Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Meni stigao paket veoma brzo i lako, za dan, iako je rok bio od 29-1 maja. Delmax prodavac, post express, provincija
 
Malo pre 12 pokušao da naručim i ne radi vaučer. Ja ne znam ko to kupuje i koliko je vaučera kada nikad nema ?
Pomalo gube smisao ovi vauceri ako traju samo par sati, uglavnom u radno vreme :)
To sa ogranicenim dnevnim vaucerima je cisto maltretiranje kupaca. Ja i ne pokusavam da ih uhvatim. Koristim samo ove "regularne" ako dobijem ili neko posalje ovde. Ili recimo kao sto je @brzibg prekjuce poslao odlican vaucer od 1000 na 3000 korpu. Jos jednom hvala! Nisam pitao gde je stigao taj vaucer? Mail? App? Ne znam da sam ga igde video taj dan.




Ctrl + F5




Koja im je ovo fora? Cemu bodovi?
Gde ti je ovo iskocilo?
 
Poslednja izmena:
Meni CTRL+F5 nije pomogao. Kad sam otvorio istu stranicu u Incognito modeu bilo je kako treba, a dok sam bio ulogovan nije htelo da prikaže kako valja. Chrome na PC-u.
 
Na YT, emisija OKO, od 16:30 o onlajn trgovini. Kažu da Ananas (a i Shoppster) posluju u minusu, govori i direktor Ananasa na tu temu
 
Ili recimo kao sto je @brzibg prekjuce poslao odlican vaucer od 1000 na 3000 korpu. Jos jednom hvala! Nisam pitao gde je stigao taj vaucer? Mail? App? Ne znam da sam ga igde video taj...
Nema na čemu. Tome služi ova zajednica, da se međusobno podržavamo i razmenjujemo informacije. Drago mi je da su mnogi forumaši iskoristili ovaj vaučer. Dobio sam ga kao notifikaciju u app Super kartice.
 
Nema ga vise u aplikaciji, bio SK1000 koliko se secam... Imate par dtranica u nazad.
 
Najbolje je bilo 5k za preko 25k.
 
Nazad
Vrh Dno