Šta je novo?

Amazon.com - da li stize?

Xenon

Čuven
Učlanjen(a)
14.09.2000
Poruke
173
Poena
619
Recimo da hocu da kupim knjigu sa Amazona. I recimo da stvarno imam kreditnu karticu :) (pravu). Kolika je sansa da ta knjiga zaista i stigne u Beograd?

P.S. I polako pocinje da me nervira cinjenica da imam samo 4 posta... :mad:
 
recimo da je meni za vreme rata jedna posiljka stigla preko beograda u makedoniji za beograd u srbiji :)
 
Sada stize provereno, samo koliko mi rece taj lik, za "obelezene" drzave tj. za nasu mislim da treba da saljes scan kartice i jos postoji neka fora oko ship. i bill. adrese, ali stize.
 
Amazon se zna cemu sluzi i podrazumeva se da posalje ono sto je normalno placeno, a ako neko zeli da objasnjava kako je srbija u makedoniji i makedonija u srbiji sto se posiljki tice neka to radi preko mail-a a ne ovde.
Dakle odgovor je stize normalno, a nije zgoreg napisati mail podrsci amazona sa osnovnim podacima i pitanjima , sigurno ce ubrzo odgovoriti, njima su musterije na prvom mestu.
 
RamOne je napisao(la):
Amazon se zna cemu sluzi i podrazumeva se da posalje ono sto je normalno placeno, a ako neko zeli da objasnjava kako je srbija u makedoniji i makedonija u srbiji sto se posiljki tice neka to radi preko mail-a a ne ovde.
Dakle odgovor je stize normalno, a nije zgoreg napisati mail podrsci amazona sa osnovnim podacima i pitanjima , sigurno ce ubrzo odgovoriti, njima su musterije na prvom mestu.
izvinjavam se sto sam bio neozbiljan...
 
Ljudi batalite to.Samo cu reci da je jednom liku na vrata zakucao Interpol!Ozbiljan sam,nije sala - sto je bili bilo je.
 
naravno da ne savetujem koriscenje laznih kreditnih kartica - ja se u prvom postu nisam bas najbolje izrazio i zbog toga se izvinjavam. koriscenja je prava kreditna kartica i sve je bilo ok i regularno - jednostavno bila je to stvar koju sam morao da dobijem - cak sam rizikovao i da mi posiljka nikada ne stigne tj propadnu pare ali u tom trenutku jednostavno drugog nacina da stigne nesto nije bilo (pa cak ni pre godinu dana kada su skinute sankcije (drug je osvojio nesto kao nagradu ali mu oni to jednostavno nisu mogli poslati - pa su poslali nekim njegovim prijateljima u belgiju i onda kada su oni dolazili to su mu doneli - jednostavno mi smo mala zemlja i niko nas ne zarezuje :( ). da sam ja zloupotrebljavao te kartice verovatno bih napisao da su mi posiljke stizale a ne jedna posiljka (koja je stvarno bila od izuzetne vaznosti).
evo ja se jos jednom izvinjavam i na mojoj neozbiljnosti i lose formulisanom postu.
 
Niko nije pominjao lazne kreditne kartice. Sve je ovo bilo pod pretpostavkom da uspem da dodjem do prave (legalno, naravno). Ok, u svakom slucaju, hvala na odgovorima, dakle zakljucak je da stize?
 
Pa naruchuj sobodno ako imash, po meni, bezrazlozno poverenje u "PTT Srbija". Ja sam ga izgubio posle gomile izgubljenih/pokradenih poshiljki, uglavnom preporuchenih. Pa ako hocete naruchujte ali ja vam ne bih savetovao.;)
 
Nazad
Vrh Dno