Šta je novo?

America's Army 3

Ovo mi se javlja nakon redovnog update-a PB-a ,)

Ima li neko predstavu ?

 
Poslednja izmena:
Ovo mi se javlja nakon redovnog update-a PB-a ,)

Ima li neko predstavu ?


Ja bih otisao na evenbalance website i skinuo najnoviju verziju PB.Takodje proveri da li su pbA i pbB (system32 folder) dozvoljeni unutar sw firewall-a.

Moji utisci za sada su odlicni! :) Igra radi extra na konfi koju sam vec naveo i i-net vezi. Povremeno se desi weapon bug pri spawn-u ili slicno,ali to je jednom u 15 rundi. Ja toplo preporucujem svim ljubiteljima combat simulacija da probaju ovu igru i daju jos sansu.Procitajte moj post na vrhu strane i pratite uputstva.Kada sam je ja "naterao" da radi kako treba i jos uzivam igrajuci je,onda mozete i vi ;).Zaista,grafika,gameplay,teamwork etc. sve je uradjeno odlicno i igra ima tu "atmosferu". Treba se namuciti ako imate probleme sa igrom,ali kada proradi,onda se zaista isplati visestruko!
 
Ja bih otisao na evenbalance website i skinuo najnoviju verziju PB.Takodje proveri da li su pbA i pbB (system32 folder) dozvoljeni unutar sw firewall-a.

ovo je provereno i tu nema problema ali i dalje se javlja problem ??
 
ovo je provereno i tu nema problema ali i dalje se javlja problem ??

Probaj da reinstaliras igru i da izbrises pbA i pbB fajlove is sys32 fold. Ponovi proceduru sa PB instalacijom. Mozes i da pokrenes ticket kod evenbalance-a sa opisom tvog problema(koji je vrlo redak ali se desi sa vremena na vreme :( ).

BTW ja sam trenutno na alley mapi,razbija igra :).
 
Poslednja izmena:
Toliko cimanja ... ,) Hvala ne hvala ... ide na uninstall ;) Hvala na pomoci ...
 
Gubite vreme sa tom igram... sa tehnicke strane sve isto kao ARMA2...
 
Već danima igram i sve radi savršeno - apsolutno nemam nikakvih problema sa ovom igrom.
Sve što sam uradio je. 1. Deploy client - 2. Install - 3. Play

Igra je tek izašla i već su sredili skoro sve probleme. Za jednu besplatnu igru više je nego odlična. I jako sam zadovoljan što su sa novim stvarima (poput ukidanja skoka) primakli igru još više poklonicima realizma i na taj način "očistili" servere od CoD, BF2, CS i nervoznih arkadnih igrača.

Još jednom sve preporuke za odličnu besplatnu igru :Klanjanjecheers :D ,)
 
i nervoznih arkadnih igrača.

:d Jes ... bas su nam ovi iz AA serijala zadavali muka u fightu tu igru na ovom nebu drzi jedino to sto je besplatna .. da mora da se plati jedino bi americka vojska donirala za njexxxa
 
hm

Brat mi je skinuo igru ja sam narezao i instalirao,verzija je 3.06 medjutim ja imam samo 5 servera u listi od kojih je 4 prazno a brat ima 150 popunjenih.On je skinuo igru preko AA3 deploya a ja nisam i navodno on jos ima neki manji patch od 26MB koji ja ne mogu nigde da nadjem,kako da resim problem ?
 
Skinuo, pokrenuo, igrao sve radi, medjutim nisam igrao 15 dana i kada sam se ulogovao i usao na server nepokazuje ni chat bar ni radar ni nista.... Pogledao sam i u opcijama da nisam slucajno iskljucio ali sve je ukljuceno i na defaultu. Sta da radim?
 
Nazad
Vrh Dno