Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ovde sve funkcionise naopako,oni koji bi da odustanu dobijaju posiljke,a oni koji bi nesto da kupe ne dobijaju,a sto je najgore i ne znaju da l ce dobiti ili ce ih otkaciti :D
 
Mene zanima, kupio sam tri proizvoda na ananasu i iznos je 4588 din sa kodom je 3088 din sve ukupno. A sada me zanima posto su sva tri razlicita prodavca prepostavljam da ce posiljke odvojeno da stignu sve tri ali kako ce da uracunaju umanjenje, ili ce ananas da ih spakuje u jednu kutiju?
 
Mene zanima, kupio sam tri proizvoda na ananasu i iznos je 4588 din sa kodom je 3088 din sve ukupno. A sada me zanima posto su sva tri razlicita prodavca prepostavljam da ce posiljke odvojeno da stignu sve tri ali kako ce da uracunaju umanjenje, ili ce ananas da ih spakuje u jednu kutiju?
Pise ti na svakom racunu kad otvoris pdf na sajtu
 
Mene zanima, kupio sam tri proizvoda na ananasu i iznos je 4588 din sa kodom je 3088 din sve ukupno. A sada me zanima posto su sva tri razlicita prodavca prepostavljam da ce posiljke odvojeno da stignu sve tri ali kako ce da uracunaju umanjenje, ili ce ananas da ih spakuje u jednu kutiju?
Umanjenje se računa proporcionalno ceni proizvoda.
Što je skuplji proizvod to je veće umanjenje a sva umanjenja u zbiru budu 1500 dinara.
Ako si naručio proizvode za 100, 1000, 1900 umanjenja će redom biti 50, 500, 950
Pošto je kod tebe ukupan iznos 4588, ti ćeš na svaku prošiljku da dobiješ umanjenje cene od 32,6% i ukupno sva tri paketa ćeš platiti kao što si i naveo 3088 din.
 
ja sam porucio cini mi se deset stvari,dobih dve,jedna otkazana,jednna spakovana i 6 na prvom koraku niti smrde niti mirisu... i sve to vec 7-8 dana. Generalno,veoma lose iskustvo sa Ananasom,niti bilo kakvog obavestenja da l uopste rade juce,danas,sinoc instalirao njihovu aplikaciju,zadrzao je cela 3 minuta i izbrisao... steta
 
ja sam porucio cini mi se deset stvari,dobih dve,jedna otkazana,jednna spakovana i 6 na prvom koraku niti smrde niti mirisu... i sve to vec 7-8 dana. Generalno,veoma lose iskustvo sa Ananasom,niti bilo kakvog obavestenja da l uopste rade juce,danas,sinoc instalirao njihovu aplikaciju,zadrzao je cela 3 minuta i izbrisao... steta
Kako ocekujes da ljudi rade na drzavne praznike, pa ko ce da im dostavlja pakete, Deda Mraz?
 
ja vidjao po gradu svaki dan Glovo i Wolt, znaci neko ipak radi, nisu deda mrazovi vozili bajseve
 
Kako ocekujes da ljudi rade na drzavne praznike, pa ko ce da im dostavlja pakete, Deda Mraz?
e pa onda se izda obavestenje na sajtu,lepo se napise stvari porucene od tada do tada slacemo od tog ili tog datuma. Tako je bar na svim ostalim mestima. A ako je kolega iznad mene pricao danas sa korisnickom sluzbom,znaci da i oni rade,a porudzzbine iz Sparka (bar moje) se ne obradjuju vec danima, Bex evo kruzi gradom,verovatno i druge kurirske sluzbe... tako da ne verujem da je sva nelagoda samo zbog praznika.
 
Plus je zaista sigurno ogromna navala na Ananas i zbog vaucera. Verujem da su mnogo vise optereceni ovih dana nego npr shopster ili neka druga platforma...

Mnogi od nas su uzeli vise stvari ispod realne cene. Npr kappa patike za ono do prodavnice i laganu setnju 1600din (sad su 2500din sa vaucerom jer su izbacili dodatni popust).. Po ovoj ceni ne verujem ni da se kineske patike prodaju :) Zato ipak ima razumevanje za njih.
ps. i jos novogodisnje poklon gratis uz to cekam..dve kurirske sluzbe mi donose sve to i sve besplatno tj u ceni od 1600din.... Pretpostavljam da su u logistickom haosu. Dok je na tipa shopsteru vise manje normalna situacija oko porudzbina
 
@pinocio Previše si lično shvatio svoj odnos sa ananasom... Ima i drugih platformi al nema vaučer krastavac.
nema tu sta licno,nego su ove sitnice sad prava prilika da se vidi sta mogu da ocekujem u buducnosti... Nisam nikad dolazio na sajt do pre par dana,sad kad sam dosao hocu da isprobam da vidim kako funkcionisu.Nisam kupovao nikakve gluposti da bih iskoristavao vaucer,nego stvari koje mi zaista trebaju,koje bih svakako kupio na nekom drugom mestu. A da nije ovolika frka na forumu oko ananasa,verovatno ne bih nista kupovao bez obzira na vaucer,ovako sam u trendu :D
 
nema tu sta licno,nego su ove sitnice sad prava prilika da se vidi sta mogu da ocekujem u buducnosti... Nisam nikad dolazio na sajt do pre par dana,sad kad sam dosao hocu da isprobam da vidim kako funkcionisu.Nisam kupovao nikakve gluposti da bih iskoristavao vaucer,nego stvari koje mi zaista trebaju,koje bih svakako kupio na nekom drugom mestu. A da nije ovolika frka na forumu oko ananasa,verovatno ne bih nista kupovao bez obzira na vaucer,ovako sam u trendu :D
Pa zakasnio si malo, skroz korektni su bili do praznika, danas narucis, sutra eventualno prekosutra stize na adresu. Sve mi je tako stiglo sem novčanika koji je spakovan vec 10 dana sigurno.
 
Pa zakasnio si malo, skroz korektni su bili do praznika, danas narucis, sutra eventualno prekosutra stize na adresu. Sve mi je tako stiglo sem novčanika koji je spakovan vec 10 dana sigurno.
Pa porucio sam i ja par (ustvari sve moje porudzbine su pre praznika) stvari pre praznika,i samo dve stigle,jedna odmah otkazana,a ostale nisu ni pogledane i to je ono sto najvise iritira. Priznaces da je bzvz osecaj da dobijes nesto sto porucis 2 dana posle,a ono sto si porucio dva dana pre jos stoji neobradjeno. To bih svrstao pod Lose korisnicko iskustvo. Ili cak i nepouzdanost
 
Radi podrska koja je ocajna,prvo otkazu zato sto trgovac nije za 5 dana potvrdio,pa kazu da je proizvod uklonjen sa sajta,druga podrska kaze da je proizvod na sajtu sto i jeste i da narucim ponovo.
 
Ne znam sta vi radite i narucujete, 10 porudzbina sam napravio, 9 stiglo, 1 otkazana. Sve stiglo u roku...
 
Slazem se da je glupo, ali ja vise gledam na ovo kao aliexpres, fine cene, pa ako dodje super, ako otkazu ili ne dodje nikom nista. Sada sam se cuo sa njima zbog ovog novcanika, videce sa prodavnicom sta se desava pa ce mi javiti.
 
Pa i nisu bas fine cene...
Ja sam bar 40% jeftinije prosao nego sto bih inace, jedino sto sam sada morao sve od jednom da uzimam. Pojedine stvari su bile jeftinije nego na drugim mestima i bez promo koda.
 
^ Čekam skoro dve nedelje ali treba imati u vidu praznike... Prodavac je Spark. Javljam kad sve završe.
 
Prodavac je svuda Spark doo jer je to firma koja stoji iza ananas online platforme za prodaju.
Bar su oni meni na svim fiskalnim bez obzira od kog partnera je roba, npr. Đak.
 
^ Čekam skoro dve nedelje ali treba imati u vidu praznike... Prodavac je Spark. Javljam kad sve završe.
A nije li bas Spark (citajuci ovaj topic) trebao biti pravi reprezent Ananasa i lagane kupovine!? I kod mene stoji par proizvoda porucenih od njih,sto bi se reklo ni pogledani nisu... a bas oni bi trebali biti najsigurniji,najbrzi,najbolji kontakt na Ananasu.
 
Nova godina je i praznici. Ja zaista ne znam šta ti očekuješ kada je vreme "raspusta" i za radnike i za školarce. Neke firme ne rade po nedelju-dve sada.

Uostalom, sve je rečeno iznad. Jesi ti sada ozlojađen jer nisi dobio ono što si tražio dan kasnije, ali i ti si izabrao vreme za kupovinu ubilo se. :)
 
Moji paketi su i dalje kod city expresa osmi dan, iz BG za BG
 
Svasta,porudzbina otkazana,,dostavljac u obradi i pise kupi ponovo a drugi put mi se otkazuje.
 
Nazad
Vrh Dno