Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Krenuo sam i ja sad da gledam all season gume, iako sam vec montirao zimske jos ove sezone, pa sam tek na prolece planirao kupovinu. :) Ako su nekome vec stigle gume, koji DOT su i da li su sve 4 bile istog, jer se narucuje sa 4 razlicita naloga?
 
Zar mislis da ce i tebi isti DOT stici kao nekome?
 
Dođe kolega da mu poručim telefon juče. Ja mu ispričah za vaučere i rekoh ajde par dana da vidimo može li da se vidi neki veći vaučer pa da iskoristi popust. Kaže ok. Dođe danas, otvorismo, pritisnu on jedno od onih devet polja i dobi vaučer za prečišćivač vazduha na skoro 10 hiljada...

Svakodnevno otvaram na tri naloga, sve po 500 din, čovek iz drugog pokušaja ubode.
 
Malo off-a, al' ima veze sa Ananasom...
Da li je neko porucivao ove police za odlaganje sa Ananasa?
Video sam takve slicne u Okovu, kad je malo cimnes, uvija kao ona igracka, gumena zmija...:LOL:
Pa me zanima da li su ove cvrsce, stabilnije, obzirom da se ne srafe, vec se spajaju perforacijama na metalnim delovima, nema ni informacije koja je debljina medijapana...?!:unsure:
Kupio sam ja, ok je. Jeste da ona deluje klimova i to sve, ali nećeš je mrdati valjda. Tu je da drži stvari. Nema šanse da se uvije ili pukne ako ima neku težinu da ih drži fiksirane u podu. Ono što možeš da uradiš jeste da pojačaš malo šper pločom ili obs pločom da imaš veći oslonac na podlozi. Vidi za te pare je super. Iako je trash ako pogledaš realno i vidiš kvalitet izrade. ALi za te pare i više nego dobre.
 
Jel može neko da potvrdi da je sa istog ip-a dobio razlicite vaucere? Mi na poslu otvaramo po 20-30 accountova dnevno i samo 500 kinti :>
 
Krenuo sam i ja sad da gledam all season gume, iako sam vec montirao zimske jos ove sezone, pa sam tek na prolece planirao kupovinu. :) Ako su nekome vec stigle gume, koji DOT su i da li su sve 4 bile istog, jer se narucuje sa 4 razlicita naloga?
Kupio sam zimske jos u septembru sa nekim vaucerima, na sve 4 isti DOT, 3222.
Spark prodavac, a poslate iz ove firme.


Kupio sam ja, ok je. Jeste da ona deluje klimova i to sve, ali nećeš je mrdati valjda. Tu je da drži stvari. Nema šanse da se uvije ili pukne ako ima neku težinu da ih drži fiksirane u podu. Ono što možeš da uradiš jeste da pojačaš malo šper pločom ili obs pločom da imaš veći oslonac na podlozi. Vidi za te pare je super. Iako je trash ako pogledaš realno i vidiš kvalitet izrade. ALi za te pare i više nego dobre.
Tako sam i mislio, mozda malo da je ojacam...
Radnje koje prodaju laminate, prodaju i medijapan table(185X80) debljine 1cm, na kojima stizu pakovanja laminata za 300dindzi, a vec imam te 2 table... :)
 
Juče klasičan eksperiment impulsivne kupovine.

Podelili masu hiljadarki, ograničili trajanje kupona do kraja dana, pa ko se upeca, upeca se 🤣
 
Da, iz nekog razloga sad nece da pokrene gift masinu sa browsera na fonu. Samo s aplikacije.
A na kompu baguje pri pokusaju logovanja.
 
Meni na kompu nece da otvori onaj pokloncic da pokrenem nagradnu igru.
 
Nista, sad samo s aplikacije izgleda.
Da li je slucajan ili nameran kvar videcemo.
 
Isto. Meni neće da pokrene igru na Chrome browseru na android (samsung) telefonu. Na istom telefonu, ali na Edge browseru, pokreće i radi dugme za izvlačenje i sve dalje ide normalno.
 
Juce oko 14h uradjena porudzbina, uz podeljeni vaucer, danas vec isporucena City expressom 👌
 
Ako neko zna koji još browser za Android radi, tj. hoce da pokrene gift masinu, molim neka napise.
Za sada su u funkciji samo Ananas app i Edge.
 
^Chrome incognito
 
Ceo sajt im baguje... Neka ljuta teta koja već dve nedelje dobija samo vaučer od 500 im isključila struju :ROFLMAO:
 

Prilozi

  • Ananas.JPG
    Ananas.JPG
    64.5 KB · Pregleda: 30
Nazad
Vrh Dno