Šta je novo?

AMD Radeon RX 480 tema

Imam Cooler Master Silent Pro 700W ,da li ce to biti dovoljno za overclock na 3.8 ili 4.2? Gledao sam vazdusno hladjenje Cooler Master V8,da li to moze da zavrsava posao ili ipak neko vodeno mora?
na stock cooleru na 2.67ghz ,ide mi do 80C sto mislim da nije toliko dobro,citao sam da treba da im bude temp oko 70C.
Bice. I kulet je ok. Ako imas c0 steping cepnes cpu na bar 4ghz

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Hvala na info. :)

Evo jedan screenshot iz Afterburnera.
Upalio sam Need for speed 2016 i zadrzao se 5 minuta u meniu..
Mislim da ovde nesto nije u redu,da mi grafika ide na 0 pa na 100 dok sam u meniu,
sta vi mislite?
Jel to botleneck zbog procesora?
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    215.5 KB · Pregleda: 101
Hvala na info. :)

Evo jedan screenshot iz Afterburnera.
Upalio sam Need for speed 2016 i zadrzao se 5 minuta u meniu..
Mislim da ovde nesto nije u redu,da mi grafika ide na 0 pa na 100 dok sam u meniu,
sta vi mislite?
Jel to botleneck zbog procesora?

Moze da se desi.

Probaj 3.7/3.8 da dignes procesor ili preko 4ghz, ako mozes.
 
Pa ne znam da li smem toliko bas da reskiram da ga kloknem toliko na stock cooleru,
Evo i temperature koja prelazi 80 na 2.67
5 minuta igranja NFS
 

Prilozi

  • 2.png
    2.png
    186.7 KB · Pregleda: 97
  • 3.png
    3.png
    179.3 KB · Pregleda: 96
Poslednja izmena:
Uzmi lepo LC-CC-120 i miran si, a investicija od 20e :)
 
Skini voltazu procesora na 1-1.1v,koliko vec moze na deff

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Sve sama okolina bgd-a, eno covek napisao nema ni u vojvodini nekih dobitaka, kamo li kod nas malo juznije.

Stvarno sramota i koja je grupa ljudi dobila, to je kao da das peglu kao nagradu liku od 15god, sta moze da uradi sa njom osim da je pokloni nekom ili proda.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sve sama okolina bgd-a, eno covek napisao nema ni u vojvodini nekih dobitaka, kamo li kod nas malo juznije.

Stvarno sramota i koja je grupa ljudi dobila, to je kao da das peglu kao nagradu liku od 15god, sta moze da uradi sa njom osim da je pokloni nekom ili proda.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

20 ljudi je dobilo karte.

Nije 5, pa svih iz Bga.
 
Bili su oni objavljeni, po imenima i mestima, vise od 10 je iz bg-a ostatak mislim neka okolina

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Bilo je na linku samog google formulara koji se popunjavao radi prijave, sad kad kliknem samo mi pise da se prijave vise ne prihvataju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
SFrjjDZ.png
 
Ima li neka dobra dusa XFX referentni model i da je voljna da izmeri duzinu karte? Ovi iz XFX-a kazu da je duzina 254 mm a ovi ovde da je duzina referentnog modela 241 mm. Negde sam procitao da je to duzina i Safirovog modela. Kad pogledam ovaj video (na 2:20) ja razliku u duzini ne primecujem. Da se nisu zeznuli ovi iz XFX-a? Mozda su hteli da zaokruze u incima, 10 je onako lepo, okruglo, 9.4881889764 je malo sasavo. :D
 
https://goo.gl/yySmV8

Ne znam sto si se uhvatio za "XFX referentni model", referentni modeli su referentni modeli, imaju svi istu duzinu.
 
Poslednja izmena:
Uhvatio sam se zbog pitanja koje sam postavio, ne znam kako bih ti bolje objasnio. Znam da su referentni modeli svi manje-vise isti ali cekam da mi stigne ova karta pa me je valjda uhvatila paranoja zbog toga sto sam procitao. :)
Hvala ti na linku.
 
Pa premeri unutrasnost kucista i znaces jel staje a drugo ako je to kuciste koje ti pise u podpisu onda sta se brines u njega moze da stane koja god hoces graficka, samo moras izvuci onu vecu fijoku za hard diskove.
 
Nije to kuciste, ovo je. Stace ona i ovako i onako, ali bolje ce da stane ovako. :)
 
Pa u to kuciste moze da stane kartica do 267mm tako da se ne brines zabadava. Sto je najgore cekas ovde informacije a sve mozes brze i jednostavnije da nadjes na netu.
 
Nazad
Vrh Dno