Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ja sam poludeo sa city expresom
treci dan im treba da donesu na ananas mesto za preuzimanje posto je po statusu posiljka kod njih,
ako ne donesu sutra ja otkazujem definitivno
Meni evo vec 4 dana kako je porudzbina preuzeta od strane City Express-a i na putu je ka paketomatu...
 
Poslednja izmena:
Meni evo vec 4 dana kako je porudzbina preuzeta od strane City Express-a i na putu je ka paketomatu...
Imao sam slican problem, kurir preuzeo paket i kad nije dostavljen naredni dan znao sam da je problem u necemu, morao sam da ih zovem 3 puta da bi mi dali broj za tracking, nisu nista hteli da urade i non stop su mi govorili da pricekam jos malo cak i nakon sto je prosao onaj suludi rok od 10 dana. Moj savet - novi nalog i opet naruci, preuzmi onaj koji ti stigne prvi.
 
Imao sam slican problem, kurir preuzeo paket i kad nije dostavljen naredni dan znao sam da je problem u necemu, morao sam da ih zovem 3 puta da bi mi dali broj za tracking, nisu nista hteli da urade i non stop su mi govorili da pricekam jos malo cak i nakon sto je prosao onaj suludi rok od 10 dana. Moj savet - novi nalog i opet naruci, preuzmi onaj koji ti stigne prvi.
Naručio bi ja ponovo, ali proizvod više nije na stanju i Đak je pošiljalac.
Ne znam koja im je ovo glupa fora da ne daju tracking broj za praćenje već neki njihov izmišljeni broj pošiljke.
 
Naručio bi ja ponovo, ali proizvod više nije na stanju i Đak je pošiljalac.
Ne znam koja im je ovo glupa fora da ne daju tracking broj za praćenje već neki njihov izmišljeni broj pošiljke.
to ako ti nije stiglo gotovo sigurno znaci da je kurir sagubio, meni je stajalo na "kurir preuzeo posiljku" jedno 10ak dana. Ne znam da li pristaju na to da posalju ponovo neki artikal u ovom slucaju.
Ima i redragon shiva za 3200, ali ne znam isplati li se to uzimati? Ni mehanicke nisu mnogo skuplje
 
Da li je uzimao neko ovaj Stella TV od 9999, moze li se barem porediti sa ovim jeftinim Fox Vox i sl. ili je veći krš od pomenutih :)
 
Mozda ne bi bilo lose (ukoliko pravila foruma dopustaju) da se navode imena firmi koje su vam otkazale porudzbinu,imena koji tromo rade i imena koji postuju kupca. Evo ja porucih kod jednih iz Subotice pre dva dana iako je rok za isporuku bio OD 3.januara,danas vec stiglo i danas porucih jos jedan proizvod kod njih,posle 10minuta roba spakovana,dok ostali sem ovih ananas direkt ili otkazuju ili stoje jos uvek na prvom koraku
Meni je Spark otkazao.
 
Ja imam otkaz od Westaco, ali nebitan proizvod, čak skuplji nego na drugim mestima, dodato da se napabriči 3000.
 
Da li je uzimao neko ovaj Stella TV od 9999, moze li se barem porediti sa ovim jeftinim Fox Vox i sl. ili je veći krš od pomenutih :)
Komsija je kupio taj Stella TV u nekoj lokalnoj radnji pre mislim 3 godine,po istoj ceni od 9999 dinara,i jos uvek mu radi bez problema.To moze da ti pomogne po pitanju dugotrajnosti,al on je stariji covek,kome je najbitnija cena,tako da o kvalitetu slike i ostalim stvarima ne mogu nista da ti kazem,sem da je on prezadovoljan :)
Ja imam otkaz od Westaco, ali nebitan proizvod, čak skuplji nego na drugim mestima, dodato da se napabriči 3000.
Drago mi je ako zazivi ovo,jer nekako covek bude uvredjen kad ga odje*u :D Bolje onda i ne petljati se sa njima. Ja sam nekad davno citao ovde da forumasi hvale Pentel hemijske i porucio sam par komada (EUROCOM INTERNATIONAL) i mislim da su me sutnuli u d*pe 10 minuta posle porudzbine. To mi je prvi put u zivotu od kako online kupujem da mi otkazu kupovinu,pa me bas pogodilo :)
 
Poslednja izmena:
Moj savet pre kupovine na ananasu je da pretrazite i na eponudi artikal. Dešava se da dva različita dobavljača imaju isti artikal, a razlika u ceni bude po 2000 din, iako je na njihovom sajtu.
 
Onda da narucujem taj Stella, treba za vikendicu za par puta godisnje, nadam se da fercera i ovaj T2 da batalim i onaj risiver dodatni.
Edit: upravo narucio, ako ne otkazu tj ako stigne pisem valja li sta 😬
 
Poslednja izmena:
Slobodno, ja imam i vox i fox i stella, svi su isti.
 
Onda da narucujem taj Stella, treba za vikendicu za par puta godisnje, nadam se da fercera i ovaj T2 da batalim i onaj risiver dodatni.
Edit: upravo narucio, ako ne otkazu tj ako stigne pisem valja li sta 😬
Ha... kupovina na Ananasu (placanje Mastercardom) znaci da sigurno dobijas poklon,a poruceni proizvod... ako te izvuku,izvuku :D
 
27.12.2022. 10:39:59

Porudžbina je kreirana

28.12.2022. 08:35:58

Porudžbina je potvrđena

28.12.2022. 08:36:04

Porudžbina je spakovana

28.12.2022. 13:46:00

Porudžbina je preuzeta i "na putu ka Paket Zoni"

I jos nije stigao, verovatno deda mraz sa irvasima licno urucuje. (city expres)

Ananas ce morati dobro da se potrudi da iskoreni ove policiarske firme koje otkazuju, i/ili ne isporucuju blagovremeno robu.
Oni kvare celo korisnicko iskustvo, cist amaterizam.
Dzaba sto sam 5 paketa dobio izuzetno brzo i ljubazno kada ti jedan ucere ceo utisak/

Malopre sam u telefonskom razgovoru saznao da ni oni ne mogu da znaju cime salju dobavljaci saradnici, ali ja sam takodje rekao da ja vise necu ni jednu isporuku da preuzmem od city expresa vec cu da porucim ponovo, pa neka ih kosta.
 
Poslednja izmena:
Naručio bi ja ponovo, ali proizvod više nije na stanju i Đak je pošiljalac.
Ne znam koja im je ovo glupa fora da ne daju tracking broj za praćenje već neki njihov izmišljeni broj pošiljke.
Isto bio status na putu ka paketomattu, ili, sl i tek kada je preuzet jos jedan paket od drugog prodavca oba stigla u isto vreme u sanducice,

Video neke patike Djak na ananasu. Odem na djak sajt da proverim boje i sl. Kad tamo 50% jeftinije. Narucio sa djaka, naravno, mozda ponedeljak oko 3-4 ujutro. Stiglo na dex paketomat u utorak u 7 sms. ne moze brze + ustedeo 2.500.
 
Ha... kupovina na Ananasu (placanje Mastercardom) znaci da sigurno dobijas poklon,a poruceni proizvod... ako te izvuku,izvuku :D
Ovoga puta narucio pouzecem, 2x ukrasi koje sam "osvojio" nisu ni stigli, prodje vise od 7 dana.
 
Onda da narucujem taj Stella, treba za vikendicu za par puta godisnje, nadam se da fercera i ovaj T2 da batalim i onaj risiver dodatni.
Ja sam uzeo roditeljima pre jedno 7-8 godina colossus sto ti je manje vise isto, cale ga jos prebacio da koristi kao monitor, upaljen po ceo dan godinama, jos uvek radi odlicno. Slobodno uzimaj
ni meni nece pise da nije validan... sta si radio,pravio novi nalog ili pokusao kasnije?
Meni je nocas zabolo na checkoutu, kaze server se ne odaziva i posle toga voucher nije validan, sacekao par sati nije se popravilo, napravio novi nalog i radilo normalno
 
Napravio upravo nalog na Ananasu, verifikovao ga,ali nikakav kupon nisam dobio.
To stiže na mail?
 
Hvala.
Kupih upravo ovog ROG mišonju, nadam se da će da mi legne kako treba.
Iskoristio sam kupon, ceh 5.099,00, isporuka paketomat.
 
Screenshot_20221231_102144_Chrome.jpg

Baš me zeznše. Čak mi nije ni bilo bitno da stigne do NG. Unapred je pisalo isporuka 30.12-06.01. što mi je bilo ok.

U pitanju su Philips slušalice. Pošiljalac Mison.

ubr, iste slušalice imaju na drugim portalima za tačno 200 rad više nego što su trebale da koštaju ovde sa kuponom.
 
"Partneri" ne mogu da isprate tempo Ananasa, plaćaju proviziju i pitanje je kako im refundiraju ove vaučere. Verovatno je to razlog masovnog otkazivanja. Podseća me na prve godine Donesi.com, kada prilikom isporuke dostavljači daju flajer restorana i mole da sledeći put naručiš direktno.

Otkazivanje od Sparka je već priča za sebe. Nisu dorasli akciji koju su želeli da naprave. Svakako, postigli su ogroman obrt i ko od nas iskoristi ovu akciju - super, što da ne. Pa makar 100 naloga pravili. Ali, reputaciju pouzdanog webshopa sa brzom isporukom su zapravo uništili za 2 nedelje. Bar kod nas koji ih koristimo od početka i znamo kako je to sjajno funkcionisalo.

City expres ne bih komentarisao. Kurir zadužen za moj rejon kao deda mraz donese sve pakete na sred bloka i onda zove redom ljude da siđu po njih. Jednom sam poručio nešto od partnera i to dva različita, pa sam prošao kroz taj pakao i nikad više. Reklamacije im isto radi CE i čekao sam 10 dana da je preuzme. Nadam se da će ih brzo izbaciti iz upotrebe.
 
Vrh Dno