Šta je novo?

AM2 Athlon64 X2 Dual Core 6000+ ili Core2Duo E6700

icanik88nis

Slavan
Učlanjen(a)
14.07.2007
Poruke
268
Poena
320
Trebao bi krajem meseca da menjam procesor, plocu, memoriju i graficku. E sad se dvoumim izmedju ova dva procesora pa bi voleo da kazhete koji je bolji od ova dva pomenuta i da li je bolje upgradeovati komp ili HDTV+PS3. Uglavnom bilo shta od ove 2 kombinacije sluziche uglavnom za igru.Znachi planiram da izdvojim do 100000 din za neku od ove dve kombinacije. U svakom slucaju voleo bih da znam koji od ova dva procesora je bolji.
 
Znam da je 5600+(2.8Ghz,2x1MB L2) oko 136e.Sto bi i bio moj izbor na tvom mestu jer skoro svaka 5600ka ide na 3.2Ghz sa vazdusnim hladjenjem(CZ revizija,F3 stepping).

Ali ako zelis bas performanse po svaku cenu,onda mozes uzeti i e6700 koji je oko 260e.
 
Poslednja izmena:
Bez dileme E6700 je mnogo mocniji procesor od bilo kog AMD-a koji je trenutno na trzistu :wave:

Ako mislis da se igras na duze staze PS3 je bolja investicija... Na kompu ces morati da radis upgrade, a na SONY-u nista do izlaska "Cetvorke" :wave:
 
bez razmishljanja e6700
 
Ne znam da li je neko gledao onog ludaka sto prorice sudbinu (TAROT) ali covek je jednom lepo rekao: "Konzole su za igrice, a kompovi za programiranje"....znaci BigJoe slazem se sa tobom 100%...
 
A mozda da uzmes e6600 ili e6300, i pare ostavis za bolju plocu/graficku, a procesor malo klokujes?
 
Znachi po svemu sudeci bolji je Intel zar ne??
Ali kazhem da se ja i dalje dvoumim izmedju ove 2 kombinacije jer kako sam citao na pakomovom site-u gde su zhestoko nahvalili PS3 rekavshi da "Konačno možete imati hardver koji će vam trajati sledeću deceniju bez potrebe da na bilo koji način ulažete u nadogradnju."
Najbolje je da procitate i sami opis i voleo bih da date svoje misljenje da li je PS3 stvarno toliko da kazhem superioran u odnosnu na danasnje kompove.
Evo linka
http://www.pakom.com/KatalogProizvoda/OpisProizvoda.aspx?sifra=9003371
 
Nazad
Vrh Dno