Šta je novo?

Amiga

zmajchic

Slavan
Učlanjen(a)
31.01.2006
Poruke
32
Poena
304
Zanima me adresa sa koje mogu da skinem emulator za amiga platformu naravno da je free i gde bih mogao da skinem igrice za tu platformu?
 
Emulator skini sa http://www.winuae.net/ međutim Amiga ROM koji je još uvek pod licencom ne može free. Procunjaj malo po google-u pa ćeš naći.
 
Aha, možda i nađe, kad nije našao winuae... jbote, prvo što iskoči na googlu kad ukucaš "amiga emulator" je winuae...
 
zmajchicu, prochitaj pravila postovanja pre nego shto zatrazish neshto shto nije free..
 
Ako ne znam gde da trazim onda kako cu da znam da li je free ili ne a i zasto bi nekome smetalo ako bih ja skinuo npr. neku igru program ili nesto tome slicno koji moze da se koristi nedelju ili dve dana tj. demo verzija meni je taman toliko potrebno da vidim o cemu se radi pa ako me stvarno zanima ja cu je kupiti.Razumem ja zasto vi ovako odmah reagujete procitao sam postove o pravilima koriscenja ovog foruma i sve mi je jasno ali mi se cini da reagujete na svaku sitnicu pa cak gde nema nikakve naznake piraterije,ja prosto koristim internet za osnovne potrebe i ne mogu po citav dan visiti za racunarom da znam koji program moze da se nadje na netu kao free a koji ne.
 
Niko ti ne brani da trazish demo/free/shareware, ali ne postoji demo biosa ili romova za Amigu, a ti si bash to trazio, i to ovde necesh dobiti...
 
e pa tako kazite(ovo sam rekao bez ikakve ironije)izvinjavam se ako sam trazio nesto sto ne smem nije bilo namerno vec iz cistog neznanja ja sam jednostavno procitao u "svetu kompjutera" na zadnjim stranama poslednjeg broja gde su jednostavno stavili adresu neke igre odakle moze da se skine sama ta igrica i emulator za nju sa druge adrese predpostavio sam da je to sve legalno ali...
Sad sto oni pozivaju na pir.i to javno jer kako vi ovde kazete da ne postoji drugi nacin osim tog da se dobije ono sto sam trazio to je vec za mnogo opsirniju diskusiju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno