Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Juče klasičan eksperiment impulsivne kupovine.

Podelili masu hiljadarki, ograničili trajanje kupona do kraja dana, pa ko se upeca, upeca se 🤣
Mislim da su imali target tipa do sredine meseca pa su se malo otvorili da prebace promet , pa kada je prošao 15-i opet zavrnuli slavinu.
 
Evo jedna caka ako vam nesto treba za tipa 4900,a imate vaucer od 1000 za preko 5000, onda kao dodajete nesto od par stotina dinara, pa vam dodaju na tu porudzbinu jos postarinu i kada odbijete vaucer,opet ste na istom,jedino sto sto mozda dobili taj dodatni proizvod gratis,ali niste ga ni planirali....uradite tako porudzbinu,i posle par minuta otkazete taj dodatni proizvod...necete na kraju dobiti -1000 din,ali ce te dobiti cca 900 din, jer vrednost vaucera proporcijalno umanjuje cenu, tako da onaj proizvod od 4900 umanji na 4000,a ovaj drugi jeftinji umanji za 100 din.

Ja nisam hteo da otkazujem da mi ne bi kojim slucajem blokirali celu posiljku, vec sam nasao artikal koji je sa pogresnom cenom a kosta nesto sitno, uzeo par komada toga za 300 dinara koliko mi je nedostajalo do 10000 plus postarina 349 dinara. Taj artikal je u totalu vaucera ucestvovao sa 89 dinara i bio sam siguran da ce da ga otkazu. Danas mi je i stigla potvrda da je otkazan, tako da sam iskoristio vaucer u vrednosti od 2411 dinara na cenu tesy radijatora od 9700 dinara. Krajnja cena radijatora mi izadje oko 7300 dinara sto je daleko ispod cene po prodavnicama. Prosle godine sam isti radijator uzeo na akciji za tasta i najniza cena koju sam bio nasao je bila oko 9000 dinara.
 
Ja nisam hteo da otkazujem da mi ne bi kojim slucajem blokirali celu posiljku, vec sam nasao artikal koji je sa pogresnom cenom a kosta nesto sitno, uzeo par komada toga za 300 dinara koliko mi je nedostajalo do 10000 plus postarina 349 dinara. Taj artikal je u totalu vaucera ucestvovao sa 89 dinara i bio sam siguran da ce da ga otkazu. Danas mi je i stigla potvrda da je otkazan, tako da sam iskoristio vaucer u vrednosti od 2411 dinara na cenu tesy radijatora od 9700 dinara. Krajnja cena radijatora mi izadje oko 7300 dinara sto je daleko ispod cene po prodavnicama. Prosle godine sam isti radijator uzeo na akciji za tasta i najniza cena koju sam bio nasao je bila oko 9000 dinara.
Koji proizvod sigurno otkazuju?
 
Nece otkazati celu, eto provereno...meni je 4900 bilo,i fiskalni na 4900 stigao,a naplaceno 4020.
 
Koji proizvod sigurno otkazuju?

Nema proizvoda koji sigurno otkazuju, nego sam natrcao na pogresnu cenu pa sa bio siguran da ce da otkazu, a i jeftin je pa mi nije otkinuo mnogo od vaucera, samo oko 90 dinara. Inaca je regularna cena oko 350 dinara pa i da su poslali ne bi mi smetalo :)

Screenshot from 2023-11-16 14-12-16.png
 
Naljutili ste čika Miška 😁
 
Vaucer od 1500 za porudzbine od preko 5000 dinara

neufXBqY
 
Interesantno je da su meni banovali primarni mejl. na koji nisam ni ulazio za ovu akciju...
moj broj bolje da ne znas...
Baš čudno.
I ja bih pravio još ali sam ispucao sve brojeve telefona za nove Google naloge.
Na jednom accountu sam slagao da mi je rođendan sutra, rekoh možda će mi dati neki bonus vaučer, baš mi treba za PS 5. 😁
 
Izgleda da sam ja jedini dobio najjaci vaucer 99% na telefon S23+ i to jos pocetkom ove akcije 😁 Srecno svima😁
 
U prethodnih par dana je vise ljudi govorilo kako ima po vise desetina ili cak stotina naloga. Par dana kasnije ljudi popili ban. Vec se par puta pricalo o tome da ko god odrzava ananas sajt cita ovu temu, mozda cak i komentarise. Tako da nema potrebe komentarisati i skretati temu na bilo kakve rupe i propuste u njihovom sistemu, niti naglasavati bilo sta sto bi trebali da poprave a nije u korist kupaca. :)
 
Izvini, a u kakvu je korist korosnika to sto neki imaju stotine naloga?
To je u korist onog korisnika koji ima stotinu naloga, a sam sebi skace u stomak kada tako nesto kaze. Generalno je vecina ljudi bila frustrirana akcijom jer nista apsolutno nije dobila a redovno kupuju i otvaraju "igru". I to je ok. Ceo ovaj cirkus sa nalozima je zapravo krenuo kada su prosle godine ljudima preporucivali da naprave novi nalog jer im je vaucer iskoriscen a porudzbina nije procesuirana.
 
Treba sprečiti zloupotrebe. Samo kako ti njihovi što prate temu ne odreaguju kada im se napiše ovde da prave duple transakcije na karticama, da imaju veliki broj otkazivanja narudžbina (posebno od nekih navedenih prodavaca, kao što je ĐAK) gde se izgube benefiti i još novac stoji po 45 dana blokiran, da ne poštuju Zakon o ZP u pogledu reklamacija...
Iako sa otvaranjem 100 naloga teoretski meni neko "umanjuje" šansu za dobitkom, nekako mi zbog gore navedenih razloga drago kada neko izigra njih.
 
Nazad
Vrh Dno