšte ne vidim, ni kao realizovanu ni kao rezervisanu. Sredstva na računu su nepromenjena, tačnije nije mi vraćen novac, a transakcije nema. Verovatno će pare vratiti na stanje u toku dana, a onda definitivno skinuti posle 2 meseca. Pa ne, ja sam k...n očigledno što i dalje kupujem na taj način a mogao sam da čekam da mi donese kurir i platim kešom.
Javi sta bude, mene interesuje isto
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno